• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Beco nebo Manduca? Podle čeho jste se rozhodovaly?

12. června 2015 
Manduca je určitě super, osvědčená značka. Pro větší děti je pak ale vhodnější Tula Toddler, je speciálně vyprofilovaná pro děti od jednoho roku.
4. čer 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě asi někam zajdi a vyzkoušej nosítek klidně víc. Každému sedí něco jiného. Já používala od 3 měsíců Beco a když z něho Lukýs v roce a půl vyrostl koupila jsem Ergo. S oběma maximální spokojenost. Třeba Manduca mi nesedla vůbec a s šátkem jsem se moc nesžila. Boty taky nekoupíš bez vyzkoušení :wink:
4. čer 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, není tu nějaká dobrá duše z Plzně nebo blízkého okolí, která by měla Manducu (nebo jiné ergonomické nosítko) ? Chtěla bych ji s malým vyzkoušet, ale netroufám si ji koupit. V šátku být nechce, tak se bojím, aby to nedopadlo stejně...
25. zář 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozhodovala som sa podla ceny podla bezpečnosti podla toho do kolko kg je a recenzii takže sme kupily nosíko manduca.
12. bře 2014 ve 22:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme zkoušeli více nosítek, nejen beco a manduku. Beco mi sedlo nejlíp, tak jsme koupili to. Navíc pás vevnitř je výborná vychytávka, třeba když jdete na wc se pak dá rozepnout bederák a dítě nevypadne. :slight_smile: Když syn povyrostl z beca, měli jsme půjčenou manduku, teď jsme koupili KiBi. Nejlepší je vyzkoušet nosítko přímo s dítětem.
12. bře 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem každopádně pro Manducu, nosila jsem v šátku, ale kvůli manželovi se pořídila Manduca a dnes v ní nosím pořád a malé už je 7 měsíců a naprostá spokojenost
12. čer 2015 v 16:43  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manduca :slight_smile:, máme ty nejlepší zkušenosti :slight_smile:
12. čer 2015 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozhodne nositko vyzkouset osobne v obchode. U nas vybral a poridil manzel, aby sedlo i jemu a mohl nosit. Manduca i Beco male. Vse mu bylo male anebo se mu nelibilo provedenim, i nechtel nastavovaci popruhy, vybral Ergo Baby Earth. Vsichni vcetne nosene velka spokojenost, kdyz jsem nesla ja, pouze jsem si ho upravila pro sebe. :slight_smile:
12. čer 2015 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to všechno tak ctu,moudra bych z toho nebyla:slight_smile: každému vyhovuje něco jiného. Vyzkouset!
12. čer 2015 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme od úterý ergo nosítko Love and Carry a nemůžu si ho vynachválit :slight_smile: je super, zvládnu si ho dát sama, dcerka je v něm spokojená, má i fixaci hlavičky.. a také může nosit i manžel..
12. čer 2015 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek