Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

orovka
9. zář 2010

@bamarama82 áno ručičky boli vonku. Ale moja malá ich aj tak nechcela mať dnu. Vždy si ich vytiahla aj v kočíku z deky, alebo z fusaku. 🙂

bamarama82
9. zář 2010

@orovka mne sa tie pasy na ionk zdaju byt zalostne kratke aby som tade prevliekla naobliekane detske rucky v zime

orovka
9. zář 2010

@bamarama82 práveže ION má dlhé pásy. Keď som mala tú zavinovačku, tak vtedy som mala vajíčko Peg-pérego a prevliekla som to cez malú, aj keď bola naobliekaná. A perego má oveľa kratšie pásy ako ION. Len tú zmenšovaciu vložku budeš musieť asi vybrať.

kpn
9. zář 2010

@lucula73 lodger fusaky su do -15 same o sebe, takze neviem ako velmi chce este dcerku dana osoba babusit. ale ano i ja som skonstatovala, ze ho mohli urobit o nieco sirsi

lucula73
9. zář 2010

@kpn no tá malá nemala nič oblečené,len jedno bodynko a svetrík.....asi preto to povedala.... 😉

avanka
9. zář 2010

@bamarama82 ked pohladas, najdes Emitex aj na 5bodove pasy, ale v diskusii o tychto zavinovackach baby radili, ako ziskat z 3 otvorov 5 😉

zuziatko
9. zář 2010

@bamarama82 no ja neviem. Mne sa zdá, že je tam dosť priehradok. Určite viac ako mám teraz v tejto. A tie vonku vpredu sú super na mobil a kľúče.

Mne zajtra príde kočíííík 😵 😵 😵 . Tešíííím.

mmacko
9. zář 2010

Baby, ja som si dnes pozrela Unlimit a sklamanie. Ta sirka je na moje prekvapenie v pohode, ked sa da prec ta vlozka tak je to ok. Ale co ma dorazilo je strieska. Ked je dieta v lahu, tak ta strieska je strasne nizko, nechapem, preco to tak divne spravili. To uz ma lepsie spravene ten Cross od Jane, sme to porovnavali, ale ten sa zas divne sklada a ma take divne ukoncenie konstrukcie na boku, ked je sedacka proti smere jazdy, tak to vyzera divne. Takze nove Janecky ma sklamali ☹. Ale pozitivne je, ze uz nemam ziadny vysnivany kocik (kedze unlimit padol), tak ostavam u fusionu dufam az do konca 😉

slunecinecko
9. zář 2010

Dobrý vecer holky,

hlasim se do klubu 🙂 kocarek pouzivame od zacatku brezna a uzh za sebou mame prvni reklamaci...upadli nam aretacni cupliky, krytky na prednich koleckach, boudicka nedrzela roztahnuta a protoze mame i papabac tak se nam prodrala latka zezadu sportaku...reklamacka dopadla na jednicku, vsechno vymeneno, vlastne jsme dostali skoro novy kocar...ale ted po mesici jezdeni je latka zase prodrana, takze bude nasledovat dalsi reklamace a potom predpokladam zase dalsi 😒 a dalsi minus je, ze concord na fusion nema nanoznik 😠 na zimu docela nedostatek...priste bych sla asi do concord neo hlavne kvuli moznosti mit sportovni korbicku i proti smeru jizdy, to mi dost chybi

orovka
9. zář 2010

@slunecinecko koľko si čakala na reklamáciu? Ja idem práve reklamovať kočík.

lucula73
9. zář 2010

@slunecinecko no to je sila teda,ale aspoň že ti to uznali...a so strieškou ti čo urobili?a akú máš farbu a rok?

slunecinecko
9. zář 2010

@orovka myslim, ze tri tydny.....
@lucula73 strisku nejak pritahli, takze ted krasne drzi a neroluje se....a rok nevim ☹ zkusim mrknout na internet a zjistit

slunecinecko
9. zář 2010

@lucula73 kolekce je 2009

lucula73
9. zář 2010

@mmacko ja som tiež dnes videla unlimit,som to písala,...tiež ma zarazila tá strieška v ľahu,ale zatiahnuť ide lepšie,aj okienko má 😉 ....
a dnes som kukala na mojom,...no veru,tam,kde mám tašku,na hrane tej dosky to mám aj ja nejaké vyblednuté....dúfam,že sa to neroztrhá...... 😠

orovka
9. zář 2010

@slunecinecko a v čom ste sa vozili tri týždne? Mala si nejaký druhý kočík doma?

zuzanat
10. zář 2010

ahojte, ja som bola pre tento kocik uz definitivne rozhodnuta, ale ked citam posledne strany, tak mam obavy ho kupit 😢 Ja som chcela kupit pouzity, na novy zial nemam a tak neviem. Aj rok 2008 je taky kazovy, alebo len tieto novsie 2009 a 2010?

zuziatko
10. zář 2010

Ahojte

kočiarik je doma. Je super. Tá farba cherry je naozaj viac do bordovo-fialova. Tú tašku červenú si nechávam. Celkom sa to hodí.
Mám obavy, aby sa nám nepredral poťah. Ale inak vyzerá kvalitne, tak som prekvapená 😕 😕 že sa to deje.
Striešku som skúšala všelijako. Uvidíme keď pôjdeme vonku. Skúšala som aj tie popruhy poodopínať - vtedy ide do ľahu, ale strieška je vtedy v miernom záklone. No uvidíme ako nám to všetko bude vyhovovať.

Inak je super priestranný a dlhý. Naša Emmka je vysoká a tak sa nám to bude hodiť 🙂 🙂

orovka
10. zář 2010

@zuzanat myslím, že 2008 nie sú kazové. Tam je iný poťah aj strieška lepšia. Všade sa píše len o 2009 a 2010 že sa derie poťah a padá strieška.

@zuziatko super že si spokojná.....nech sa vám v ňom dobre vozí a nemáte žiadne problémy s ním. 😉 🙂

orovka
10. zář 2010

@zuzanat teraz ma napadlo, že na 2008 sa praskal ten igelit na strieške cez zimu.

zuziatko
10. zář 2010

@orovka ďakujem.

Inak to je hrozné. V podstate skoro každý kočík má nejaký nedostatok. A je smutné, že nevedia urobiť kočík v takej kvalite, aby sa nekazil a nemusel stále chodiť na reklamáciu 😠 😠 😉 😉

zuzanat
10. zář 2010

@orovka dakujem za info, tak teraz fakt neviem, ci mam kaslat na to a vybrat nejaky iny kocik 😔 alebo to risknut 😔

renisco
10. zář 2010

@zuzanat kazový může být každý, i ten starší i ten novší - to je prostě kus od kusu. Kolekce 2008 má lepší stříšku - lépe kryje, má ale prý kratší zádovou opěrku oproti 2009/10 o 12cm... Další věcí je ta, že kolekce 2008 už budou většinou bez záruky, kdežto ty novější ještě seženete i v záruce.... A teď babo raď ...
Já koupila bazarový rok 2010, byl ježděný 3 měsíce - takže se zárukou, v super stavu (nebavím se o kolečkách, ty jsou ihned jak kdyby kočárek jezdil rok...) Nelíbily se mi barvy roku 2009, proto jsem šla do novějších a taky kvůli té záruce.

renisco
10. zář 2010

@renisco OPRAVA - barvy roku 2008.

zuzanat
10. zář 2010

tak fakt neviem, uz som z toho zufala! dlho som premyslala a pozerala kociky, konecne som sa rozhodla a zase som na pochybach 😔

bredmax
10. zář 2010

@zuzanat každý kočík má něco a co se týče problímů,tak někdo nemá žádný,někomu se trhá potah či padá stříška ☹
já osobně bych do něj šla zase,prostorný,super lehký a ovladatelný a nemá ho každý druhý jako jane 😀 😀

zuzanat
10. zář 2010

@bredmax mne ide najme o to, ze kupim kocar bez zaruky a co ak sa potrha potah, co potom...

bredmax
10. zář 2010

@zuzanat já si myslím,že určo jde sehnat jetý ještě i se zárukou,já až ho budu prodávat ca někdy v dubnu pořád bude v záruce,tak zkus po nějakým takovým juknout,bez záruky je to risk,to chápu a nebo holt koupit nějaký levnější kočár,ale nový 😉

zuzanat
10. zář 2010

@bredmax ja som prave preto chcela 2008 ze nie su take kazove a aj farby sa mi viac pacia 😅

bredmax
10. zář 2010

@zuzanat tak ta už bude asi určo bez záruky,já osobně zas 2008 nechtěla,kvůli barvám a tý praskající stříčce,ale to dělá i u jane,jak je tam ta "folie" 😕 tak přeju šťastnou ruku při výběru 🙂

renisco
10. zář 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=7193751&tab=2
obrázek je oranžový, ale psaný je zelený... ale je to čr