Co zabere na nespavé a uječené dítě?

pavelfilip2511
28. črc 2021

Holky celý den a celou noc ujecene a umrcene a nespave dítě ...Co prosím poradíte doporucite ..dekuji

zelenaesmolda
28. črc 2021
sylvka
28. črc 2021

Pevný denní režim,co nejdříve...

pavelfilip2511
autor
28. črc 2021

Snažím že o pevný režim ale zbytečné .tohle malý nedělal až teď začal má 10mesicu...u prvního syna tohle právě neznám..

treasurka
28. črc 2021

@pavelfilip2511 Taky bych radila ten řád a vydržet, jestli nekojíš, tak i víno, i po kojení se sklenka červeného snese ;) Měla jsem s dětmi období, kdy jsem si škrtala dny v kalendáři, je to děsný, ale přejde to...

makovice88
28. črc 2021

Vydržet...

veruuu_kubesovic
28. črc 2021

Lexaurin?

blaka83
28. črc 2021

@pavelfilip2511 Neni to z toho vedra? Davala bych pres den vlaznou sprchu... Nebo zoubky?

pavelfilip2511
autor
28. črc 2021

Já myslím že určitě zoubky...ale je to sním hrozne...

pavelfilip2511
autor
28. črc 2021

Jak dlouho to může trvat

malytlustyhroch
28. črc 2021

@pavelfilip2511 u nas takhle taky zuby. Dobry na zubech je, ze nakonec vyrostou. Od dnesni noci mam konecne zas samostatny vesely dite, co v noci skoro spi. pred tim mesic protivny a nespavy kvuli spodnim petkam, uf. Starsi svoje zuby vubec neprozival,mladsi mi to vynahrazuje. U nas trochu funguje nenarocny program pro dite i matku - prochazka, pisnicky, koupani... a mezi tim prezit.

malytlustyhroch
28. črc 2021

@pavelfilip2511 jak dlouho to muze trvat? To je tak individualni co dite, co kazdy zub je to jinak. U nas nejhorsi je,kdyz roste vic na raz. Naposled 14 dni na jednu stolicku, 14 na druhou. Ale mam fakt dite, co proziva vsechno dlooooouho a intenzivne.

kuttu
28. črc 2021

@pavelfilip2511 Asi zuby,ne???Vydržet,bude líp a nepomůže nic,jen se modlit,ať brzo vyrostou...nechci tě vůbec strašit,to ne...ale u nás rok a půl trvající peklo...poslední stolička lezla 2 měsíce a růst ještě další zub,skočím v blázinci

budouci_maminka
28. črc 2021

Pevný režim, přes den hodně zážitků a podnětu aby odpadl, no ano nejzásadnější- spokojena maminka z které bude čerpat energii

goovana
29. črc 2021

@pavelfilip2511 zkuste viburcol cipky jestli i ty zoubky k tomu 🙂

vodnarka2013
30. črc 2021

Znám to, prostřední syn byl malé urvané sataňe 😁😏 pevné nervy a vydržet, přejde to. U nás nezabiralo vůbec nic ale za to teď je to nejhodnějsi dítě z těch mých tři. Vůbec nebyl na mazleni. Jen stále ječel a nepotřeboval spát. Ve dvou letech se to zlomilo. Teď mu jsou 4, je to mazel, zlaté hodné dítě. Vybral si to jako miminko no ….

pinkyy
30. črc 2021

Zkusila bych cipky viburcol, u nas celkem na zoubky zabiraly 🙏

veronikav31
30. črc 2021

@pavelfilip2511 až vyrostou zuby tak si oddychnete. My máme takovéhle satany dna,či zub tak rev a nespani,je fakt že nerostli po jednom,po dvou i po třech a zvlášť v takovýchto vedrech,to šli oba dva do pliny a spálí jen v ní-pres den.jinak zuby mazat a dát Nurofen nebo Paralen. Sama vím,že když mě bolí zuby tak lezu pomalu po zdi...

lennus
30. črc 2021

@pavelfilip2511 Šátek. Jak je staré? U nás to přešlo po třech měsících, byla hodně uječená, naštěstí spala. A režim krom večerního ještě tak maličké nemají.