Nosítko Fidella Fly tai. Jste s ním spokojené?

widowblack
12. pro 2019

Jak jste spokojeny s tímto nosítkem ? Dělám si průzkum všude kde to jde ☺️ Moc jsem se zamilovala do tohodle krasavce

anita003
12. pro 2019

Mám doma ve fialové... Nevím no, malá se v tom nosí ráda, ale mě otravuje to vázání, ale to je holt mnou, jsem moc pohodlná... Takže používám minimálně...

widowblack
autor
12. pro 2019

@anita003 aha 🙂 tak to mě asi vadit nebude ☺️

leilinka1234
12. pro 2019

Za mě top pohodlné nosítko pro miminka. Dcera v tom byla max spokojená. Nevýhoda vázání třeba venku při ošklivém počasí, ale smířila jsem se s tím a vždy to nějak šlo... hold občas bylo nutné vyprání 🙂 doporučuji 👌

widowblack
autor
12. pro 2019

@leilinka1234 super , další pozitivní recenze ☺️ Jen prosím radu jak a v čem prát ?

leilinka1234
12. pro 2019

@widowblack peru v ecover gelu. Nádherně mi voní 🙂 kupuju ho teda v Německu.

leilinka1234
12. pro 2019

@widowblack tento 🙂

widowblack
autor
12. pro 2019

@leilinka1234 tak tuhle značku mají i u nás 😉 tak si jej pak koupim a predpokládám že max na 30 stupňů ? A bez sušení v sušičce 😉 radši se 100x zeptám jak blbec než pak nevědomky nastavit praní a sušení tak jak sem zvyklá a pak mít po nosítku 🤣

leilinka1234
12. pro 2019

@widowblack jj, vím, že ho mají i tady, jen nevím, jak to je s tou vůní... Ale dm se prezentuje stejnou kvalitou výrobků, tak snad taky tak hezky voní a nešidí nás 🙂 peru na 30° a bez sušičky 🙂 přeskové nosítko házím do povlaku na polštář, u tohodle to nutné není.

widowblack
autor
12. pro 2019

@leilinka1234 děkuji moc - a musím říct že konečně sem se dočkala příjemných odpovědí, a odpovědí přímo k tématu a mému dotazu ☺️ Děkuju