• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

10. dubna 2017 
@h0sher to jsou všechno vnější rozměry a měřeno nahoře korbičky, dno korbičky je menší 74x33 tuším proton a sleeper je ještě menší, tam si rozměr nepamatuju...
všechny se dají nasadit jak na fusion tak i neo a vše je kompatibilní i se značkou Jane, takže je možno si to nakombinovat... a s dokoupením adaptérů je možné nasadit i autosedačku maxi-cosi...
16. črc 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@h0sher a někde uvádějí u protonky i tyto rozměry Rozměry vnitřní d 82cm, šířka v horní části 45cm, v dolní 38cm, ale těch 82cm je opět okraj sice vnitřní, ale nahoře korbičky....
16. črc 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renisco a hned mi to je jasne,dakujem pekne
16. črc 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka55555 kúpila si nakoniec tú tašku? ja som ju kúpila, lebo sa mi pokazil stará mamabag a som teda maxi sklamaná, lebo na foto je super, ale prišlo také šúpatko mäkké o ničom, aj keď ju napchám, tak stále nemá žiadny tvar a dosť sa špiní :frowning2: ja by som radšej tú mamabag koženú čo vyzerá ako kabelka jedna kočka ju tu dala za super ceny z ebay :frowning2: škoda
16. črc 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkatn ano kupila, ale neni az taka super, ale uz to kaslem..je to taka tenucka latka a ked prsi, musim ju schovat do kosika, lebo by premokla a dost je hned zachytana...
17. črc 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky.
Mam otazku na uzivatelky Concordu NEO - nevrzga Vam konstrukcia resp predna cast podvozku (nie priamo koliecka) ? Ked sme mali hlboku korbicku tak som mala pocit ze vrzga cely podvozok (resp spoje ako sa sklada) a teraz ked mame sportiak tak ta predna cast podvozku pre zmenu :/ a je to teda dost hlucne... pride mi po par mesiacoch pouzivania ako keby odvozil aspon dve deti :( tak som dost sklamana... Tak chcem vediet ci to je bezne u tohoto kocarku alebo mam skratka smolu na zly kus. Dakujem
21. črc 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbetak nie je to vadny kus,ale vadna znacka CONCORD...na toto ma upozornovalo velaaaa ludi.... zmier sa s tym :frowning2:
21. črc 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@h0sher a tebe to tiez robi, tj z vlastnej skusenosti hovoris alebo sprostredkovane co mas info? Lebo mne prave ludia concord vychvalovali...ale fusion a my sme isli do neo podvozku...
21. črc 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@h0sher tiež som ešte nepočula, že by concord bežne vŕzgal, náš ešte čaká na použitie, ale čo poznám iné užívateľky, tak takýto problém nie je určite bežný :wink:
@alzbetak ak si kupovala nový, tak by som určite s ním zbehla do obchodu a skúsila zreklamovať
23. črc 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romy31 no v obchode ked sme ho skusali samozrejme ze nevrzgal az po par tyzdnoch zacal :/ Skusila som to prave reklamovat - vzali ho do servisu -premazali a vratili s tym ze reklamaciu neuznavaju, ze je to normalne a prave kvoli konstrukcii. Preto som sem aj dala tento dotaz, aby som vedela ci je to bezne alebo to mam riesit a "dotahovat" sa... aj ked skor sme uz zacali pokukovat po inej znacke... ale pride mi na hlavu kupit tak drahy (takmer tisic eur nas vysla nasa zostava) kocar a neuzit si ho kvoli takejto blbosti. A to sme hned po dvoch mesiach uzivania kupili este dalsi kocar (Bebeconfort high trek uz bez autosedacky ale) aby sme tento "neznicili" uplne. A ten druhy to je teda "nezmar" - nedaju sa vobec zrovnat v jazdnych vlastnostiach...
23. črc 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbetak tak dúfam, že ma tento problém obíde :sweat_smile:
23. črc 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romy31 Som zvedava, ak si spomenies a budes mat cas a chut daj info :slight_smile: bola by som vdacna. Ja som ho prave chcela lebo sa mi spomedzi vsetkych kocikov ako jediny fakt pacil a preto to sklamanie z neho je dost velke. :rolling_eyes: Inak funguje super, aj kvalita materialov a vsetko je dobre... az na to hnusne a dost hlucne vrzganie... Akurat si budes musiet zvyknut ze predne koliecka sa ti zaseknu na kazdej malej nerovnosti, ale aj to by som prekusla...
23. črc 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím prosím hlasuj pro mého synka Jana Rulfa vím že s tím otravuji ale dnes hlasování končí moc moc děkuji http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa-kluci-a-holky-z-prvni-poloviny-kvetna-20130716.html?_fid=hrsr#ank
23. črc 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alzbetak kolegovia :frowning2: skusenost po 2 mesiaoch musel predat 1000 eurovu zostavu a druhy po pol roku takisto cca 800 eurova zostava,obaja presli na Teutonky
24. črc 2013 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim o raduuu,aky sejtik na concord fusion pre starsiu dceru mam zhanat?vyslovene speci nan alebo aj nejaky univerzany by pasoval?podla coho sa mam riadit,co sledovat?ak viete,prosm poradte,dakujem :slight_smile:
25. črc 2013 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pukica concor má svoj vlastný slider, ja mám ale kúpený univerzálny lascal buggy board maxi, je väčší, no nie taký estetický :sweat_smile: na tom lascal sa v pohode zvezú aj dve deti
25. črc 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renisco ahoj , prosim, odmerala by si mi vonkajie aj vnutorne rozmery Snug tasky? Nakoniec som si vybrala Brio, a rada by som vedela, ci sa don Snug vmesti... Prenosne tasky mi pridu tak prakticke.)
27. črc 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja len idem hlasit a povzbudit vsetky tehulky, kt uvazuju o kocikoch, ze mam Concorf fusion travel 2010 a je to Pan Kocik....obavala som sa impregnovanej ciernej striesky, ze sa pod nou zuzanka uvari...ale nie, odzipsovala som ju, nahradila plienockou a je to, dokonca sa da naklonit upne dopredu a tak je cela chranena pred slnieckom. vyzuivam aj vetranie.
uvazujem, co mi trosku vadi je material na matraci, nie je bavlneny, davam nan plienocku.

a s vajicom zase az taka spokojna nie som, mame Intense a nejak sa nevieme skamaratit :wink: ale nic. aj tak kocik odporucam urcite, kupovala by som ten isty.
27. črc 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Papabag je jedno mnam-mnam tiez :slight_smile:

od jesene zaciname so sportakom, uz sa na neho normalne tesim.
27. črc 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enah už jsem ji dávno prodala, tak že bohužel rozměry dodat nemůžu a nevím je
27. črc 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nickye zrovna Fusion sháním,ale je to barva na kluka???????? navíc ty máš jen sporťák, viď..ráda bych celou sestavu. Za kolik ho nabízíš?
28. črc 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iv10 ještě prodáváš? Za kolik nabízíš? :slight_smile:
28. črc 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj Ahoj, aj ja predavam concord fusion, celu zostavu, ak by si mala zaujem, kuk na moj inzerat. :slight_smile:
28. črc 2013 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ccaro prosím tě nevím, kde to najdu?
28. črc 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2013 v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ccaro díky moc, šlo to otevřít, ale růžová mi k chlapečkovi nepůjde :grinning: takže nic!
28. črc 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj V pohode :slight_smile: Je to taka tmavsia fialova. ale je pravda, ze ja som to kupovala pre dcerku :slight_smile:
28. črc 2013 ve 20:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky nepredávate niektorá šporťák Concord fusion za prijateľnú cenu??
28. črc 2013 ve 21:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj ano jeste je volny pisnu do zpeav ;)
28. črc 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminy kocik concord quix viete o nom niekto nieco??? Alebo vas nazor nan? Maju ho teraz v akcii v brendone, tak zvazujem.
30. črc 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek