Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

kvetinkatn
23. zář 2010

no ja by som tiez ostala pri mojej Lave 🙂 ale aj ta siva nie je na zahodenie. mne sa páčia takéto tlmené aspoň viem do toho skombinovať dieťa 🙂
ale baby kuknite čo som objednala, pani je veľmi milá poslala mi aj foto ako to vyzerá v concorde 🙂
krásne oživenie kočíka, objednala som si k tomu aj dečku. A posiela ja v SK a CZ.

www.mimibazar.sk/foto.php?id=8673275
na cz ma aj väčšiu ponuku 🙂

mmacko
23. zář 2010

no tak mne sa tie kolieska na 2011 nepacia, su divne. A farby co ja viem, cervena a bezova je klasika, este sa mi celkom paci ta tmavohneda, ale je to dost tmave. A ta vanicka je desna, mne sa taketo designy (ako ma aj jane 2010) nepacia.
Lucula, neviem, jedine by som tam mozno skusila do toho klbu kde sa polohuje rukovat skusila nejak dostat kvapocku obycajneho oleja a chodila s nim hore dole aby sa ten olej dostal do vnutra. Len pozor, aby si si nezaolejovala cele madlo 😉

mmacko
23. zář 2010

@kvetinkatn od tejto tety mame viacere opickove podlozky, ja osobne som velmi spokojna. Oni maju aj origos stranku pinkie.cz, tie podlozky su drahe ale super, ja ked sa mi moja zoderie, tak si tam urcite kupim dalsiu opickovu 😉

kvetinkatn
23. zář 2010

@orovka korba je čistý copyright od Jane 🙂

kvetinkatn
23. zář 2010

@mmacko a ja že akú novinku Vám poviem 🙂 šikulka 🙂

bredmax
23. zář 2010

@kvetinkatn no tak s tou novinkou jsem přišla první já ne 😀 😀 😀 😀 😀 už odpoledne 😀 😀

orovka
23. zář 2010

@kvetinkatn ja viem, že je presne ako jané, veď oni sú nejako spojení (jané a concord), ale mne sa páči aj tá jané. Každá máme iný vkus. 🙂

kvetinkatn
23. zář 2010

@bredmax ja písala o tých podložkách 🙂

lucula73
23. zář 2010

@orovka no nejdem to zatiaľ riešiť ani ja......ak by vrzgalo viac,potom... 😉

a ja by som si teiž nič lepšie nevybrala.....a myslím,že tie kolieska z novej kolekcie by mohli pasovať aj na 2010.....ak sa tieto zoderú....

lucula73
23. zář 2010

@kvetinkatn aj ja mám od nej podložku,ale opičkovú... 😉

bredmax
23. zář 2010

@kvetinkatn aha já myslela,že myslíš tu mentální korbu 😀 😀

laetela
24. zář 2010

ahojte, predavam prenosnu tasku concord snug celu tyrkysovu, ale asi to neninajnovsia kolekcia, ale je velmi pekna. ja som ju mala v ciernom kociku britax b dual a bola tam velmi pekna. nic jej nieje, pouzivali sme ju 3mes.je kvalitna a nepremokava, cely vrch sa da odzipsovat a je z toho super vanička na leto.

sakura77
25. zář 2010

@mmacko a sedia na concord dobre tie podlozky?

lucula73
25. zář 2010

@sakura77 ano sedia,presne....musíš povedať,že na concord.....aj výška pásov sedí.... 😉

sakura77
25. zář 2010

@lucula73 dik,lebo su krasne teda,no,ale uz asi pockam az na jar,kedze teraz tam pojde fusaka z kocika mi nevidno ani ň potom 😅 ale fajn vediet 🙂

petka55555
25. zář 2010

ahojte, neviete mi niektora poradit kde by som kupila novu a iba samostatnu striesku vo farbe peacock???diki

lucula73
25. zář 2010

@petka55555 no samostanú neviem....skús sa opýtať v servise,možno budeš mať šťastie 😉
a prečo zháňaš samostatnú striešku?

petka55555
26. zář 2010

@lucula73 lebo mam lava farbu a pacila by sa mi k tomu na vymenu ta peacock....asi sa opytam v obchode kde sme ho kupili ci sa da samostatna objednat 🙂

petka55555
26. zář 2010

inak náš malý mal minuly týzden 4 mesiace a uz sa mi nezmesti do hlbokej vanicky 😒 kedy ste davali do sportáku????

sesilia
26. zář 2010

Baby , my cakame v januari babo a zhanam pouzivanu vanicku concord proton.Nepredavate alebo nebudete do vtedy predavat niekto? Ak ano , napiste mi prosim IP.dik.

lucula73
26. zář 2010

@sesilia joj skopčilo mi dva razy to isté...kukni tu na koníku inzeráty...daj si bázár-kočíky -concord- a tam nájdeš... 😉

kvetinkatn
26. zář 2010

@petka55555 odporúčajú až od 6stich mesiacov, lebo sa nedá dať do úplného ľahu ☹ tak ho musíš dávať obúvakom 🙂

kvetinkatn
26. zář 2010

@sakura77 ja som objednala, že pod stromček 🙂 pani som sa pýtala či sedí aj do concordu, tak mi poslala fotku od spokojnej zákazníčky s concordom, tak som neváhala🙂

kvetinkatn
26. zář 2010

@petka55555 pozerám na fotkách, že máš celý čierny podvozok a zelenú vaničku, to si tak kúpila? lebo mne povedali, že čierny podvozok sa dá kúpiť len v travel sete, čiže vanička, vajíčko a šporťák ☹ samozrejme všetko čierne 😉

petka55555
26. zář 2010

@kvetinkatn ja som kupila lava sportak a vanicku som zhanala samostatne az v nemecku spolu s vajcom, tu uz sa nova nedala kupit.... 😉

onellyo
26. zář 2010

🙂 @sesilia
ja ti predam ak mas zaujem,, proton 2009 vanicku ,,
aple farba

mmacko
26. zář 2010

@kvetinkatn aku fotku ti poslala? lebo ja som tete posielala fotku, ze spokojna zakaznicka 😉
Sedi perfektne, len musite povedat, ze trosku dlhsie nohy nech spravi, aby ste si zbytocne nespinili tu noznu cast.
A pravda je, ze aj ja teraz podlozku odlozim, nebudem ju mat pod fusakom, je to zbytocne.

vesmot
26. zář 2010

Ahoj holky, potrebuji poradit ... Koupili jsme kocarek Concord fusion. Dnes jsme chteli poprve vyrazit s plastenkou a zda se, ze na korbu Proton nepasuje. Zrejme je pouze na sportak. Poradite prosim jakou mame dokoupit plastenku na hlubokou korbu.
Dale jsem se chtela zeptat, zda nekdo mate slunecnik jiz u hluboke korby...
Diky moc za odpovedi.