Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
30. črc 2010

@zrzuska to je super, aspon nemusis tie diery na fusaku rozsirovat, ked sa to prepcha aj do originalnych. Len je pravda, zo pise zrzuska, ze asi by sa mi to nechcelo stale davat dnu a von 😉

mmacko
30. črc 2010

@orovka peknu mas tu tasku, tato vyzera lepsia latka. A pekne ti sedi na kocik, aj farebne 😉

zrzuska
30. črc 2010

baby my mame fusak ten emitex a ja na neho nedam dopustit. mame bezovy a vobec sa nespini na to ze je taky svetly. uz aj tuto zimu ked mala behala tak mi ho aj okopala a vobec nebol spinavy 😉
tam sa ten spodok odzipsuje a moze byt ten fusak do vanicky alebo do vajicka (my sme to tak vyuzili dost) a potom do sportaku ked uz je kratky tak sa prizipsuje zas naspät ten spodok v ktorom flees nie je lebo uz tam idu teda topanocky dietatka co uz chodi väcsinou cize aby sa to dalo dobre ocistit. ja som hocikedy dala oprat len ten spodok. ale slo mi to krasne dolu aj obycko vlhcenymi vreckovkami. ako fakt je super ten fusak.

a este jedna vec. NACO ZVACSOVAT DIERY 😝 to je uplne zbytocne. viem ze vo vanicke su tie pasy sirokanske lebo to ide okolo bruska babatka. ale nie su predsa take tvrde aby sa nedali ohnut a tak prepchat cez dierky. to v pohode ide. vsak som to tak robila. jane a concord maju takmer identicke vanicky a myslim ze tie pasy budu rovnake. zato toto bebe confort ma mäksie tie pasy. ale vravim v pohode som ich ohla o U-cka a tak prepchala cez dierky vo fusaku.

inak vyzera ten fusak super ale taky nejak kratky ci? 😕

orovka
30. črc 2010

@mmacko ďakujem 😉 🙂

zrzuska
30. črc 2010

inak ta baba co sa pytala na to nase bebecko tak nakoniec nic z toho. ale mi pisala este jedna pani ale ze nizsiu cenu. a to ona kukala inzerat (jediny co mi nechcelo zmenit cenu) co bola cena este tych 400eur. a pisala mi ze do 330eur by chcela kupit. tak ma to aj potesilo lebo som aj na tolko cenu znizila. tak ptfuuuuuuuuuuuuuuuuj ptfuuuuuuuuuuj ptfuuuuuuuuuuj 😝 😝 😝

mmacko
30. črc 2010

@zrzuska drzime palce. A muzik sa uz zmieril, ze chces dalsi kocik?

zrzuska
30. črc 2010

@mmacko asi ani nie. ale vsak za co si ho predam za to kupim druhy. 😝 mne sa uz aj sniva o concorde 😀 😀 😀
uz som si aj tak hovorila klady toho bebecka ale to je uplne iba take ze fajn vanicka (i ked na moj vkus uzsia ako malo jane), a ze sa da dieta otocit ku mne tvarou. to je asi tak vsetko. este vhodny do terenov.
ale co z toho ked je veliky, neskladny, tazky, zle ovladatelny.... a este aj to sa mi nepaci ze zavesim tasku a ked je tazsia tak sa mi ide prevratit. 😒 to sa mi pri jane nikdy nestalo.

zrzuska
30. črc 2010

inak baby videli ste tu skladatelnu vanicku nazivo? ako to vyzera? nejako jej nedoverujem. to asi sa neda pouzivat v aute ako ta druha vanicka ze?

avanka
30. črc 2010

@zrzuska nie je do auta, ja ju mam a vyzera fajn, je velka, priestranna....

avanka
30. črc 2010

@zrzuska a zlozena nezabera vela miesta.....inak je pevna dostatocne...

zrzuska
30. črc 2010

@avanka a kde si schovala tie pasy co sa za ne dviha? kukam ze niekde dolu 😕
chcela som kupit povodne iba sportak ale nasla som 9mes pouzivany kocik a je to taktato vanicka ale bezova, vajicko lotus a sportak chilli. vsetko sa mi velmi paci ale nejako sa bojim tejto vanicky. neviem ci to predstavit ze ako to drzia tie boky ked sa to da tak poskladat. to je cely ten bok vanicky pevny? ci je to len nejako napnute? 😕
inak by ma to vsetko vyslo 420eur co je super a este je to v zaruke 🙂

mmacko
30. črc 2010

@zrzuska ja asi tiez pojdem pre druhe do tejto vanicky, je to ovela praktickejsie ako proton a ako som pisala, rozdiel v sirke je len 1 cm!!!

avanka
30. črc 2010

@zrzuska no tie pasy tam maju byt zmotane...spodok je cely pevny, aj boky, sklada sa to stlacenim takych cuplikov v strede vanicky z oboch stran......ja by som sa toho nebala, ak chces, odfotim ti ju zlozenu...
no ja som kupila kompletku za 400 eur aj s taskou, v zaruke este presne rok....vsetko v tejto farbe....boli sme si pre neho v Cechach, v Brne..
fusak som zohnala na MMB skoro novy zeleny Argon.....

avanka
30. črc 2010

@mmacko aj ja si myslim....a testy, co som citala, neodporucaju vanicky ako autosedacky, aj ked sui homologizovane...vraj nie su ani zdaleka take bezpecne, ako vajicka, takze toto mne vobec nevadilo...

zrzuska
30. črc 2010

tak baby ak mi vynde predat bebecko a schvalia nam uver tak by som to kupila 😵
ale ja ten uver nevidim vobec ruzovo. a 100vku by som si musela doplatit 😒 a plus by som dokupovala tasku ku kociku a slnecnik (ale to az o rok by som riesila)

zrzuska
30. črc 2010

no inak je pravda ze sme pouzili vanicku v aute len par krat 😝 a to bol problem to narvat do auta vanicku, podvozok. ked sla mala v autosedacke 😝
a aj tak dve deti, tak ja by som sedavala v strede medzi nimi asi. cize toto by bolo asi fakt fajn. 🙂

mmacko
30. črc 2010

@zrzuska tak si kup teraz len sportak, nejaky ked tak z bazaru do 200 eur a tieto vanicky su na nete aj za 60 eur. A aj vajicko zozenies tak za 70 eur. To ti pekne vyjde za to tvoje bebecko, samostatne asi kupis lacnejsie ako set dokopy

zrzuska
30. črc 2010

@mmacko pisala som tej babe ci by mi nepredala len sportak. uvidim co odpise. lebo ze by to radsej predala spolu. 😝
a tato chilli farba sa mi hrozne paci. 🙂

zrzuska
30. črc 2010

ale ked nie tak stale mozem kupit celkom novy za 310eur od tej pani co pozna svokrovcov a to by som asi tu modru co mas ty kupila 🙂

mmacko
30. črc 2010

@zrzuska no hej, to mas skoro 1:1 cenu za tych 310 ako predas bebecko a teraz aj tak vanicku a vajco nepotrebujes, dovtedy to manzel predycha, takto nemusis nic dokladat.

orovka
30. črc 2010

@avanka akú dĺžku má ten fusak? Ak by sa ti chcelo zmerala by si ho? Ďakujem 🙂

zrzuska
30. črc 2010

som nasla na nette videa tej skladacej vanicky vyzera to pevne ale jasne ze to neni ako ta cela plastova. ale co tam nevidno je...
takto, vidim ze v strede kde sa to stuka aby sa sklopila tam to len drzi aby bola ta vanicka vystreta? a nad hlavkou a pri nozkach neni take daco? to cele drzi tu vanicku iba tie bocne plasty po vyske co su?
pisem ako hotentot neviem to vysvetlit inak co chcem vediet.
proste vsade je len napnuta latka-potah a len spodok vanicky je pevny a na vrchu vanicky je ta akoby konstrukcia alebo ako to mam napisat a drzi to tvar vanicky len tie plasty po bokoch kde sa to vlastne stukne a sklopi? nemoze sa stat ze to potom pada, sklapa sa nejako nad hlavou a pri nohach? tam asi nie je nic co to drzi nie?

avanka
30. črc 2010

@orovka 86 cm, ale je to ten vacsi,uz do sportaku, bez problemov sa da aj do hlbokej vanicky 😉

@zrzuska nad hlavou a pri nozickach je tvrda plastova vystuz (schovana za latkou) + po tych bokoch , neboj, nezlozi sa ti sama......
zajtra ti to nafotim

orovka
30. črc 2010

@avanka ďakujem. Ja by som ho práveže chcela do športového, len malá mi tam už asi nevojde, lebo meria 83cm. To by tam bola moc natesno. 😒

lucula73
30. črc 2010

@orovka ja mám fusak zn. eisbärchen,už tu bol tuším spomínaný,je vačší...a teplučký 😉

lucula73
30. črc 2010

@orovka a teraz ich majú aj lacnejšie,lebo je leto.....a má skoro 100cm,píšu že 98cm 😉

avanka
31. črc 2010

@orovka tak potom jedine Emitex.....ten je velky...

orovka
31. črc 2010

baby ďakujem za rady, ale mala som podobný ako emitex (teraz ho mám v inzerátoch) a chcela by som taký kde je zips v strede. Ten čo písala lucula vyzerá fajn, ešte som pozerala ten Kaiser. Nemáte ho niektorá, že ako sedí do fusionu?

lucula73
31. črc 2010

@orovka ten moj má zips v strede..a ten kaiser je tiež nemecký a je to to isté,len je drahší...tak mi povedala v obchode tetuša...

avanka
31. črc 2010

@orovka ja som mala Kaiser pri Lukaskovi, ale tiez so zapinanim na obe strany, nie len v strede...bola som spokojna, ale tento Concord sa mi vidi kvalitnejsi