Obousměrná chůvička. Využíváte ji někdo?

luthien.k
20. led 2011

Máte a využíváte některá chůvičku, do které se dá i mluvit? Prcek bude mít samostatný pokoj a někdy se v noci vzbudí, stačí na něj promluvit a spí dál, tak jsme uvažovali, že bychom to vyzkoušeli takto a nemuseli běhat dolů do patra, kde bude pokojík mít... Moc se mi ale nedaří najít, které chůvičky to vůbec umějí. Tak dejte prosím nějaký tip 😉 Díky!

luthien.k
autor
20. led 2011

Aha, tak možná jen špatně hledám, protože mě nenapadlo, že se takové chůvičce říká dvoucestná 😅 Každopádně zkušenosti vítám 🙂

berenika39
20. led 2011

ahoj, mám tuhle, je možné do ní mluvit obráceně 😉 .
Máme ji od narození, používám ji denně, naprosto ok, fakt citlivá, někdy až moc - ale dá se to gerulovat, potřebovali jsme ji na sezonu na cestování na větší vzdállenosti a taky super. Má to teploměr, vidíš kdykoliv kolik je v místnosti, hraje to písničky 😉
Jen to mluvení zpět na dítě - zmáčkneš čudlík, promluvíš - vedle v pokoji to nějak zachrochtá, dítěti se dostane nějakým cizím chraplavým hlasem info - aby ještě spalo 😝 . Petr se obvykle vyděsil, rozbrečel a tím naše mluvení do chlvičky skončilo 😉 . Nevím, ale my jsme tuto jedinou funkci nevyužili....možná některé to mají vymakanější.

http://www.detske-chuvicky.cz/p/babymoov-slim

luthien.k
autor
20. led 2011

@berenika39, aha, tak to je blbý, my bychom chtěli, aby ten zvuk k dítěti šel pokud možno pěkný, aby fakt pochopil, že na něm mluví máma nebo táta... 🙂

aajina
20. led 2011

My máme tuto funkci u Phips chůvičky a také jsme nevyužívali.Ten zvuk co se z toho line spíš naše dítě děsil než uklidnil. 😒

jajinka27
20. led 2011

ahoj, my máme od sencoru a je to to samé jako píše berenika, strašně v tom chrastí a řeč není úplně čistá. Tom když byl menší tak se šíleně roubrečel a klepal se 😅

luthien.k
autor
20. led 2011

No to mě teda netěšíte, děvčata... 😒

berenika39
20. led 2011

@luthien.k no je to jen vysílačka přijímačka, s tím nic nenaděláš....a celkem si myslím, že třeba Philips nebo Babymoov jsou fakt dobrý, kvalitní, to je tím principem přenosu, ne tím výrobkem, to asi nepřepereš. Ráda bych ti dala pozitivnější zkušenost, ale ....třeba bude malý spát už celou noc a nebudete to potřebovat 😉 😉 .

mmmk
20. led 2011

@luthien.k My mame Avent Phillips a totez jako Berenika. Taky ten hlas neni "nas" a neni tomu slusne rozumet s dudlika to nenasadi 😀

editah222
20. led 2011

My máme od Chicca a taky se nedá použít jako dvoucestná 😠 Vůbec není naš hlas poznat, jsou to jen vyhozené peníze, mohla jsem koupit obyčejnou a ušetřit.

lamarika
20. led 2011

http://www.malvik.cz/Na-doma/elektronicke-chuvi... máme tuhle. Až tak mi nepřijde, že by ten hlas byl úplně jiný. Má prostě nádech digitálního, ale to podle mě bude u každý chůvičky. Každopádně nám tahle funkce je úplně na prd. Využívám ji jedině když diriguju manžu co má udělat když je v pokoji kde je vysílač 😀 Přece jenom mě někdy syn potřebuje vidět nebo pohladit a to za mě chůvička neudělá 😉

mrsgnat
27. srp 2013

Ráda bych se zeptala, zda u obousměrných chůviček funguje komunikace od matky rovnou, nebo na bázi nějakého tlačítka? Zjednodušeně, že matka slyší dítě celou dobu, ale dítě slyší matku pouze, když ona chce. (Uvažuji o koupi těchto chůviček pro nemocného dospělého člověka, zn. Best Point). Moc díky

pampeliska1
27. srp 2013

@mrsgnat ano, je to přesně tak, jak píšete. Máme obousměrnou Philips Avent a když chci, aby mě slyšela, tak musím zmáčknout tlačítko a celou dobu držet.

kataol
11. únor 2014

málokdy,, někdy potřebuju něco říct příteli když je u malé nebo naopak..ale říkám si, že až bude Amálka starší a bude ve svém pokojíku, je to celkem dobrá vysílačka, že se vzbudí, řekne že něco chce, třeba pití že došlo a já nebudu muset lítat nahoru za ní, pak do kuchyně a pak zas nahoru za ní..
@mrsgnat myslím, že asi žádná chůva nemůže mít automaticky zaplé obousměrné vysílání, protože dítě by to rušilo při spánku, takže si myslím, že na všech jsou tlačítka, co se zmáčknou a můžeš mluvit

hojda
11. únor 2014

Brácha tohle vyřešil normálníma vysílačkama od Motoroly 😉