Na spaní
mn.
4. zář 2009

Chůvičky. Jaké máte zkušenosti?

Ahoj! Chystáme se koupit dětské chůvičky. Líbí se mi značky H+H a Philips, ale stále tápu. Prosím, jaké máte zkušenosti vy?
Děkuji
Strana
z2
Dolů
PředchozíStrana
z2
helulicek
4. zář 2009
Ahojky, myslím, že už tu nějaké takové téma je....No my máme Philips SCD 463 a max spokojenost!! Používám denně a ještě nezklamaly 🙂
leryl
5. zář 2009
já jsem taky chtěla H+H, pak jsem ale někde četla, že jsou dost poruchové
mn.autor
5. zář 2009
Včera večer jsem brouzdala po diskuzích. Někde právě H+H doporučovali. Ale pak jsem našla názor, že v oprava Philips chůviček není v Čechách žádný problém. Ovšem servis na H+H je obtížný. Takže asi zvítězí Philips.
radkar
5. zář 2009
Ahoj ,taky mám philips, nevím přesně číslo. 16ti kanálové. Jsem s nima moc spokojená. Měla jsem před tím od Ety obyčejné a nedá se to srovnat.
janneke
6. zář 2009
Ja bych kupovala jedine chuvicku s DECT technologii. Prijem absolutne bez ruseni. V nabidce of Philips.
Nechtela bych poslouchat brecici sousedovic decko, coz se s analogovymi nebo FM chuvickami muze stavat.
lucitta
6. zář 2009
My mame DECT Philips AVENT Philips SCD 530 a jsme naprosto spoojeni...funguje super!!!
arietiska
6. zář 2009
Ahojky je nás hodně kámošek co máme H+H a naprostá spokojenost! Reklamace probíhá asi tak, že Vám pošlou nové, když se něco stane. Já ji upustila, lehce nakřápla a neřešili nic, poslali nové. Jiným se nestalo za 2 roky s H+H nic, krom snad toho, že se musí u některých koupit nové baterky. Dokonce jsme byly 3 se stejnýma na chatě a nerušily jsme se.
cervenec
6. zář 2009
Ahojky, já jsem si po dlouhém váhání objednala Philips 510 a to na doporučení pána,který se specializuje jen na chůvy a monitory dechu.Jsou to fakt super stránky,kdybych na ně narazila dřív,vůbec jsem nemusela mít hlavu jak balon 😃 http://www.detske-chuvicky.cz/
matilko
6. zář 2009
ahoj, my sme kúpili Angelcer AC 420 z toho webu, čo písala cervenec 😉 sme s nimi maximálne spokojní
farmarska
9. zář 2009
holky prosím nevíte některá o chůvičkách který by měly extra velkej dosah?? =-) =-)
jde mi o to, že máme poměrně velkou zahradu, tak abych dítko slyšela i když budu třeba na druhý straně zahrady 😉
petra.vavra
9. zář 2009
úžasný chůvy jsou od Aventu, jsou digitální, takže se neruší s ostatními, ale zase jsou dražší. Zkuste si najít Loskutáka s tímto tématem, bylo to moc pěkně vysvětleno, kdo co potřebuje a jaké jsou dosahy apod. My máme Philips, nevím přesně označení a doma problém nebyl, ale kdykoli jsme nějam vyjeli, většinou jsme hlídali jiný pokoj než náš ]-(
berenika39
10. zář 2009
farmarska, taky jsme to potřebovali,cestujeme každý víkend na jiné místo,nikdy nevím, jak to bude se spaním, tak jsem chtěla hodně dobrý. a stejně jako cervenec jsem je kupovala na www.detske-chuvicky.cz. fungují super, posedíme večer v klidu venku a petas spí jak dudek.

