• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

12. listopadu 2016 
Ahoj, s jakýmy máte zkušenosti (značka) a jaké? A nevíte někdo o kamenné prodejně v Praze, kde by se daly sehnat???
21. kvě 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli nechces investovat, ale chces neco super, tak danami exclusive! pomer cena vykon nejlepsi na trhu, jestli chces nosit hodne a kasles na kocarek, tak klidne investuj a kup didymos. Opravdu je tam veliky rozdil... Ty uplne nejlevnejsi vubec nedoporucuju, jelikoz nemas tolik pohodli ani ty ani prdola...
http://www.pavuciny.cz/?act=article&aid=106 tady najdes neco o noseni

a kdo si noseni zamiluje kupuje pozdeji ergonomicke nositko, je jich vic, ale nejcastejsi ergo a manduca. Delali jsme testovani a vysledky ? http://www.pavuciny.cz/?act=article&aid=117

a kdo chodi hodne na vylety do prirody sam, tak je neprekonatelna krosna http://www.pavuciny.cz/?act=article&aid=116
21. kvě 2008 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkněte sem: www.houpacisite.cz

Mají šátky od různých výrobců: Amazonas, Bebina, Hopediz :wink:
22. kvě 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
anko, v nějakém mateřském centru v Praze v Chabrech si šátek můžeš půjčit a vyzkoušet, měla ho takto půjčený švagrová, zeptám se jí, kde to bylo.
25. kvě 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak co jsem koukala po internetu vybrat správný šátek je asi velká věda. Máte někdo zkušenosti se značkou Hoppediz?
27. kvě 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
anko ma ho kili, tak ji kdyztak pisni do ip
28. kvě 2008 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
anko, to mateřské centrum je toto: www.pod-smrkem.cz
28. kvě 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky oživuji toto téma :slight_smile: potřebovala bych poradit s kterým šátkem jste spokojeni?jakou délku si mám pořídit a zda je těžké šátek uvázat...děkuji moc za rady
20. črc 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anopka, tak já začnu od konce, myslela jsem, že je to složité, ale dá se to, musíš vědět, co si hlídat a dobře dotáhnout. Šátek určitě pevný (vydrží ti až po batole) a určitě kvalitní (Didymos, Storchenwiege, Hoppediz).
Délka záleží podle tvojí výšky a velikosti, ale nejlíp zkusit. Já jsem docela macek a stačí mi 4,6m.
A tady jsou bezva stránky o nošení, návody a videa na úvazy i reference o šátcích (snad mi to admin nesmázne, je to i obchod :unamused: ): http://www.nosenideti.cz/.
20. črc 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
8. led 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk
@dandelion Tak jsem se sem s dovolením taky vetřela :slight_smile:.
8. led 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co navážu s šátkem 3,4m? :slight_smile: asi nic moc, co?
8. led 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Záleží jak jsi velká a jak je tlustý šátek... Já jsem hodně malá (konfekční velikost 32/34, 158cm vysoká) a s 3,7m navážu i KsK s batoletem (bez svetru)... S 3,7m uváže můj muž KsK s uzlem pod zadek. Taková průměrná konf. velikost 36 uváže KsK s uzlem pod zadečkem, batoh... Co potřebuješ vázat?
8. led 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maly_prcek hm, já jsem 170cm, 60kg, takže nějaká 38?? KSK už moc asi ne, malej je už dost těžkej, tak prodávám svůj dlouhej šátek a sháním nějakej kratší, ale abych to zas nepřehnala :grinning: docela se mi líbí klokan a dvojitej kříž a další úvazy se teprve musím naučit :slight_smile: vybírám tak kolem 4m (3,7-4,2) :slight_smile:
8. led 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakkk Máme stejně staré dítka :slight_smile: Já teď už nosím nejvíc na zádech, nejvíc batoh (ten vážu s 3,2m) a na dýl dvojitý hammock (na to mám zas dlouhý šátek 4,2), na bok smyčku... Ty tvoje úvazy zrovna teda vůbec :grinning: Klokana jsem si musela vygooglit. Řekla bych, že by ti 3,7m mělo stačit, ale radši ať to řekne někdo, kdo to váže...
8. led 2013 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj! Uz jsem tady taky :slight_smile:
8. led 2013 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no nazdar! :grinning: taky jsem vetřelec :grinning:
8. led 2013 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jó, další diskuze v oblíbených - toto mi nedělejte, kdo to má stíhat číst :grinning:.
9. led 2013 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@katyxq přesně.. já budu vždycky celý dopoledne jen dočítat :grinning:

jinak doufám, že i dalšího vetřelce vezmete :wink:
9. led 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janakkk @janistr @elvis12 @luciesofi @katyxq @mahafi Tož to se nám to tu hezky schází dámy :slight_smile:)
9. led 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@maly_prcek já těch úvazůvíc zatím nezkoušela :grinning: jna záda jsem ještě nezkoušela, mám z toho trochu strach, odkládám to na jaro s výmluvou, že na nemám bundu s dírou na zádech :slight_smile: no nic, asi jdu zkoušet nové úvazy, ať pak vím, co vlastně shánět, díky za rady :wink: :wink:
9. led 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, prosím o radu. Mám koupený 2 šátky (elastický Hoppediz a Zara Ellevil), ale ta moje princezna odmítá v jakémkoli být, zkoušela jsem kolíbku, to nesnese ani chvilku a v kříži s kapsou vydrží tak 5 minut, ale i u toho se kroutí, tam ji myslím vadí, že musí mít pokrčená kolínka, je ráda natažená. Je nějaká šance, že si zvykne, nebo mám smůlu a nosit nebudem? Má skoro 6 týdnů a zkouším to s ní tak 2x-3x do týdne a je to spíš horší než lepší. :frowning2:
9. led 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalipso šance je vždycky :wink:. My jsme začaly s nošením až pozdějc, ačkoiliv jsem se na to těšila celý těhotenství :grinning:, ale napřed měla špatné kyčle a to je nekompatibilní s kolíbkou a vertilálně jsem jí zatím nosit nechtěla.., tak jsme čekaly, až se umoudří kyčle :slight_smile:. a pak jsem jí v šátku zvykala postupně, taky v něm nevydržela moc dlouho najendou, ale po chviličkách, tak aby to bylo tobě i jí příjemný.. a zanedlouho z ní byl šátkofil :slight_smile:. to se poddá :slight_smile:
9. led 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu chci taky být!
9. led 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kalipso ještě je maličká, malej se taky nenechal navázat do šátku dřív než ve 4 měsících, předtím vždycky hysterák, řev, prohnul se do luku, tak že jsem ho nemohla ani ohnout.....a pak se mu to zalíbilo :wink:
9. led 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalipso Jasně vydrž.. já kolíbku nevázala.. mám dost velké prsa a tak mi nešla uvázat :slight_smile: začala jsem nosit KSK ve 2M.. :slight_smile: taky mi kolikrát plakala, ale zvykla si.. musíš se u nošení kolíbat, plácat po zadečku, zpívat.. prostě dítě uklidnit.. :slight_smile: teď jakmile pláče, já vytahuju šátek, ona mě pozoruje a směje se, protože ví, že jí budu nosit :slight_smile:
9. led 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mahafi @janakkk @dandelion díky holky, tak snad se to poddá, moc ráda bych nosila, tak mě mrzí, že se to malé nelíbí. Ale snad si teda časem zvykne. :slight_smile:
9. led 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Je na zádech!!! Huráááááá :slight_smile:))
9. led 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 42
Tvůj příspěvek