• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

6. července 2017 
@odula vzor pro me ani jeden, nicmene ja bych brala s primesi, (lip se i pak prodava). vseobecne jsou nosnejsi. ale ja se vetsinou rozhoduji podle toho, zda se mi libi :slight_smile: protoze kdyz se mi bude libit vzor, tak vim, ze budu nosit aktivne..
11. lis 2016 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hz dekuju. Ja mam takovej dojem, ze možná nakonec nebudu vymejslet ekštráty, koupim didy lisca s vyšší gramáží, a když se roznosime a budu potřebovat nosnejsi, tak to budu řešit posléze. Jeste jednou dik za názor :slight_smile:
11. lis 2016 ve 20:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@odula lisca je super, jednu mam, super volba :thumbsup:
11. lis 2016 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hz a pls mas ty s větší nebo menší gramáží?
11. lis 2016 ve 21:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi lisca prosla rukama božan satek :heart_eyes:
11. lis 2016 ve 23:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meli sme tuto a ta byla taaak heboucka :heart_eyes: mala v tu dobu mela asi 9kg a na zadech byla jako pirko :blush:
11. lis 2016 ve 23:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@odula kdyz jde o gramaz v bavlne, tak samo cim vetsi, tim nosnejsi. Ale ta primes je vseobecne(len, konopi,...)sama osobe nosna, nebala bych se ji. jen udrzba je trochu vic narocnejsi nez samotna bavlna..
12. lis 2016 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “reklama”
21. pro 2016 v 10:23 • suzife
Ahoj ženy, z jednoduché otázky jak vybrat šátek na nošení dětí se postupem času stává doslova věda a velké téma. I u mě jako u lektorky vázání s dlouhou praxí se tyhle otázky stále vrší a často mi volají zcela znejistělé ženy, které po pročtení všech diskuzí o gramáži, zanošenosti, příměsích a vhodnosti té které vazby propadnou pocitu, že si šátek nedokáží vybrat a chtějí proto nošení radši vzdát. A nebo které hned na novorozence koupí tlustý šátek a pak si kvůli množství látky a nespolupracujícímu materiálu s vázáním při nejlepší vůli neumí poradit. A jelikož mě to mrzí a jsem toho názoru, že nejdůležitější je kontakt mezi mámou a dítětem a šátek je jen prostředek, na kterém bychom se neměly zaseknout, tak jsem sedla a vše kolem výběru šátku a šátkování miminek sepsala do ebooku zdarma. Snad vám bude k užitku, najdete ho na http://www.danielasmolikova.cz/jak-vybrat-satek-na-noseni-deti/.
23. únor v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vrzilka.
Ahojky všem, já mám vyzkoušený Little frog šátek na nošení a jsem maximálně spokojená. Kupovala jsem ho na eshopu www.fontanela.cz , mám odtamtud spoustu věcí, takže jsem věrná :slight_smile: za mě na jedničku :slight_smile: Mají různé barvičky, trošku jinak i materiály. Záleží asi na každým co od toho očekává..
24. únor ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smoda díky. Sama chci pak až budu moct malého po zhojení po operaci šátkovat a zatím jsem toho jen spoustu načetla a doslova se ztratila ... takže jdu hned číst a díky
25. únor v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Důvod: “prodej do fóra nepatří”
4. črc v 09:23 • tehule86
ahoj, moc prosím o info, zda máte někdo zkušenost s šátky z mydlinka.cz http://mydllinka.cz/satky/c2 a jak jste spokojeni? Cekame uz druheho prcka a chci satek jen na obcasne noseni, treba kdyz povedu starsiho do skolky apod., jinak si myslim, ze budu asi spis kocarkovat, ale nevim, vsechno se uvidi :slight_smile:
6. črc v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek