Vložka do kočárku Emitex, Ivemababy či jiné. Poraďte

Přemýšlím o vložce do sporťáku, projíždím mmb a nemůžu se rozhodnout. Láká mě od emitexu podložka Moby nebo universální od ivemababy, jen mi vadí, že není vyfocena jak vypadá v kočáru. Tak prosím, kdo ji máte nebo podobnou pošlete fotečku. Budu ráda za jakékoli zkušenosti.
Přemýšlím i o ušití, ale moc mi nevyhovuje nabídka látek. Pro info. mám sporťák trojkolku od chicca s3, červeno šedou, což moc barevných variací nedovoluje.
motol
2. črc 2011
Mám podložku od ivemababy,a mužu říct,že spokojenost,nahoře i dole 3 všití na prostřihnutí,klasicky velká,příjemná na dotek a hlavně cenově přijatelná,ty jiný mě to přijde stejný,jen vyšší cena za značku,a velice mě těší,že je to česká značka!pokusim se dat foto!za mě ji doporučuji
motol
2. črc 2011
1.v kočáře
2.strana z látky,barva světle modrá
3.fleesová strana je o něco světlejší
4. v kočáře více z blízka
vrtule83autor
7. črc 2011
@motol moc díky za reakci a fotky. Já dnes zkoušela v obchodě vložku Moby od emitexu, přijde mi líp propracovaná ale do našeho sporťáku je krátká. Asi si nakonec nechám ušít, obě mi přijdou dost teplé.
cesilka
12. črc 2011
Ahoj, nevíte jestli je nějaký zásadní rozdíl mezi Moby a Ivemabyby? Dají se koupit někde v Brně a okolí v kamenné prodejně?

Začni psát odpověď...

Odešli