• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

10. dubna 2017 
@mmacko ja som spokojná, že sa neotáča, to by "decko" nikdy nezaspalo keby čumákovalo na mňa :slight_smile:))
fakt len nejaké 3 mesiace je to aktuálne a to predýchame každá :wink:
27. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinkatn ale zaspala by, ja som tak mala to abc cko ako prechodovy kocik a ten som mala vzdy otoceny k sebe. Ale je pravda, ze je to o zvyku :wink:
27. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtela bych se zeptat nejake majitelky tohoto krasneho kocarku,jak se s nim jezdi na in-linech,ve snehu a mirnem terenu.
A proste celkove zkusenosti. Moc dekuji!!! Katka
29. zář 2010 ve 03:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kazu ja mám zatiaľ skúsenosti len v teréne, chodím ku kamarátke takou poľnou cestičkou, zvláda v pohode, len sa bojím, že ho rozhedám keď to bude moc často, zase úplne do terénu to kočík podľa mňa nie je. Ale čo môžem porovnať s ostatnými, jazdí veľmi ľahko a dobre sa s ním schádza aj z nie úplne vysokých obrubníkov, čo človek po väčšine musí schádzať po zadných kolieskach. Čo mám kamarátky, tak do terénu do lesa a tak sa im páči Peg perego GT3, jedna kamarátka čo ho má žije na dedine a chodí s ním do lesa a veľmi si ho schválila aj do snehu, že prešiel všetko. Fusion som v neodhrabanom snehu nepoužívala, ale podľa veľkosti predných koliesok to nevidím ružovo, čo hovoria ostatné baby čo ho už vyskúšali?
29. zář 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kazu na brusle v žádném případě - nemá přední brzdu a stavěný na to kočárek není. terény - ty raděj nejezdím, jinak bych z malé vytřepala duši a sníh ještě neznám, ale na ten pořídím kočárek asi jiný :zipper_mouth:
29. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvetinkatn a renisco moc diky. Ja pro sveho syna mela Nomada a opravdu super kocarek. Lehci teren taky zvladl,ale brusle ne:(. Takze jsem ji koupila starsiho Speediho-super na brusle,ale jinak mi desne vadilo to jeho polohovani(nesel do lehu a jeste jsem k tomu potrebovala 3ruce :grinning: ),takze sel pryc a koupila si slaloma. Ten na brusle uz takovy nebyl,ale jinak mi vice vyhovoval.
No a ted na nove mimi jsem chtela uz jen jeden kocarek a rikala jsem si,ze kdyz treba oproti nomadu nema zdvojena predni kolecky,tak brusle a teren zvladne lip.
Jinak si myslim,ze pokud je hodne snehu,tak se asi s kazdym kocarkem jezdi spatne :wink: ,tak uvazuji i o nejakem nositku.
29. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kazu on nomad a concord je to samé... concord taky nejde do lehu. ale co je prej dobrý kočárek na brusle, tak je tento http://www.kocarky.cz/finding.php. troj nebo čtyř kolka.
29. zář 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kazu vyrábí to jeden a ten samý, takže co se terénu týče, jsou na tom s nomadem stejně. rozdíl je pouze v potahu a kolech, jinak jsou na tom zdá se stejně. možná je nomad o něco ještě lehčí.
29. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vim,ze jsou temer stejne a snad to dela i stejna firma :wink: a prave proto jsem si rikala,ze treba jeden se bude lisit v tom a druhy v tom.
Mohu poprosit,jak se ten kocarek jmenuje? V tom odkazu se mi nic neukazalo :frowning2: . Napadlo me,ze je to Easy wolker(nevim,jestli se to tak pise).
29. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kazu taky si myslím,že na brusle není a mám pocit,že jsem to v příručce snad i někde četla :confused: jinak jezdíme všude,máme dva psy,takže les,pole atd a dá se :grinning: sněhu jsme zažili loni dost doma i na horách,jen jsem zaaretovala ty přední kolečka,samo byla to občas fuška,ale dalo se a v tom velkým sněhu líp jak s trojkolkou,známá má peg
perego a ta na tom byla o dost hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2010 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kazu ano, easy walker.
29. zář 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky!!! tak budu doufat,ze treba v roce 2011bude nejaka novinka :wink:
29. zář 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nafukovaci kola zadni concord fushion, prala jsem se v malviku a rekli ze budou uz na novou kolekci od poloviny pristiho roku. Zatim jsou ty nafukovaci jen na neo.
2. říj 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
niekto tu spominal ze nafukovack yzadne od jane pasuju aj na concord fusion :wink:
2. říj 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 pasují, ale jsou ve stříbrné barvě, leda přestříkat :grinning:
2. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renisco no vidis,to ma nenapadlo :grinning: a sak bolo by to zaujimavejsie,no :grinning:
2. říj 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 já je už viděla na kolekci, co mají černá kola... nejdřív mě to ani netrklo, až při delším koukání jsem zjistila, že mi na tom kočárku něco nesedí :grinning: zadní mi plastové nevadí, ale mě začaly hrkat nějak ty přední a pochybuju, že by mi je vyměnily... po rovině jsou zticha ale na kostkách to slyšet jde a už je v servisu vidím, jak to jdou na dlažbu zkoušet... :cry:
3. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne tiez envadia kolesa,su uplne v pohode,tak jasne ze na nafukovacky nemaju,ale mala som aj ine "hrkalky",tieto su v pohode...a kolieska skus,mne na mutsy vymenili veru,tiez mi jedno zacalo hrkat,ked som bola na nerovnom povrchu...
3. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 myslíš, že by to vyměnili? jezdím s ním teprve 2 měsíce - každý den do a ze školky - je to jen pár metrů a 1x týdně do města, takže mě štve, že ač s ním nejezdím dlouho a nijak zvlášť dlouhé trasy, už hrkají. si říkám, co bude za pár měsíců, až přesedlám na sporťák... to se rozpadnou...
3. říj 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby neviet mi poradit ktory mam kupit od emitexu nanoznik na zimu aby pekne pasoval na fusion????alebo aj jané robi??diki :slight_smile:
4. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renisco mne jedno tak zacalo klepat v tom spoji kde sa otaca,take jak povolene to bolo a potom mi ten kov o kov tak tukal a bolo to pocut hlavne na nerovnom terene alebo ked som prudsie zatocila,vymenili mi to cele...
4. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 a co jsi jim napsala? a vyměnili úplně v poho? poslalas to přímo na AGS nebo tam, kde jsi kočárek koupila? já vůbec nevím, jak jim to mám totiž popsat... dělají mi to přední, ale pravé fakt hodně... prostě O NERVY!!!
4. říj 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, zachvilku zacnem pouzivat hlboku vanicku Proton, a mne sa tam tie bezpecnostne pasy vnutri nepacia. Treba to pouzivat alebo vybrali ste ich niektora zvnutra?
4. říj 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanija133 baby pisali, ze ked vozia vanicku v aute tak priputavaju tym babo urcite do fusaku...vidis idem to aj ja kuk ci sa to da vybrat alebo ako.
4. říj 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamarama82 no , normalne to nejde vybrat, iba ak navzdy...... :wink:
4. říj 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tanija133 hej vsimla som si,ale navzdy to asi nedam prec keby som ju potom predavala
4. říj 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renisco normlane som poslala email predajcovi,odfotila som ze v ktorej casti mi to klepe,aj som to oznacila aby to nasli,a potom som im to poslala-ak mas blizko obchod,kde si kupovala,tak to mas o to lahsie,ja som kupovala cez internet,takze u mna to bolo zlozitejsie...takze ak mas v zaruke,tak tam kde si kupila,oni to potom posielaju vyrobcovi,alebo nejakemu servisu co im to robi..mne to vymenili uplne ,nove predne koliesko mi dali,bez problemov a vraj v concordoch riesia uplne najlepsie reklamacie,tak vyskusaj...
5. říj 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 aj ja som počula, že concord je veľmi benevolentný, čo je aj môj prípad, veď mne moju reklamáciu vymenia ani som ho nikam nemusela posielať :slight_smile: tak smelo do reklamácie :slight_smile:
5. říj 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sakura77 je koupený přes net. můžu odfotit maximálně celé přední kola, protože to nejde určit šipkou, kde to dělá... a pak jsi celý spodek poslala poštou prodejci, nebo do servisu?
5. říj 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslíte, že by mi vyměnily nákupní košík? bych chtěla ten z kolekce 2009 :grinning:
5. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek