Nosítko pro XXL mamky. Máte zkušenost?

vrabcak0007
30. lis 2019

Ahoj dámy, mám dotaz pro silné maminky - 100kg a více...dá se vůbec najít nějaké vhodné nosítko? Jaké máte zkušenosti? Šátku se tedy bojím kvůli uvazování, zajímá mě spíš názor na manducu apod nosítka. Díky moc.

zelenaesmolda
30. lis 2019

@vrabcak0007
muzes si nechat usit nositko na miru,zkus treba MartyS.
Jinak skupina nosime deti,tam ti poradi,vyznaji se v tom 🙂

matys13
30. lis 2019

@vrabcak0007 ja jsem se satku taky bala, ale jelikoz nas prcek porad kricel a nebyl dne kdy by nerprorval vic jak pul dne tak hsem si ho koupila od jedne zname.. Koukla se youtubko jak se uvazuje a zkusila to.. Hned pri prvnin uvazani mi v nem malej prospal skoro cely odpoledne..

Nositko mame sice taky, ale ja mam radsi ten satek.. Takze se toho bat nemusis

martiniquest
30. lis 2019

Ono ani tak nezalezi na vaze jako na obvodu kolem pasu. Myslim, ze z satkovych nositek nebude problem. Sama mam Zumbuccu, kterou jsem zacinala nosit s obvodem pasu 100 a mela jsem tam jeste aspon 20 cm rezervu. Silnejsi kamaradka ma zas Andalu. Idealni je nositka vyzkouset, kazdemu sedi jiny typ bederaku, sirka popruhu, nastaveni atd. Koukni do Nosime deti na FB, najdi si regionalni skupinu, krera porada srazy a vyzkousej. Jo a satku netreba se bat. Vypada to slozitejsi, nez to pak je. Staci dvakrat navazat a mas to v ruce.

merope
30. lis 2019

Mám z Lídlu a super.

lucie01
30. lis 2019

Také doporučuji MartyS

konidana
30. lis 2019

@vrabcak0007 muj manžel šátek odmítal a ze začátku ho zakazoval i mně. On je také XXXL. Nakonec šátek vyzkousel a uz na nej nefal dopustit. Nevazal to nijak extra, ale dite vzdy v pohode odnesl. Začal tedy nosit až větší děti cca od roka výš, mladšího možná tak od 9.m. Nechala jsem mu ušít další šátek, protoze můj 5m mu byl krátký . Krásně mu stačil šátek 5.5m.

eeevee
30. lis 2019

Já mám 110 kg, manžel skoro 140 a máme Tulu, jak baby tak toddler verzi a sedí nám oběma skvěle 😊 ale jak píšou holky, nejlepší je vyzkoušet naživo, najdi si na FB regionální nosící skupinu a tam Ti určitě pořadí 😉

sister05
30. lis 2019

Za mne slovenské Moyo. Zapíná se křížem a je pohodlné 👍

lllucielll
2. pro 2019

@vrabcak0007 mám starou kolekci Manduca a ještě tam je velká rezerva