• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ochranná kapsa MaM na mimi v šatke. Referencie?

10. června 2013 
@denisocka ked som dobre pochopila deluxe by mala byt hrubsia. je tam o jednu vrstvu naviac a medzi tym je nieco aby to neprefukalo
22. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy1979 no medzii tym je ta nepremokava oné ... a my sme niekedy neriešili spolu aj puky?
22. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
22. říj 2010 v 11:33 • katy1979
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
22. říj 2010 v 11:34 • denisocka
@denisocka kukla som tie kapsy este raz tak v zimnej je jedna vrstva flisu a v deluxe 2. tak pri týchto drobcoch som zobrala radsej deluxe. a kedze strasia tuhou zimou tak radsej.
no vidis tak od puky ku kapse
22. říj 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,idem šit kapsu,kto ju osobne šil,ozvitte sa,potrebujem par rad . aj tak ta kapsa vyjde dost,šita - gumičky,brzdičky 2.7e, sustiak 6e, deku ešte nemam a dovnutra deku z jysku staru za 2e mam
23. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: komu nase komentare ležali v krku,toto je des , fakt
23. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka kolko to teda asi vyjde celkovo? x;o)
23. říj 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj odhad 15e :grinning: a kvalita no comment
23. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka ja som tú tvoju otážku dajako prehliadla prepáč :unamused: ja keď som sa rozhodovala či zimnú alebo deluxe, rozhodla som sa pre zimnú aby som ju mohla prípadne použiť aj keď nebude taká strašná zima - na jeseň, jaro.. ale je možné že aj s deluxe to v pohode ide... čo sa tých farieb týka oni robia na každý rok iné farby jednotlivých druhov káps, takže možno preto sú u Olinky iné farby....

a ak si si nie istá tým ako kapsu ušiješ, nechaj si ušiť u skúsených báb vo fóre šijeme, plienky, vložky biooblečnie atď., buď Ti poradia alebo ušijú...

23. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka kvalita bude super, neboj. A ber to tak, že budeš mať originál kapsu, ako nikto iný. :wink:
23. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monr vieš ako je ten nakres,dam na seba šuštiak,možno nejaky vatelin a nato flis a to cele po obvode prešijem okrem vrchu tej kapucky a otočim? či prešijem a to necham na tej strane ako som šila ? joj,doriti,materila kupeny a teraz vaham
23. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je ta tema o šiti,že sa pojdem popýtať
@izabelkak
23. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tutok http://www.modrykonik.sk/forum/tema/sijeme-latkove-plienky-vlozky-vlniaky-bio-ob/

a na SR supriš šije @katka.carska keby si si to nakoniec chcela nechať ušiť.... veď uvidíš ako sa rozhodneš...
23. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka ja som ju sila... mna bez sustiaku vysla na 10€ , vystrihnes podla strihu, zosijes, prevratis, urobis tuneliky na gumicky a je :wink: nic zlozite a netrba zabudnut na drziace pasy :wink:
23. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zojec no už mam kupenu aj hnedu deku z jysku,tak kapsa bude čierno/hneda - vyšla na 2,5€ + 6€+3€ a zvyšok mam doma ešte staru deku ako futro medzi to. chcem urobit podla navodu od monr - s kapucnou , tam je rozmer 100x 103cm ale kedže deka ma 130x180 a to chcem dat napoly a bude 130x90 tak urobim iba 90x100 ,šak nepotrebujem taku obludu...len idem do temy šitie ako urobit popruhy,bo ked zošijem 130cm tak to už asi neprevratim,že?
23. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisocka ja mam len dvoj vrstvvu, hrubsi flis a opickova deka :wink: 90v100 bude ti stacit... hlavne pre tak male babatko :wink: popruhy neprevratis.. pekne si ich vystrihni zloz napoly zohni konce dovnutra, zafercujj a potom prebehni masinou .. inak 130 su celkom dost dlhe a to ja nie som zienka.. v pohode stacia aj kratsie.. :wink: a aj tie putka cez ktore sa prevliekaju nemusia byt take dlhe...
23. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zojec je dik,dufam že do zajtra tuto nik nevymaže,čo si píšeme :rolling_eyes: LEBO TOTO TU je K TEME :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

počuj,ty maš navod podla toho? tak sa dava gumka okolo kapucne,na krku a okolo kapsy,tako to mam prerušit aby som tam mala otvor na gumku? joj doriti,že niesom krajčirka :rolling_eyes:
23. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto chcem take aj to vrecko a tak ho obšiť,ale ako? :sweat_smile:
23. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
inač,ja som taka paka,dnes v galanterke pýtam 3m klobučikovej gumy a ked ukazala kolko stoji,ta ja vravim-ta dajte aj 6m :grinning: a pridem domu a dumem,na jaky fras mi tolko :grinning:
23. říj 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenasiel by sa strih,pls?
23. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, slepa uz vidim
23. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvianoel ahoj, chcem sa opytat, ci si si usila kapsu podla toho strihu hore a ci si s nou spokojna :slight_smile: ten strih je trochu rozmazany, nenasiel by sa od niektorej z vas vo vyssej kvalite? dakujem :slight_smile:
22. čer 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,kupila som z ruky origos a som velmi spokojna, je to nanoznik na vsetko,pohotova decka aj mamkapsa v jednom. veeelmi prakticka vecicka. az by bolo treba,pomeriam a nafotim. papa
22. čer 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvianoel ahoj a mas aku verziu, celorocnu, ci deluxe?
23. čer 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak by si mohla, vedela by si mi u prosim pomerat a nafotit? dakujeeeem :slight_smile:
24. čer 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzanka25 - mrkni se na nošení dětí, tam najdeš víc návodů : http://nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=80
24. čer 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@idoch dakujeeeeeeeem :slight_smile:
24. čer 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzanka25 konkretne ten strih od Kamci, je podla mna velmi maly. ja som sila podla strihu hore a som velmi spokojna http://www.modrykonik.sk/fotoblog/zojec/album/moje-vytvory/5573743/
24. čer 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zojec a nemas prosim ta ten strih v nejakej citatelnejsej podobe? mne sa ta tvoja kapsa velmi paci :slight_smile:
25. čer 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek