• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ergonomická nosítka. Kterou značku vybrat?

23. března 2017 
Prosím poraďte. Kibi nebo Ergobaby?
13. kvě 2016 ve 23:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassangha za mě Ergobaby, bylo mi pohodlnější, dobře se utahuje, jdou zkřížit ramenní popruhy a má víc vyztužený bederní pás, ale doporučuji vyzkoušet! Každému sedne jiné nositko!
16. kvě 2016 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bassangha mě třeba Ergo vůbec nesedělo.
16. kvě 2016 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jaké nosítko bude mně i tatínkovi?
16. kvě 2016 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádi mají značku manduca. Nenosil jsem to, ale můžeš skouknout třeba tady http://www.outdoorkids.cz/?ergonomicka-nositka-a-satky,7
16. kvě 2016 ve 21:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@psya koupili jsme beco, rozdíl mezi mnou a manželem je velký, oba ho můžeme pohodlně nosit (vše nastavitelné).
16. kvě 2016 ve 22:04  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Egrobaby :slight_smile:
16. kvě 2016 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@psya My s manželem měli oba manducu.
16. kvě 2016 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@psya my take Ergobaby :slight_smile: jedine sedlo manzelovi a nemusely se porizovat prodluzovaci pruhy na pasy.
Bezte do nejakeho obchodu napr Brana k detem apod. a vyzkousejte si osobne.
16. kvě 2016 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@psya téměř jakékoliv. Vesměs jsou dobré nastavitelná. My máme obyčejné liliputi a také oblečemé oba.
16. kvě 2016 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju. je naopak nějaké, které oběma nesedí?
17. kvě 2016 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@psya hele, musíte to odzkoušet.
U nás - babyvak na nic, šátky nechtěl manžel používat, manduca nesedla ani jednomu, ergo vadilo mě, meitai bylo celkem ok... Nakonec oba milujeme Tulu.
17. kvě 2016 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladie Dík.. Tula taky vede, ale ještě jen teoreticky ;)
17. kvě 2016 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@psya a ty její vzory! Ach :dizzy_face:
17. kvě 2016 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moncax1
Ahoj, našla jsem že jsi si koupila nosítko Lova and Carry. Chtěla jsem se zeptat zda jsi spokojena a zda jsi ho kupovala na jejich stránkách. Já uvažuji o tom typu Air.
Moc děkuji za info
Monika
9. srp 2016 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, fakt to chce vyzkoušet osobně. Já měla novou noigu, pro nosiče ok ale malý v ní nešel podsadit tak, jak bych chtěla. Ted máme Lenku a super :slight_smile: ještě jsem zkoušela Tulu a nic moc a Lenny lamb a ten byl super :slight_smile:
9. srp 2016 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podobné jako Lenka je MoniLu, za sebe doporučuji. Mívala jsem i Kibi a "obětovala" jsem možnost nastavování podle jak poroste dítě za nenastavovací s nutností aspoň jednou obměnit velikost nosítka (šijí ve 3 velikostech).
9. srp 2016 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@apocalypsa ahooooj. jsem tu nová tak se rozkoukávám, ale tahle diskuze je něco pro mě :slight_smile: o nošení dětí se zajímám a mou malou nosím. Píšeš hlavně o MANDUCE, to je jasná klasika pro nošení - ergonomika. Jen se mi moc nelíbí vzhled teda, co si budem povídat žádná hitparáda designovka. Já jsem si ted objednala NOIGU - to je tak nádherný že se nemužu dočkat, jen to trvá 2 měsíce než ti ji udělat - ale muzes si vybat látku. já si objednala tuco přikládám na obrázku - uaaa těšim. nakupovat to muzes zde: http://www.maggion.cz/ergonomicka-nositka-noiga-na-objednavku/ jinak na fb pomáhám kamarádce se stránkou věnující se nošení a jsou tam soutěže jak o šátky tak nosítka, tak tam možná mrkni, protože teď v nejbližší době bude soutěž právě o MANDUCA nosítko .)) www.facebook.com/nosimecz
15. srp 2016 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme skaldino od roka věku - zatím jsou prckovi dva, stále mu je, je 100% spolehlivé, paní mi ho ušila jak na malinkou tak na velkou maminku a na zádech je to super pocit :slight_smile: když byl prcek menší, byla jsem spokojená s fly tai, ale vyzkoušeli jsme skoro všechny nosítka - kokon velmi příjemný vepředu, na zádech už nic moc :frowning2: manduca je takový fajn pracant ale kolem toho roka už začala být vážně malá, nepohodlná,
2. únor ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych koupit použité ergo mám strach, že to nebude originál. Můžete se někdo mrknout na foto z inzerátu a říct na co se mám dívat? Děkuju :slight_smile:
12. únor ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kjajule a doklad paní nemá náhodou? já právě doklad schovávám abych mohla prokázat, že nosítko je origoška....no :frowning2: ale jinak vypadá jako orig....důležité podle mě také je, zda mají přezky pojistky...zda v nosítku dítě sedí jak má a jestli je pohodlné nosiči...
14. únor ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kjajule koukni sem:
http://www.latkovky.info/padelane-nositko-ergobaby-je-to-problem/

Já jsem měla v ruce obě - originál i fake a přiznávám, že jsem mezi nimi nepoznala rozdíl.
15. únor ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
potřebovala bych poradit, které nosítko tula-beco-ergobaby? nejvíce se mi líbí tula
23. bře v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l_baruska tula je lepsi.
23. bře v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@l_baruska tula je nejvíc nejlepší :heart:
23. bře ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za nás kibi :slight_smile:
23. bře ve 14:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek