Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

renisco
19. zář 2010

@karmelka77 já to zatím neřeším, jsme v hluboké korbě a pak si nechám stříšku ušít jako je na kolekcích roku 2008

karmelka77
19. zář 2010

@renisco a mozes mi poslat obrazok ako to tam je?? Kolko stoji usitie?

lucula73
19. zář 2010

@renisco
@karmelka77 ale musite nájsť krajčírku,ktorá vám to ušije..lebo na 2008 bola kratšia chrbtová opierka asi o 12 cm,takže povodné striešky nepasujú na 2009 ani 10......mne odpísali vtedy,že nemajú vzor,podľa čoho by to ušili

renisco
19. zář 2010

@lucula73 já si myslím, že základ předního dílu je stejný a ušít ten zadní díl o něco větší není zas takový problém... mám domluveno od kámošky, že mi pujčí starou i tu nově šitou boudičku z jane, tak to porovnám, vyzkouším a rozhodnu se pak co a jak....

kvetinkatn
19. zář 2010

@blondi2 malá už má 9 mesiacov 🙂 ale prvé 4 mesiace som ju dávala len na balkon spinkat v kocari a potom som ju prehodila do postielky, lebo bolo prilis teplo a aby si nezvykla, ze v kocari sa spi. teraz ideme v kocari na prechadzku nech ma zabavu ale samozrejme, ked sme niekde dlho, tak tam aj zabuva 🙂

zuziatko
19. zář 2010

@kamilakd to aj ja som zvedavá. Môžeš mi hodiť kontakt do ip ??

zuziatko
19. zář 2010

@kamilakd ešte mi napadlo k tomu medzikusu. Možno by sa tam dal dať ešte taký noeprénový kus látky, ktorý by sa dal stiahnuť na tú chrbtovú časť, aby sa nepredierala od tašky.

zrzuska
19. zář 2010

@kamilakd no mne strieska drzi (tie pasy mam na tom prvom cvoku takze je to skoro lah. je to taky isty lah ako jane slalom), nanoznik mi nevadi lebo mala ma uz 2,5roka takze fusak postaci a my uz ten kocik az tak nevyuzijeme. ale zaujimave ze sa mi do toho integrovaneho nanoznika zmesti takze ako mnacko pisala ked prsi tak jej to dam a zatiahnem striesku a je skryta. ked idem napr. rychlo do obchodu a nemam ju kde nechat berem kocik. u nas su to uz take prilezitostne vyuzitia kocika 😝 ale aj tak som ho chcela ked idem do mesta s malou busom a tak.... ze na cely den. tak si tam paradne oddychne. je priestranny 🙂
cize jedina vec je ten kosik. je fakt zle pristupny aj ked je ovela väcsi ako mal jane slalom. aspon zozadu mohol byt nejako inak vymysleny. co ja viem nieco na odzipsovanie aby si tam mohla v pohodke strcit nakup. 😝

ja som tiez zvedava na tu striesku. popripade si ju takto predlzit by bolo super. ze by sa dala strieska zatiahnut aj ked babo spi a napr. svieti slnko.
a ten nanoznik si dam pre druhe mimi isto usit 🙂 alebo ak by som zohnala od jane nejaky 🙂

zrzuska
19. zář 2010

@sakura77 no inak idem aj ja kuknut do krabice. lebo sa mi to nezda ze by sa nam to takto rychlo stratilo. vsak to sme si vsimli po par vyskusaniach kocika. 😕 lebo ma tiez napadlo ci to tak nebolo od novoty 😕

zrzuska
19. zář 2010

no veru som to nenasla. tak nic potom 😝 neviem ci to nejako vadi ze to tam nie je. drahy vravi ze nie. ale mne to kazi dojem 😝 ja som si to ani nevsimla ze tam su take nejake krytky. som myslela ze je to tam nejak v celku alebo co.

sakura77
19. zář 2010

@zrzuska tak ja som nasla veru v krabici v igelite,este ze som to nevyhodila,dik za postreh 🙂 tak mam komplet vsetky 4,inak ja by som si to fakt asi ani nevsimla 😅
ja som origos plastenku pouzila len raz ked zacala tak riadne liat,inak tiez stiahnem len strieku po madlo a vytiahnem ten integrovany a v pohode,na take mrholenie to uplne vydrzi

zrzuska
19. zář 2010

@sakura77 no to je super. ja som to nenasla. skusim napisat tej pani co som cez nu kupovala ci mi vie poradit ci sa to neda dokupit alebo co.

renisco
19. zář 2010

@zrzuska pořád nevím, o jaké kritce se bavíte... nemůžete hodit foto?

zrzuska
19. zář 2010

@renisco predne kolieska maju po bokoch take krytky. zadne tam maju tu stlacatelnu cast na vyberanie kolieska. skusim pohladat ten link co sem sakura hodila tu jej fotku kocika a tam to vidno ze na prednom koliesku z boku vidno srobky.

inak drzi to tam dobre biedne a slabo. sa necudujem ze mi to odpadlo kdesi. to staci trosku suchnut keby aj iba o bok dveri v obchode a je to odpadnute.

zrzuska
19. zář 2010

@renisco
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/sakura77/alb...

vsimni si lave koliesko z vnutornej strany. to myslim. 😉

renisco
19. zář 2010

@zrzuska já tam zdá se všechny krytky mám, ale i na nich mám černý malý šroubek...

zrzuska
19. zář 2010

@renisco ja ich mam take ze sa daju velmi lahucko odobrat 😒 fakt trosku o to zavadim nechtom a je to dolu. to sa mi zda ze co to potom je? vsak by to malo riadne drzat nie?
ale ta pani co som to cez nu objednavala tak mi to skusi zistit ci sa to neda dokupit. kvoli jednej krytke to nebudem predsa posielat na reklamaciu. ale keby mi to tam zacalo hrdzaviet tak posielam hned. ale drahy vravi ze to by nemalo. len to cudne vyzera. ma to tak nahnevalo ked mi to povedal 😠

renisco
19. zář 2010

@zrzuska můj na to ted koukal a já mám ty krytky přišroubované ke kolu malým šroubkem, tudíž neodpadnou jen tak.

zrzuska
19. zář 2010

@renisco mne to ide lahucko dolu. pojdem to este omrknut

renisco
19. zář 2010

@zrzuska jsem se koukala na fotky concordu, co jsem měla rok 2009 a tam je ta krytka bez šroubku. takže 2010 je uchycená šroubkem, 2009 ne...

zrzuska
19. zář 2010

@renisco asi to odpadavalo vela ludom lebo to fakt drzi zle. asi preto to tak urobili. 😝

didakuku
19. zář 2010

odpadáváto na 2009 nebo i 2010?

renisco
19. zář 2010

@didakuku 2010 je přichycená šroubkem, takže nemá jak odpadnout - moje domněnka

didakuku
19. zář 2010

@renisco aha, díky. Právě jsem se na to dívala a myslela jsem jestli se nedívám někam jinam.

kvetinkatn
19. zář 2010

@renisco ja mám 2010 a nemám tam šróbik, a musela som sa veľmi narobiť, aby som ju dala dolu 🙂 potom mi tam aj išla veľmi ťažko nasadiť naspäť. Hrubá sila zvíťazila 🙂

kvetinkatn
19. zář 2010

@renisco začínam mať podozrenie, že podvozok mám 2009 a nie 2010, akej farby ma brzdu 2010? ja mám tu tyčku čo sa zatlačí striebornú, ale naposledy som si v predajni všimla, že sú čierne. Ja mám farbu Lava, čo je jednoznačne 2010 ale šporťák mi dávali dolu z limitovanej edicie s čiernym podovozkom a dúfam, že mi to nedali na podvozok 2009 to by možno vysvetľovalo tie dierky na zadnej strane, možno tam niečo nesedí.

orovka
19. zář 2010

@kvetinkatn pozri si môj fotoblog, vidieť tam tú brzdu.....je čierna. Ja mám 2010.

didakuku
19. zář 2010

2010 má černou

lucula73
19. zář 2010

no konečne som pochopila,ktoré krytky tu rozoberáte...ja ich mám obe,sú prichytené šrobikom,tak by nemali odpadnúť 😉

kvetinkatn
19. zář 2010

@orovka Ďakujem, je to presne tak, ako ho dávali z tej čiernej konštrukcie dolu s tým, že nemajú Lava samostatný šporťák, tak ho dali na striebornú konštrukciu 2009 a nie 2010, tak tam hneď zajtra volám, ach jaj takéto patálie... 😒 inak kde si ešte zohnala mamabag 2008 aj sestra by chcela čiernu 🙂