Videochůvička, jakou pořídit?

helca363
6. led 2015

Holky prosím můžete mi poradit jakou video chůvičku pořídit?Jsem bezradná☹Potřebuji velký rozsah bydlíme v baráčku,mluvení na miminko,ukolébavky,a hlavně aby byly jak na baterky tak dobíjení...abych mohla dát kamerku i ven do kočárku.
Mám vybrané SIEMENS GIGASET PV830VIDEO PREMIUM,NUK CHŮVIČKA VIDEO ECO CONTROL,MOTOROLA MBP 28,MOTOROLA MBP 421

Tak pokud někdo nějakou máte budu ráda za radu nebo recenzi🙂

petavan
5. únor 2015

@helca363 děkuji mrknu se a taky zatím vyhrává motorola 😉

zdh
6. únor 2015

ahoj, taky hledám nějakou videochůvičku, tak budu ráda, když najdu dobrý tip.. na první jsem koupila videochůvu přes bazar - sencor a ta šla jen chvilku :-/ pak jsme koupili novou bez video Avent, spokojená jsem byla, ale to video chybělo.. když jsem něco dělala na zahradě a kňoural, tak jsem pádila domů.. nebo stačí být vedle a on zakňoural a já tam šla, jako že je vzhůru, ale on nebyl a protože naše dítě je nespáč, tak jsem ho probudila já tím, jak jsem tam přišla.. no a jak někdo psal to osvícení v noci.. ona se sepne obrazem jen když se něco děje, ne? díky za tipy a když budou odzkoušené - hlavně ta délka dosahu, to potřebuji hoooodně, budu moc ráda! díky Zuzana

kamimik
13. črc 2015

@helca363
@petavan Holky, jak jste nakonec spokojené s chůvičkama a jaké máte? Díky 🙂

kamony9
13. črc 2015

@kamimik Ahoj já mám od Avent SCD 600, zatím jí mám odzkoušenou pouze na neteři, ale spokojenost veliká.

gepe
13. črc 2015

@kamimik koukla jsem na diskusi a pridam zkusenost. 2 roky Motorola MBP36 a stale super. 🙂 jsem po tatovi ohl motoroly patriot uz x let co do mob.tlf, u chuvy ani jinou znacku nez motorolu jsem nezkoumala. Motorola dela v oblasti prenosu dat uz xx let, sla jsem za jistotou a vybrala spravne 😅

kamimik
13. črc 2015

@kamony9
@gepe holky díky. A dosah dobrý? Četla jsem, že u těch videochůviček bývá mnohem horší a někdy nemá ani 20m☹

helca363
autor
13. črc 2015

@kamimik. My máme motorolu.Máme patrovy barak a ma signal všude i ze zahrady,onraz boží a zvuk ještě lepší.Jsem fakt nadmíru spokojená!Skvělá investice.Jediný co mi vadí je,ze kamerka musí bejt pořád v elektrice.

gepe
13. črc 2015

@kamimik garance az 300m, my s ni jezdime i na penzion kde jsou patra a uplne v pohode vecer sedime dole u baru a koukame na malou nahoru v pokoji 🙂 sice investice, ale kvalita a vydrz bez debat na 1*.
@helca363 to je tak jediny "minus" 😅 da se prikoupit i dalsi cam, avsak to nam osobne prislo zbytecne, zasuvky jsou vsude a kablik k cam neni zas tak moc kratky.

gepe
Autor odpověď smazal
Zobraz
kamimik
14. črc 2015

@gepe tak to je super 🙂 a kabel ke kamere je dost dlouhy? Ta rodicovska zakladna je na normal baterky?

gepe
14. črc 2015

@kamimik jak je dlouhy bych musela zmerit, neni zase tak dlouhy, ze jde natahnout pres pokoj 🙂 vzdy jsme meli stesti na umisteni zasuvek a ditete, ze vystacil. Zakladna se nabiji z el site. O baterkach nevim 😅

kamimik
14. črc 2015

@gepe Nevadi, nemer...nekde pohledam. Ale zakladna nemusi byt porad v zásuvce? Měli jsme dřív aventky a tam byly baterky a dalo se to i nabit, ale u nekterych recenzi sem cetla,ze nektere zakladny musí byt neustale v elektrice, coz je dost na prd 😒

gepe
14. črc 2015

@kamimik najdu a zmerim 🙂 zakladna nemusi byt stale v zasuvce. Muze byt i samostatne pokud je nabita 🙂

kamimik
14. črc 2015

@gepe jsi zlatíčko 🙂 Moc děkuju

katulka82
14. črc 2015

Tak s tímhle tématem mi jdete do rány. Ja chci taky chůvičku s kamerou, máme barák, tři patra, už takhle tady litám jak hadr na holi 🙂 švagrová ma nějaký kamerový systém a přenáší se ji to do noťasu, mě by asi stačila nějaká normální,ale musí mít max dosah a nesmí ji nic moc rušit. Četla jsem tolik recenzi a nejsem schopna se rozhodnout. Takže ta motorola je ok?

gepe
14. črc 2015

@kamimik takze, kabel k zakladne cca 2,7m, v zakladne je baterie, ktera se nabiji ze site a jde menit - refer od manzela 😅 za ty 2 roky jsme nemenili, stale vydrzi dlouho nabita.
Kabel ke cam taky cca 2,7m. Merila jsem oba cinskym krejcovskym 😅 metrem, klasik jsem ted narychlo nenasla, avsak metraz vypada stejne jako u klasik.
Neni zac 🙂
@katulka82 za me motorola ok.

katulka82
14. črc 2015

@gepe a signál tedy v pohodě jo? Asi do ni půjdu, to člověk využije celkem dlouho 🙂

gepe
14. črc 2015

@katulka82 ano v pohode 🙂 akorat se muze stat nekdy nekde, ze chuva bude ovlivnovat wifi pokud bude blizko. A obracene. Blizko = cca do 1m, oboje je ve stejnem pasmu 2,4GH (gigaherz).
Urcite se vyuzije dlouho, kor v dome s patry, i pri cestovani, kdyz chce clovek vecer posedet napr mimo pokoj a chce mit prehled co na pokoji, ci dite spi v pohode aj. 🙂

gepe
14. črc 2015

Blizko tj od sebe cca do 1m 🙂

gepe
14. črc 2015

Jeste abych osvetlila pro jistotu to pasmo. V pasmu jsou frekvence. V 2,4gh je treba i mikrovlnka ci modely letadel dalkove ovladane 🙂) napr kdyz umisti nekdo wifi router na mikrovlnku, mikrovlnku zapne tak skoro s jistotou prestane jit wifi po dobu zapnuti mikrovlny. 🙂 tj jak jsem psala, jedna se o zarizeni blizko sebe.
Mame wifi po celem byte, aj., nikdy zadny problem s prijmem a to ani na cestach 🙂

lucinka_1984
15. črc 2015

Já jsem maximálně spokojená s video chůvičkou od Babymoov. Upřímně díky tomu nejsem vůbec ve stresu a stihnu daleko víc věcí na baráku, když nelítám kvůli každému zvuku po schodech 🙂 😉

kamimik
15. črc 2015

@lucinka_1984 a dosah? Kamera je taky jen do zásuvky?

lucinka_1984
16. črc 2015

@kamimik Ahoj 🙂 Dosah má kolem 250 metrů co tam vím 🙂 Super je, že můžeš připojit až 4 kamery 🙂

rencatupa
29. črc 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

@helca363 já jsem objednala tu samou, my jsme sice v bytě ale když jsme u rodičů ve větším baráku taky jsme hledali s větším dosahem a moc mě potěšila tvoje spokojenost, tak snad se osvědčí i nám 🙂

gepe
29. črc 2015

@rencatupa z te same mbp36 jsou fotky vyse ode me, vcetne komentu atd. Tak hodne stesti k porodu, at je vse v poradku a s chuvou jste take spokojeni 🙂

helca363
autor
29. črc 2015

@rencatupa určitě jo je fakt skvělá 😉

ivetkavysocina
1. říj 2015

Tak jsem objednala Motorola MBP36 a zítra by měla dorazit, tak jsem zvědavá ;) Tak nějak vyzkouším a napíšu, sice je mimi ještě v bříšku, ale musela jsem objednat kvůli příspěvku od pojišťovny, aby mi nepropadl 🙂

ivetkavysocina
3. říj 2015

Ahoj, tak jsem nadšená ;) chůvička motorola MBP 36 skvěle funguje, máme dům 2 patra nad a jedno patro podúrovní (prádelna, garáž). Kameru jsem dala do 2. patra a dosah byl všude výborný, přes všechny zdi i patra, obešla jsem i barák po zahradě a OK, došla jsem cca 120 kroku od baráku, když teprve přestal jít zvuk, obrázek vidět byl a dále jsem nezkoumala 😉 +++ možnost otáčení kamerkou pomocí šipek na jednotce rodiče, velký displej, možnost přiblížení, noční vidění také OK, přenos zvuku od dítěte i k dítěti od vás, hodně citlivý mikrofon... jediné mínus je kamera dítěte pouze na přívod elektřiny, ale šnůra je dost dlouhá, my máme zásuvky taky všude, i na terase, když dám dítě spát ven 🙂 sice větší investice, ale dle mého se vyplatí i do budoucna.

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristyyn
3. kvě 2016

@helca363 Ahoj prosím tě mám dotaz 🙂 Vybrala jsem si stejnou chůvičku jako vy, mohla bych se zeptat na zkušenost ? 🙂 Děkuji