• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ochranná kapsa MaM na mimi v šatke. Referencie?

10. června 2013 
a to viazanie kapsy je tam trochu ináč robené ako na MaM. ja mám len pruhy a tie zaviažem, na origoš sú aj nejaké pútka, cez ktoré sa to prevlieka, ale originál som nevidela, tak neviem porovnať.
19. říj 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@olifcek ja som sila podla planu
@monr :slight_smile: vysledok je v mojom albume :wink: a pouzivame to teda veeeelmi casto... :wink:
19. říj 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@zojec dakujem
@monr aha
19. říj 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@monr je to možný nezkoušela jsem to, když pršelo tak jsme se někam schovali, ale je fakt dobrá a určitě pár minut vydrží, malej v ní nikdy nebyl mokrej i když jsem si myslela že už musela i z toho mrholení provlhnout :wink:
19. říj 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@zojec už som obdivovala, je super :slight_smile:
19. říj 2010 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@monr ja viem.. to vyznelo ze sa chvalim.. ale malo to byt, ze som robila kapsu podla planu monr :slight_smile: a to ostane bola druha veta :grinning:
19. říj 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@zojec neboj, pochopila som. Ale máš sa aj čím chváliť, vyzerá fakt dobre. :slight_smile:
19. říj 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@monr, @zojec tie kapsy máte krásne, kam sa hrabe moja fádna MaM kapsa:slight_smile:)))
20. říj 2010 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mataharyy ved som citala na nosenideti.cz ,ze vydrzala tam jedna 30min dazd s tou kapsou :rolling_eyes: ,tak to potom nema zmysel deluxe. a ta zimna verzia je vrch šuštak?
20. říj 2010 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@monr pozeram ze si odpisala to iste na deluxe :grinning: citame rovnake fora :grinning:
20. říj 2010 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisocka s tím deštěm fakt nevím, v lejáku jsem to nezkoušela, kupovala jsem Deluxe hlavně kvůli zimě a na to je báječná. Jináč ne není to šusťáková kapsa, vevnitř je to flís a z vonku je to nějaká látka myslím něco jako pul na plenkách :slight_smile: A myslím že čisto na té zimní to bude taky něco na způsob pulu :wink: Podle toho co jsem o nich četla když jsem kupovala, tak ta delux měla být nejméně promokavá a nejvíce zateplená, stěhovali jsme se na slovensko a netušila jsem jaká bude zima, tak jsem moc neváhala :wink:
20. říj 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mataharyy aha a v čechach ste mali teplejšie? :grinning:
20. říj 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisocka no zrovna loni to bylo asi jedno, jestli praha nebo slovensko :grinning: Jen jsem tím chtěla říct že nemohu porovnávat s jinýma kapsama, mě ta deluxe vyhovuje, když nás chytilo sněžení nebo deštík, tak jsme v pohodě došli domu v suchu a teple, protože hřeje fakt dost :dizzy_face:
20. říj 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mataharyy a využivas to aj teraz?nejake foto nemaš?
20. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisocka teď nevyužívám, malej chodí už sám a navíc jsem těhu tak bych ho ani tak tahat nemohla, ale na mimčo určitě budu zas používat :wink: Fotky nemám, ale večer ti to můžu nafotit a pokusit se vložit fotky :wink:
20. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mataharyy oki,tak cakam vecer foto . a aku maš farbu?či som sa už pýtala? :sweat_smile:
20. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisocka čiernu, jiná barva nebyla u provedení deluxe :confounded: Ale neva, tak ju večer se pokusím dát nějaké fotky :wink:
20. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@izabelkak naši na tvoju zvrchu farebnú látku, bude origoš :grinning:
20. říj 2010 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@izabelkak ahoj,pisala som ti k fotke,kolko mala malá ked vam prišlo ergo? a aku kapsu maš?zimnu verziu?
21. říj 2010 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisocka som Ti odpovedala:slight_smile:)) malá mala 6,5 mes., je to tá zimná kapsa, no v zime sme v podstate ešte nenosili, lebo ergo sme kúpili vo februáry tak to sme tak postupne začínali...
21. říj 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@izabelkak a je dost tepla,ci nie . bo furt neviem či zimnu ci deluxe. a vrch je tiez taky sustak
21. říj 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
tak babule ja som dnes objednala ciernu deluxe tak uvidime co pride
21. říj 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
a stale mam dilemu ze co pod to drobcovi obliect. myslite ze stacia pancuchace ci nohavice a ponozky? a na vrch body a mikinu ci staci akurat bodynko?
21. říj 2010 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@katy1979 bodynko isto nestačí, to ako by si si ty obliekla len tričko pod bundu, a môže sa odkláňať, tak aby mu vrch nenachladol. Ešte aspoň nejakú mikinku. a som dnes pod mojou mala bodynko, tenší overalček a kapsa. bola teplučká ako radíátor.
21. říj 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
takze teplejsiu mikinu a ked bude vacsia zima tak ma taky tensi chlpaty overal.
21. říj 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Omlouvám se ale nejdou mi vložit fotky :frowning2: Jináč ta kapsa je jako bunda, já pod ní dávala malému ze začátku bundu, ale byl dopocenej jak myš, tak jsem ho normálně oblékla a na místo bundy byla kapsa :wink:
21. říj 2010 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nik neporadi,či je nutne na zimu ta deluxe,či stači zimna verzias a deluxe je oproti nej iba vodoodolna,alebo je aj hrubšia??? dnes ju už musim objednať,bo mi po nu pojde kamoš
22. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.latkovky.sk/obchod/kategoria-oblecenie-pre-nosenie olinka ma tušim uplne ine deluxky? ebenova/seda a hneda/pieskova :confused:
22. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisocka tá kapsa hopp, je aj na tvoj krk, čiže ju nedáš dole len tak jednoducho, napr. v obchode. a podľa mňa bude tenká.
22. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek