• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Beco nebo Manduca? Podle čeho jste se rozhodovaly?

12. června 2015 
Podle čeho jste se rozhodovaly při nákupu nosítka? Jaké jsou praktické zkušenosti s nošením, jak jste spokojené a jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých značek?
24. led 2011 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Mame manducu a vybrala jsem si ji po vyzkouseni.
24. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Já jsem taky pro Manducu, taky máme doma:slight_smile:
24. led 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Beco je užší mezi nožičkama, takže dítě z něho brzo vyroste. Měli jsme obojí a za mě jednoznačně Manducu. Ale pokud máš možnost, tak radši vyzkoušej, každému sedí něco jiného :wink:
24. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
hlasuju za Manducu, taky ji mám. měla jsem možnost vyzkoušet to Beco a pak Mei tai i šátku i klasickou krosnu na výlety a teda vyhrála u mě Manduca. šátka je taky super, ale musí mít člověk šikovné ručičky..
24. led 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme Beco gemini, to je mezi nožkama nastavitelné - pro větší děti širší sedák.... Jsme spokojení :wink:
24. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
řekla bych, že obě nosítka jsou srovnatelná, obě jsou ergonomická, mají novorozeneckou vložku...
pro někoho má beco přitažlivější vzory...
a o manduce se říká, že je spíše na vyšší postavy, zatímco beco zase pro menší.

nejlépe uděláš, pokud si obě (nebo i jiná - ergo, mei tai) nosítka vyzkoušíš na sobě, nebo na tom, kdo ho bude nejvíce používat. musí ti dobře sedět, jinak bude nošení utrpením a nosítko se bude válet v koutě.

přeju šťastnou ruku a hezké nošení :wink:
24. led 2011 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
Mame manducu, jsem spokojeni ja i syn ( i tatka, ale ten zatim moc nenosi). Nez jsem si koupila svoji, mela jsem na par dni pujcenou na vyzkouseni. Jina nositka jsem ale nezkousela. Nosit jsem zacala, kdyz byly synkovi asi 3 mesice. Predtim byl obcas v satku.
24. led 2011 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
nosila jsem malou v šátku, ale manželovi se to moc nelíbilo, přišlo mu to vázání složitý.. tak jsem mu pořídila Manducu a nosil :slight_smile: použitou na ebayi, ale na funkci to nemá vliv..
24. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Za nás taky Manduca..i manžel je spokojený...než jsme koupili, vyzkoušeli jsme oba...Teď jsem na zimu pořídila ještě flaušovou kapsu na Manducu (lze použít i na šátek, ergo, beco..)..narazila jsem na ní na náhodou na netu..koukněte do mýho alba..malý je teploučko i teď v zimě...takže s nošením nemusím čekat na jaro :slight_smile: Kdyžtak písněte do IP :slight_smile:
25. led 2011 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Máme manducu. Malá je v ní spokojená od narození.Teď má rok a nosíme se pořád :slight_smile: . Za nás taky manduca :slight_smile:
26. led 2011 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
c) Ergo :wink: vyhrává jednoduchost, funkčnost, pohodlnost. Zkoušela jsem všechny, manduca je fajn, ale zbytečně komplikované nastavování a moc přezek... Ale každému vyhovuje něco jiného.
26. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme manducu a je fakt super :wink:
26. led 2011 ve 23:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Beco bohužel neumožňuje úplně správné "posazení" dítěte. Má mít kolínka výš než kyčle a to v Becu není. Je to vidět na obrázcích a ptala jsem na to prodavaček na Bráně k dětem a ty mi to potvrdily... takže z výběru zde Manduca, ale mně osobně líp sedlo Ergo...
27. led 2011 v 00:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
manduca-dieta sedi v spravnej polohe plus jednoducha a rychla manipulacia
27. led 2011 v 01:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme Beco, takže Beco! :wink: je hezčí..
4. dub 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Tuli :wink:
Maji taky hezky vzory, sedi mi lip nez Manduca a vyrabeji se v Evrope. Navic si nemuzu vynachvalit opravdu osobni jednani vyrobce. Naprosta spokojenost po vsech strankach.
4. dub 2011 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jednoznacne manduka. Beco je pro spravnou polohu prcka nevyhovující
4. dub 2011 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
máme becco a zatím žádný problém, hlavně oceňuju že si ho zvládnu nandat sama :wink: Ale myslím že ať Manduca nebo becco jsou obě dobré volby.
5. dub 2011 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám Manducu a spokojenost. Nevím jestli Becco má kapucku pro fixaci hlavičky jako Manduca a Ergo, ale jestli ne, tak bych do něj nešla. Zrovna dnes jsem totiž viděla maminku se spícím prckem v Beccu a hlavičku mu přidržovala rukou.
5. dub 2011 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Najlepsie je to osobne vyskusat, co komu sadne viac. Ja som skusala Manducu i Beco... a kupila som Beco a som maximalne spokojna :wink: Manduca mi prisla taka hmm mohutna, prilis tuha,, ten bedrovy pas az moc siroky atd... Beco su 2 druhy - Butterfly a Gemini. My sa nosime v Gemini (je kraaasne makkucke a pohodlne)... a oproti Butterfly ma vyhodu v tom, ze miminko nosim na bruchu i tvarickou von...(zboznuje sa pozerat na vsetko okolo :grinning: ... tuto moznost Butterfly neumoznuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ani Manduca! :angry: Ja som malicka (162cm, 50kg)..takze Manduca by mi bola i velkaaa.... Ale urcite by som nevyberala podla obrazkov na internete, ale radsej to isla osobne niekam vyskusat, nie je to lacna zalezitost :confounded: Hlavicku babatka v Beco Butterfly i Manduce drzi kapucna,, v Gemini je to priamo cast nosica, ktora sa bud pripevni tak, aby hlavicku drzala, alebo sa jednoducho pripne dole a babatko ma paradny vyhlad :slight_smile:
14. srp 2011 ve 23:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jsem spokojená s Ergem. Jsem menší postavy a naprosto mi vyhovovalo. Výborně poradí a dá se odzkoušet v Brně (koukla jsem, že jste z Brna) v Bráně k dětem na Josefské.
14. srp 2011 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ergo není ergonomické - dítě není úplně ve správné poloze. Manduca je super, ale jen v případě, že ji máš sama pro sebe. Má hodně nastavování, přezek a tak. Já mám 159cm a amnžel 190cm. Přenastavení nám trvalo několik minut a to nás štvalo. Nakonec jsme vzali Boba organic a jsme Máááximálně spokojeni. Přenastavujem jen ramena a pas. Záležistost 5 vteřin. Nosnost 20kg a jsme fakt nadmíru spokojeni:wink: Doporučuji si nosítko půjčit a vyzkoušet, to je podle mě to nejlepší:wink:
14. srp 2011 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Vyzkouset - po netu jsem mela vybranou manducu, ale ani ja ani malej jsme z ni nebyli nadseni. Ergo naopak sedlo vyborne. Ergo ergonomicke je - stejne jako Manduca nebo ta Boba
15. srp 2011 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Vyzkoušet! Mám Beco, protože mám hodně úzká ramena, jinak mám 170 cm. Manduca i Ergo mi z ramen padaly.
15. srp 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme Manducu a vyhovuje nám.
7. bře 2012 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
mám Beco, sedělo mi líp než Manduca a hlavní "pro" při výběru bylo to, že dítě lze lehce přehodit z osoby na osobu, protože v tom Becu je připoutané jakoby "uvnitř" a lze si ho přehodit jako batoh, aniž by se muselo z nosítka vyndavat. To Manduca nemá.
7. bře 2012 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
11. bře 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Beco - vybral manžel osobně. oba jsme vysocí. ale já už mám bříško, tak nevim, jestli mi bude sedět. mám i šátky :slight_smile:
14. bře 2012 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
zvažovala jsem Beco, protože se mi víc líbily barvičky, ale na veletrhu jsem si vyzkoušela manducu a paní mi ji tak suprově předvedla a vyzkoušela jsem si ji, že jsem odešla s manducou :slight_smile: měřím 157 cm a mám úzká ramena, takže popruhy na zádech křížím a nenasazuji si ji do pasu, ale spíš na boky, ale i tak to není problém a nošení je v pohodě. Akorát první dny s ní prcek trošku bojoval (potřebujeme ještě tu novorozeneckou vložku), ale dneska už v ní spokojeně usnul, takže snad budeme spokojeni.
14. bře 2012 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
zkusit a co bude víc sedět....mě manduca nevyhovovala...tak jsem koupila beco
14. bře 2012 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek