Hybridní nosítko Emeibaby nebo Storchenwiege?

reniap
18. únor 2016

Vybírám mezi těmito dvěma variantami. Chci nosit od narození, ale šátek se uvazovat nechce, navíc se mi to ani nelíbí. Nosítka podle mě vypadají lépe. Tyto dva jsou prý vhodná už od narození jelikož kombinují prvky nosítka i šátku, ale které z nich je lepší ?

luckylee
18. únor 2016

Storchenwiege je nejvice doporucovano poradci pro noseni a v nosicich skupinkach co jsem tak cetla.Ja se na satek taky necitila tak jsem si ze satku nechala usit nositko ale pokud se ti nelibi ani navazany satek,tak by to reseni nebylo.🙂

evulina77
18. únor 2016

s těmito nosítky nemám zlušenost, ale nosím děti v Manduce. Ale dívala jsem se na ně teď na netu a víc se mi líbí to Storchenwiege, i cena je lepší a podle mě víc praktické než to emeibaby

sara84
18. únor 2016

Taky mame Manducu a super 🙂 jak pro uplne male,tak pro vetsi. Ale od narozeni bych nenosila v nicem, az udrzi samo hlavicku. Ale to je kazdeho nazor a vec 🙂

mmajda83
17. čer 2016

Zdravím, také se rozhoduji mezi Storchenweige a Emeibaby....reniap už jste vybrala? Jsem z toho už unavená. Pořád přemýšlím, které bude lepší. Videa na uvázání vypadjí tak jednoduše. Před chvíli jsem si psala s jednou paní a ta měla vyzkoušeno i Strochenwiege a je více spokojená s Emeibaby... Na fb ve skupince Nosíme děti zase hodně doporučují pro novošky to Strorchenwiege, že je nej.... a teď babo raď...

reniap
autor
10. říj 2016

Já si nakonec koupila to Storche hlavně kvůli pořizovací ceně. Koupili jsme když byly dceři 3 měsíce a nosila jsem ji hned. Je to úplně jednoduché na uvázání.

mikracek
13. črc 2017

Ahoj holky, já jsem zkoušela obojí, a řekla bych, že Storch se doporučuje nejvíce proto, že jej má vyzkoušeno více lidí (kvůli cenové dostupnosti). Netvrdila bych, že je vhodnější. Myslím si, že obě jsou vhodné pro novorozence, takže ani s jedním nosítkem nešlápnete vedle 🙂 Storch je levnější, líp se nastavuje, v Emeibaby se zas pohodlněji nosí, ale hůř se nastavuje 🙂 ale když se správně nastaví, tak je mega pohodlné.... takže verdikt....obě nosítka jsou na miminko super 🙂