Je toto nosítko kvalitní?

anny87
18. dub 2019

Ahoyky holky co tohle nositko, za tu cenu dobry?! Schanim nositko za opracdu dobrou cenu. Vubec, ale vubec se v nositkach nevyznam. A rada si necham poradit.
Jsem samozivotekla, takze penize nemame. Mala na 6 tydnu.
https://www.modrykonik.cz/market/satky-nosice-k...

g_m
18. dub 2019

@anny87 Ano, máme taky manducu a super. Sice jsem ji víc využila, až byli oba větší, ale kámoška v ní nosila už od narození.

jaja01k
18. dub 2019

Manduca je určitě dobrá volba 🙂

agneska7
18. dub 2019

Manduca je super

peta34
18. dub 2019

Aoj Babymoov nebrat, neni to ergonomické nosítko, ale visítko. Manduca není špatná, ale nedoporučuje se používat novorozenecká vložka ( nepodsadíš v ní dítě) Trochu se obávám, že bude ještě pro miminko velká, doporučuje se od 3-4 měsícu. Zkus se podívat na FB do skupiny Nošení dětí - prodej. Je zde seznam nosítek dle věku dítěte a určitě zde něco kolem 1000kč seženeš. A taky bacha na padělky Manducy.

anny87
autor
18. dub 2019

@peta34 jak ale poznam padelek?? Jak pisu nevyznam se.

marta41
18. dub 2019

ano

peta34
18. dub 2019

Já padělek taky nepoznám. Ale pokud máš FB, přidej se do skupiny Nosime děti a Nošení děti-prodej. V tom prvním ti holky poradí jestli je nosítko ok, pokud ho třeba chceš kupovat někde z bazárku. Stačí nahrát fotku a oni to zkomentují. Nevím odkud jsi, ale jsou zde i regionální skupiny. Třeba v Brně máme RC Matáta, kde ti pujčí na nějakou dobu nosítku nebo šátek a ty zkusíš co ti nejvíc bude vyhovovat.

andreadobro
Odpověď byla odstraněná
Zobraz