Je k nosítku lepší ochranná kapsa nebo nosící bunda?

luca1987
1. kvě 2016

Ahoj maminky,
Co by jste doporucily? Je k nositku lepsi ochranna kapsa nebo nosici bunda? Nemuzu se porad rozhodnout.

kytkatka
1. kvě 2016

Hlasují pro kapsu ;)

eldrag
1. kvě 2016

kapsa je asi variabilnejsi,

luca1987
autor
1. kvě 2016

Moc dekuji za vase nazory. Je pravda, ze kapsu muzu dat k jakemu koliv obleceni a da se lehce slozit do tasky. Co jsem se divala na bundy, tak se delaji v docela teplych variantach a na leto je to trochu neprakticke.

kaccistar
1. kvě 2016

no, kaspa nie je ale až tak jednoduchá na používanie, respektíve nie je tak pohodlná. Ja mám aj kapsu aj bundu a osobne si myslím, že bunda je lepšia. Mám softshellovú bundu z bonprix a tá sa dá využiť aj bez nosenia, takže je podľa mňa lepšia ako kapsa.. Mrknite na to, ceny nie sú tak vysoké, občas sú aj zľavové kódy 10% a to už sa potom dá.. stála ma cca 1200,- a je dobrá tá bunda.. teda ale nie je zimná.

luca1987
autor
1. kvě 2016

@kaccistar moc dekuji za Vas nazor. Kouknu na jejich stranky.

kaccistar
1. kvě 2016

@luca1987 my máme túto: http://www.bonprix.cz/style/tehotenska-softshel... ale sú aj iné možnosti, Mrknite do kolonky tehotenská móda -- a tam bundy a kabáty.

luca1987
autor
1. kvě 2016

@kaccistar jeste jednou dekuju.. maji tam i pekne nosici mikiny.

tomikjoejoe
2. kvě 2016

já mám tuhle
http://www.fler.cz/zbozi/bunda-s-odepinacimi-ru...

je sice dražší, ale dá se nosit i jako vesta

tomikjoejoe
2. kvě 2016

tady dokonce šije paní bundu na míru http://vonzi.webnode.cz/produkty/vonzibunda/

karcoolkap1
2. kvě 2016

Ja jsem pro kapsu,muze jit pouzit kdokoliv nosi (tatinek,babicka),ja ji pouzivam i jako ochranu na vajicko a na kocarek 🙂

luca1987
autor
2. kvě 2016

@tomikjoejoe tu samou jsem si vyhlidla taky... mozna bude lepsi investovat do obou 😀... jen u nas tatinek v nositkach malou nenosi. On ma radeji kocarek

hannar
2. kvě 2016

Já hlasuji také pro kapsu.Máme černou softshellovou z Outdoor kids a celou zimu úplně bez problémů. Jen bych doporučila koupit variantu xxl aby dobře zakryla i nožky u staršího dítěte. Bunda je možná jednodušší, ale nám v ní bylo horko. Brala jsem ji jenom, když venku opravdu mrzlo,ale to zase tolikrát v Praze nebylo☺

luca1987
autor
2. kvě 2016

@hannar a vy jste si koupila tu zateplenou bundu nebo tu softshellovou?

hannar
4. kvě 2016

@luca1987 softshellovou kapsu.Bundu jsem používala svoji starou tehotenskou.

tomikjoejoe
4. kvě 2016

@luca1987 Nas tatinek taky nechce nosit, vadi mu, ze malej v nositku casto zvraci ...

luca1987
autor
5. kvě 2016

@tomikjoejoe mala v nositkach neblinka, ale pro tatinka je pohodlnejsi kocar. Pripada si s nim dulezitejsi 😀 nebyt me, nositka doma nejsou a ani se nepouzivaji. Ja si to bez nich uz nedokazu predstavit.

ireniq
5. kvě 2016

Nevim, jestli jeste prijimas nazory - jestli aspon trošku sijes, nam se moc osvedcila vsadka do bundy - usila jsem si ji v neutralni barve s takovym tim univerzálním kostenym zipem 5mm, který rovnou pasoval na moji beznou bundu, manzelovi jsem v jedne starsi bunde zip vymenila, aby taky pasoval, a jak jsme ji vyuzili!

luca1987
autor
5. kvě 2016

Urcite prijimam. Moc dekuji za nazor a popravde me to taky napadlo. Jen nevim, zda me sici umeni dopadlo dobre. Ale take moc dekuji za tip

tomikjoejoe
6. kvě 2016

@luca1987 ja mam tri deti, takze dvojkocar a nositko, pokazde kdyz jdeme ven, protoze muj nejstarsi syn momentalne stavkuje a nechce se mu moc chodit, takze chodim permanentne poblita a obcas bych to nositko nejradsi vyhodila :D To zas nemuzu udelat nejmladsimu, protoze zjistil, ze se muze nosit a uz ani nechce do kocaru ;D

wizu
1. lis 2016

@kaccistar Ta z toho bonprixu se mi líbí. Nemá ale to dítě pak moc dole? A nepokládá si hlavičku na ty cvočky? Jakou máš velikost a jak odpovídá? Díky.

luca1987
autor
2. lis 2016

@wizu vim, ze nepises me, ale myzu vrele doporucit http://m.fler.cz/zbozi/bunda-s-odep-rukavy-pro-... byla jsem u pani osobne a bundu jsem si mohla i vyzkouset. Bunda je patadni a nosim ji porad i kdyz nemam malou v nositkach. Komunikace s pani byla skvela.

suzife
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barbs88
11. lis 2017

@kaccistar ahoj, já vím, že už je to rok zpět, ale můžu se zeptat jak jsi byla-jsi spokojená s tou softshell bundou z bonprixu? Právě si ji plánuji koupit a už nekolik dni dumam, zda je to či není zbytečné.... 👍🤔 mockrát děkuji 😍

kaccistar
11. lis 2017

@barbs88 no bola vyborna, akurat dost velka. Doporučujem kupit aspoň o číslo mensiu. Ale inak funkčná urcite. Kludne by som ju kupila este teraz, ak nosite.

barbs88
12. lis 2017

@kaccistar opravdu? Tak to jste mě potěšila. Malý mi právě kočárek odmítá, nosím opravdu hodně, spíš nonstop. Bude nám 10 měsíců a jde mi hlavně o zimu no. Nelíbí se mi, že já chodím pořad s rozepnutou bundou. Díky moc, asi do ní půjdu tedy😍

kaccistar
12. lis 2017

@barbs88 no prave. To akurát aj vy nachladnete.. ja si myslím, že za tu cenu super. Keby Vám nesedela, môžete ju vratit. Ja čakám v lednu druhé, tak som si musela poridit tehu bundu, tak som už rovno kúpila aj s vsadkou na nosenie. Pozrite na babywearing . cz Sú teda drahšie, ale keď človek Zrovná nenosí, tak sú krásne aj bez vsadky a hlavne sú teple. Ale podľa mna aj tá z bonprixu je super. Na tu som úplne zabudla 😉

luci163
20. pro 2018

@ireniq Dobrý den, vidím, že diskuze ji už starší, ale chtěla bych se zeptat, když jste si vsadku šila, nemáte nějaký vzor? Já sama nešiji, ale mam tetu švadlenu, kdybych měla nějaký vzor podle čeho by to mohla ušít, bylo by jednodušší jí to vysvětlit. Předem děkuji za odpověď.

bayt
20. pro 2018

@luca1987 Ahoj, mám oboje a hlasuji pro bundu. Dávám do ní dítě tak, jak je doma, max. v zimě dám tenký svetřík (plus samozřejmě návleky na nohy a čepice na hlavu). Mám obyč od Jožánka. Když zajdeme dovnitř, není nic jednoduššího, než ji svléknout, sundat návleky a čepici, a dítěti není vedro. Rozhodně to venku v zimě hřeje výrazně více než kapsa.

Mám kapsu od MAM, tu zateplenou zimní verzi. Když je zima jako teď, dávám do ní synka v péřové kombinézce (plus klasika body a svetýrek). Musím ho tedy víc navlíkat, hřeje to méně. Navíc je v tom více zima i mně. Výhoda kapsy je ta, že je "přenosná", takže ji může využít i manžel. A taky, že člověk unosí vlastní pěkné oblečení, třeba kabáty (vizuálně je ta bunda od Jožánka do města hrozná). Manžel si ale nakonec raději sehnal normální bundu velké velikosti a nosí v tom.

ireniq
20. pro 2018

@luci163 původně jsem vycházela z tohoto návodu http://www.nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=93 ale kapucku jsem v průběhu šití zrušila a taky těch 60 cm na šířku je zbytečně moc, 45cm by klíďo stačilo. Ale můžeš se od toho odpíchnout pro inspiraci a jestli je teta švadlena, vsazení zipu apod. si stejně radši udělá podle vlastních zvyklostí 🙂

luci163
21. pro 2018

@ireniq Paráda, děkuji za tip ;)