Nosítko Artipoppe. Zkušenosti? Jste spokojené?

zrzinda
27. únor 2021

Ahoj holky! Nemá tu některá z Vás nositko na mimco od značky Artipoppe? Jste spokojene?
Strašně se mi líbí, ale cena je hoooodne vysoka, tak nevím, zda se to vyplatí. Spis je to designovy kousek..
Pripadne, nebudete ho některá třeba prodávat? 😊
Předem moc díky!

snahnah
27. únor 2021

@zrzinda Je hodně oblíbené, sama zkušenost nemám. Na FB je skupina Artipoppe slings cz/sk, kde je i bazárek této značky, jinak se občas k prodeji objeví v některé nosicí skupině.

malinkaelinka
27. únor 2021

Ty jo vůbec jsem neznala. Podle obrázku to nejde úplně poznat, ale ma to regulovatelnou výšku zadovky a šířku sedu?

weerooniickka
1. bře 2021

@zrzinda zkoušela sem a mě tedy vůbec neoslovilo... Navíc sem měla v ruce nositko, na které byl použit šíleně nepříjemný šátek 🙈 Nebylo mi vůbec pohodlné 🙈 a ta cena no.... Podobně minimalistické nositko dělá Vatanai nebo Maggion

bujj
21. únor 2023

Hrozne zalezi na preferencich, mne treba vetsina nositek s mekkym bederakem a ramennimi popruhy bez krizeni prijde v porovnani s Artipoppe extremne nepohodlna. AP dela minimalisticka nositka, regulovani sirky sedu je mozne nastavit ve 3 urovnich, zadovka se reguluje pouze limcem (u nejmensich miminek se da zapnout uvnitr), je dulezite do nej spravne podsadit (ne tak jak to maji na promo fotkach) a nasledne spravne utahnout popruhy. Chce to chvili cviku, ale jak se nastavi spravne tak je proste skvele. A na noseni na zadech jsem nic pohodlnejsiho nenasla. Pokud nekoho odrazuje cena - ano, je urcite drazsi a plati se i za znacku. Da se ale snadno poridit se slevou 50 EUR pres voucher: https://referral.shop.artipoppe.com/l/1JANABUJA... a prodej pouzitych funguje dobre, s malou ztratou.