http://www.detske-chuvicky.cz/p/babymoov-slim

Ta rodičovská je maličká, cca jako dobrý malý mobil, snímá to každý otočení v postýlce.
tygrous
11. zář 2009
Holky, to jsou dobre nahody, mrkla jsem na odkaz, co tu mate na chuvicky a zjistila jsem, ze ten kluk, co to dela, je bracha me spoluzacky a dobre kamosky z gymplu 😉 Tak mam radost, uz to nebudu resit a hledat sama, ale necham si od nej poradit...
mn.autor
11. zář 2009
Ty stránky jsou skvělý. Napsala jsem v pondělí odpoledne dotaz a pán mi hned ten den večer odpověděl. Takže stále váháme mezi Philips SCD 480/00 a 510.
mn.autor
25. zář 2009
Ještě jeden dotaz 🙂 Nemáte některá zkušenost s vysílačkami místo chůviček?
nikuse
18. led 2011
Ahojky holky,chtěla bych se zeptat co je důležité aby chůvička měla a jestli nevíte o nějaké dobré.Díky moc 🙂
hojda1
18. led 2011
Doporučuji AngelCare, jako jedny z mále neustále nevysílají a neozařují tak mimi elektrosmogem :-p .
lena27
18. únor 2013
nemá někdo chůvičku Babytalker 1010? potřebuji návod
kropenatka
3. dub 2013
my máme avent 535 peněz určitě nelitujeme :o)
radkastu
26. čer 2013
Ahoj holky, já jsem teď vyzkoušela novou video chůvičku od Aventu scd 603/01, a byla jsem z ní nadšená. Nejvíc jsem ocenila možnost malou kdykoliv vidět. Dosah byl skvělý, i když jsme seděli na zahradě a malá spala v pokojíčku. Má i infračervené světlo, takže na dítko vidíte i v noci. Jako bonus miminku zahraje ukolébavku 🙂 Myslím, že se vyplatí do ní investovat! 😉
patriciaaaa
18. črc 2013
🙂
Ahoj, my máme dvojcestnou chůvičku s videem BabyVision RC823 a jsme spokojení s chůvičkou i cenou.
http://www.eshopelektronika.cz/detail/detske-ch...
🙂
rouballik
11. říj 2013
Řeším jiný problém. Mám chůvičku Chicco-NC3000 po prvním malém ale uz neslouží baterka. Našel jsem, že se dá koupit http://nabaterie.cz/baterie-do-detske-chuvicky-... , ale nějakou stovku to stojí. Vyplatí se rovnou koupit nové? Jak to řešíte při druhém dítěti?

Kdyžtak poraďte jaká vydrží na baterku dlouho?
klara_vit
23. zář 2015
Prosím o doporučení chůviček, používat je budeme v RD, takže důležitá je pro mě prostupnost zdmi, a na zahradě, tj. i do určité vzdálenosti. Máme dvě další děti, takže mě celkem vyděsilo, že jsou ty chůvičky tak málo slyšet. Každopádně hlavní je spolehlivost, další funkce nepotřebuji.
petraou
12. črc 2016
Zdrávíčko dámy 😎 , budu mále pořizovat chůvičku a při brouzdání na internetu mě zaujala tato: http://www.okay.cz/philips-scd-603-00/. Přijde mi super, že se tím dá přenášet i obraz z více kamer 😉 . Máte s touto chůvičkou někdo zkušenosti? Nebo ale alespoň s chůvičkama, které přenášejí obraz? Díky za vaše názory :-N .
denousek
12. črc 2016
@petraou taky uz par dni vybiram a vyhraly philips avent tusim 506?? Na heurece ted na 9miste ale kameru nemaji,to uz nikdy!na maliho jsem mela s kamerou a hned jsem vracela kvuli zdim jsem na zahre nemela dosah a to staly 3500kc 😕
mixinkah
5. srp 2016
Holky, chtěla bych koupit chůvičku V-TECH BM 2600 ... co si o ní myslíte? Máte nějaké zkušenosti? Nemůžu nikde najít žádné recenze 😕
veezez
11. led 2017
Ahoj, prosím tě koupila jsi si nakonec tu videochůvičku V-TECH BM 2600 ? Jaké s ní máš zkušenosti? Děkuji, V.
mixinkah
11. led 2017
Ahoj, jj mame ji koupenou... Ale pouzivat ji budeme az behem 2tydnu. Podle zkouseni vypada dobre, fungovala pekne. I obraz ve tme je dobry... Ale zatim fakt jen vyzkousene, nemame je jeste odzkousene delsi dobu a v realnych pripadech.
veezez
11. led 2017
Tak jestli vzpomeneš, určitě napiš jaká je. Přijde mi za super cenu a popisem jak chůvičky za 4 tis.a více, tak snad bude i tak fungovat 🙂 díky moc!
veezez
7. únor 2017
@mixinkah Ahoj! Muzu se zeptat, jak jsi spokojena s chuvickou? Funguje jak má? Díky moc!
Strana
z2
PředchozíStrana
z2