Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

misacek009
19. kvě 2010

Ahojky holky, tak já mám originál síťku proti hmyzu od Concordu a používala jsem jí jak na vaničku tak teď na sporťák. Maji jí univerzální, stejně jako pláštěnku, ta je taky jen jedna a pasuje na oboje. 😉

cerkris
19. kvě 2010

🙂 jej tam naukladal sneh kolieska sa netočili , ale kočík išiel tak nejak som to pochopila ja

bredmax
19. kvě 2010

orovka jen do 4měs?? mě teda přijde vanoička velká,oproti jiným hlubokým korbám 🙂
já jí teď už tu korbu polohuju nahoru,tak je spokojenější a když je hezky má dole boudu,do sporťáku jí budu dávat,né kvůli tomu,že by se tam nevešla,ale že už jí to tam neba a začíná to být nebezpečná,když se už přetáčí a různě mele 😕
no ještě si jí chvilku musím užít,fakt jí zbožňuju,ale na sporťák se taky těšíme 😀

jj podložku budem mít barevnou,tak jsem zvědavíá jak to bude vypadat 😝

misacek mě teda orig pláštěnka pasuje jen na sporťák 😕

add sníh,tak letos ho tu bylo hafo a byla to síla se tu drát,když nikdo nikde neodklízel,ale zaaretovala jsem kolesa a bylo to dobrý,holky co mají 3kolku jane,pegperego,casul ty na tom byly teda hůř 😝

misacek009
19. kvě 2010

bredmax_já fakt pláštěnku používala i na korbičku Proton a úplně v pohodě. Nejdřív jsem to teda musela navléct vepředu (u nožiček děťátka) na tu korbičku a pak už jen přehodit až na stříšku. Nevim, jak to lépe popsat. 🙂 škoda, že to nemám někde vyfocené, teď už jezdíme ve sporťáku a korbička už je schovaná u našich. 🙂

talinka
19. kvě 2010

cerkris, ked si zaaretujes kolieska pojde sa v snehu ovela lepsie, ked nie je to dost o nicom...mozno aj tak to myslela..vtedy sa ti nevytacaju do stran 😉

bredmax
19. kvě 2010

misacek a jaký máš,já mám rok 2009 a fakt tam nejde 😀 třeba změnili pláštěnky 😀 😀 a nebo jsem cvok,což by bylo možný,zkoušela jsem to tam narvat po porodu a to by mě omlouvalo 😀 😀 😀 ale i jiný mamči psaly,že jim tam nešla 😕
tak buď ráda,že ty si jí mohla využít tak i tak 🙂

marionn
19. kvě 2010

cerkis .. talinka...

tak mne v snehu vôbec nešiel. Mala som pocit akoby som tlačila tank ☹ a predné kolieska som mala zaaretované. Bolo asi 10-20 cm snehu. Tak som uvažovala o nafukovacích kolesách.

jajulaa
20. kvě 2010

Ja som na 2009 tiež používala na korbičku pláštenku zo šporťáka 😉 .
A v snehu mi išiel ťažko hlavne vtedy, keď bol odmäk a robila sa taká "kaša", to mi bolo fakt do plaču, ale inak v pohodičke.

lucula73
20. kvě 2010

cerkris - ty máš 2008 s tou priehľadnou strieškou?a nevadí to malému?alebo si to nejak riešila....

talinka
20. kvě 2010

marionn, to fakt??? 😅 😕 tak mate asi nejaky iny sneh 😀 mne to ide uplne v pohode, akurat,ked je kasa...tak je tazsie,ale da sa... 😉

cerkris
20. kvě 2010

mám 2008 s priehľadnou strieškou aj na jané som ju mala a vôbec malému nevadila je pravda , že spí v kočíku výnimočne ked mu tam svietilo slnko prehodila som bundu cez striešku ,
podľa mňa je to dobrá vec nemusím nakúkať vždy čo tam robí, no len s tým snehom ste ma potešili 🙂 ja nosím každé ráno staršieho do škôlky tak nevie ako budem maturovať s kočíkom v zime, ale to už bude mať 19 mesiacov ta to nejak poriešim prípadne bude chodiť pešo pretože u nás teda bolo dosť snehu, jané s náfukami mi prešla v pohode tak uvidíme, prípadne vymením kočík 🙂 ha ha to je už môj 8 mi tak by toho môjho manžela asi šľahlo.no čo už som prípad 😉 ale zase na druhej strane nestresujem videla som mamičky čo sa predrali v snehu aj s golfáčom a to je už čo povedať

alisek
20. kvě 2010

fusion mám taky jako favorita ale chtěla bych se vás zeptat, jak se s tím jezdí na kostkách? jestli to moc nedrnčí, protože kolečka jsou umělohmotná. Ted se rodzhoduju mezi con. fusionem a mezi teutonkou mistral S. Condord se mi líbí vísc ale zase chci aby byl funkční, ještě dodám, že kočár bude především do města a do terénu pojede minimálně.

marselitta
20. kvě 2010

Alisek je to takze rozhodnutie, ale oba kociky maju plastove kolieska. no ale zda sa mi, ze mistral ma nafukovacie, ze? neviem. ja som mala teutoniu cosmo, ale predala som ju, lebo sa mi sportova cast zdala mala a na fusion som si dokupila nafukovacie kolesa a je super.
Kočky čo mate fusion 2010, aj vam ta strieska nedrzi ked je kocik v leziacej polohe? nie je dobre napnuta a ked ju zase napnem, tak sa mi chrbtova cas vytlaci vysie a akonahle na nu potlacim rukou, tak to zase padne a aj strieska sa uvolni. neviem, ci rozumiete co myslim. Ako to mate vy?

talinka
20. kvě 2010

alisek, podla mna to drnci ako by ti drncal kazdy iny kocik, ja nemam pocit, ze by mi nejak hrkal, dokonca mozno Jane mi hrkalo viac,ale nejak som si to neuvedomila,neriesim to, takze asi nehrka...inak by som si to asi vsimla...a kolieska nie su umelohmotne, iba ten stred je umelohmotny ale koleso same osebe je predsa gumove... 😕

marselitta, presne viem co myslis 😀 ja mam presne to iste a technicky to ani nie je mozne, aby ti drzala napnuta..mam pocit, preto niekedy ked fakt potrebujem aby bolo, tak dam maleho do trosku vyssej polohy,ked spinka a je to v pohode, strieska drzi..

marselitta
20. kvě 2010

talinka tak som rada, ze si ma pochopila. myslela som si, ze to mam len ja. aj ked mi je to v podstate jedno, lebo mala mi v nom vôbec nespi. skoda, ze to vtomto vyrobca zhorsil, 2008 kolekcia isla omnohoviac do lahu a strieska drzala super. No co uz, ale inac som s nim max spokojna. este som rozmyslala, ze kupim slnecnu clonu a mozno to bude lepsie.

talinka
20. kvě 2010

marselitta, tak potom nie je o com, ked ti tam uz nespinka 🙂 a skoda, ze sa vyrobcovia nie lepsia,ale horsia vid aj nova kolekcia Jane, aspon co mam zatial info 😖 a strieska v 2008 je pevnejsia a nie tento neopren tak preto ..aj ja som inak spokojna...a ked kupis clonu bude to ok aj ja do nej asi idem 😉

lucula73
20. kvě 2010

baby a nafukovacie kolieska sú čierne alebo strieborné? 😕

orovka
20. kvě 2010

Marselitta tá strieška nedrží ani mne, ale to robia asi všetky 2009 a 2010. Zo začiatku mi to išlo na nervy, ale už som si zvykla a opierku dávam trošku vyššie aby to držalo.
lucula - kolieska sú čierne

marionn
20. kvě 2010

talinka, vážne mi to šlo veľmi ťažko. ak je sneh odhrnutý, tak v pohode, ale ked nie :(
a kde ste kúpili nafukovacie kolieska, dievčatá? no mám 2008.

mmacko
20. kvě 2010

Baby a kolko stoja nafukovacie kolieska?
A co myslite, bolo by blbe dat aj chlapceka do farby cherry? Ja mam teraz sice kocku, ale fusion si chcem nechat aj pre druhe, tak keby to bol nahodou chalan 😉

marionn
20. kvě 2010

mmacko ... koľko stoja neviem. No aj ja nad nimi uvažujem. Tak budem rada, ak niekto dá vedieť. 🙂
A čo sa týka farby, závisí len od teba. Kto aku farbu preferuje. Mne by to vôbec neprekážalo.

jajulaa
20. kvě 2010

Ja som mala chilli pre chlapčeka.
Inak ja čo som zisťovala, tak na Slovensku sa dajú zohnať nafukovacie so strieborné kolesá, ale skúste kuk tu, tieto vyzerajú, žeby mohli byť:

http://www.o-baby.de/katalog/concord/concord-pn...

marionn
20. kvě 2010

jajulaa... vyzerajú fajn, no nie sú náhodou na neo? A kde by sa dali kúpiť tie strieborné?

orovka
20. kvě 2010

Mne povedali v Nitre v obchode pre deti, že tam pasujú aj nafukovacie kolesá ako na Jané a sú aj lacnejšie, len neviem koľko stoja. Tie sú strieborné.

lucula73
20. kvě 2010

ja som ddnes našla v jednej debate . odpovedal predajca z predeti.sk - nafukovacie so striebornými diskami...tak si vyberte....aké vlastne sú...

lucula73
20. kvě 2010

a bolo tam napísané,že stoja 49 euro - ale či jedno alebo dve,som nepochopila... 😒

marionn
20. kvě 2010

super! ďakujem Vám veľmi pekne 🙂 tak si tam zavolám a zistím cenu

lucula73
20. kvě 2010

jajula - to sú na neo . a tie nepasujú....

lucula73
20. kvě 2010

marion tak zisti,aké vlastne sú a kde..

marionn
20. kvě 2010

oki 😉 zajtra napíšem