Třídění oblečení

eri399
11. črc 2016

Ahojky, právě jsem se pustila do žehlení oblečků a pořád nemůžu vymyslet jak je správně srovnat, aby v tom byl nějaký systém. Jestli je lepší podle velikostí, nebo podle typu oblečení- jako kalhoty na kalhoty atd. Jak to máte vy srovnané? Díky za rady a typy 🙂

astyna
11. črc 2016

já to třídila nejdříve podle typu - body s krátkým rukávem, trička, body s dlouhým rukávem, trička s dlouhým rukávem, pod to kratasy, lacláče, dupačky, overaly. A pak dle velikostí - samozřejmě největší dolů. Pak jsem měla v sáčku ponožky, protože se mi pořád někam ztrácela druhá do páru 😀 ten systém jsem si nějak vyšperkovala podle toho, jak jsem nejčastěji šahala - dříve jsem měla jinak, ale tohle mi pak přišlo jako nej 🙂

lv
11. črc 2016

prvně hromadu dle věku, u maličkých do vel 68, pak 74-86, to je tak do 4m a pak do roka. Větší jsem schovala, neprané, nežehlené a seřadila podle druhů jak je napsáno v příspěvku výš - body s krátkým, dlouhým, overálky atd. Taky podle vrstev, vrchní šuplík ty body a tak, spodnější co dáváš na to, nejníž bundy atd..a dělám to doteď, nahoře spoďáry, trička, níž mikiny..