Dítě 1 rok. Může být hyperaktivní?

6. čer 2021

Dobrý den
Možna mě budete mít zablazna , nebo že to resim ze je to normalni .
Mozna to normalni i je . Nikdy jsem dite nemela tak nevim .

Mam rocni dite .

V kocarku nevydrzi sedet a koukat ( jako ostatni deti ) zacne se vztekat po chvili ze chce ven . Doma v zidlicce taky nevydrzi , kdyz ji chci ukazovat zvirata nevydrzi bezi pryc stavet kostky nebo si hrat proste a sedet aspon tech 5 minut proste nebude .
Ani tech 5 minut 🙈 u niceho

Vim ze treba napisete ze je mala na to aby vydrzela u hracek . Mozna je a je tohle normalni ale jak rikam nikdy jsem dite nemela .

Cely den je v pohybu, nesedne si u niceho nevydrzi , na vsechno musi vylezt nebo se zacne hned vztekat .. ale mozna je to normalni
Myslite ze muze byt hyperaktivni — adhd 🤷🏻‍♀️

veritanas
6. čer 2021

😁😁 jak píšeš, je to normální... můj syn do tří let nevydržel u ničeho. Kostky ho bavilo jenom bourat, jako prohlížet něco nehrozilo..a teď si v pěti vydrží hrát j několik hodin sám.. myslím, že v roce je extrémně obtížné poznat poruchu pozornosti..🙂

klokanka31
6. čer 2021

Moje malá taky furt někde musí lítat, všechno vytahovat, se vším házet, když stavíme kostky tak bourá, ☺ asi to bude normální. A že by jentak seděla v židličce? Ani náhodou, hned na konci jídla už chce ze židličky vyskočit 🙄

levandule_k
6. čer 2021

Ano, je to normální. Některé děti, jsou hodně zvídavé, běhavé, akční. Pořád musí něco objevovat, zkoumat každou chvíli něco jiného. Přijde mi, že popisuješ mého synovce. Byl to samé. Kočárek ho nikdy nebavil a když člověk viděl pěkně sedící dítě v kočárku a hezky se koukající okolo, tak na to koukal jak na 8. div světa :D
Jak je starší, dokáže u činností vydržet déle a krásně si hrát i sám.
Nehledej diagnózu tam, kde není.

marcicek84
6. čer 2021

Normalni,zadne ADHD se zatim nekona,max.ma vice temperamentu nez ostatni deti...

jako_mala_holka
6. čer 2021

Dcerka teď bude mít rok a jakmile uzná, že je dost najezena, tak zdrhá a chce vyskočit z židle... Dneska vynalezla, že si může ve sporťáku stoupnout 😄 kostky max zbourá a utíká pryč, vyhazuje prádlo z pračky, z koše na prádlo, rozhazuje všechno kolem, všude šplhá, atd atd... Asi normální 😄😉

klokanka31
6. čer 2021

@jako_mala_holka Že píšeš o koši na prádlo...já šla tuhle žehlit, malá zas pár kousků vyházela z koše na zem, a ani nevím jak, do toho koše mezi zbylé prádlo se usadila a lebedila si 🤣

leniczka23
6. čer 2021

Jak kdyby si psala o mým prvorozenym. Úplně satan a víš co? Je mu 7 a satan je pořád, taky jsem měla nějaké podezření, ale řekla jsem si co se změní když to bude mít diagnostikované? Nic, žádné léky bych mu stejně nedala, takže jsem se na to vybodla.

olga_
6. čer 2021

Naprosto normální zdravé dítě. 🙈

barulina
6. čer 2021

Muj syn i dcera staly oba od pul roku. Dcera ma za sebou 3x zlomeny nos, zlomeny palec na noze, na ruce, site oboci, nalomene zapesti. Modriny nepocotam. Syn ma 13 mesicu, ma ustipnuty zub, 2 x uraz hlavy, krery vyzadoval rtg, je furt nekde ve vyskach, vyskaluje znkocaeku za jizdy, peiaune si zidly, splha na linku. Oba furt melou, litaji, behaji, skacou 😁

felixfelicis
6. čer 2021

@klokanka31 Moje deti mají rády pradlo ze susicky, jak je to ještě teplý, hned tam skáčou šipky🙂

vikaleo
6. čer 2021

A jak Vam dcerka spinka?

cherie24
6. čer 2021

ADHD bych za tím fakt hned neviděla 🙂 malá to má takhle i různě ve vlnách. Třeba v kočárku nechtěla být a pak ho sama začala vytahovat a nutila mě ať s ní chodím po vesnici. No s jídelní židlí je to prostě souboj, partner ten je z toho občas na prášky, jaké koniny dělá u stolu. Celkem to teďka zachraňují svačinky venku, méně bordelu a stresu 😀 A vydrží sedět jedině na houpačce, jinak poletuje jak můra všude kolem a kde může tam vleze - na stůl, na židle, na linku, na skříň. Kolikrát ze židle spadla, pobrečela si a už tam blbla zas.

maki90
6. čer 2021

Jde stavět kostky? Šikovný dítě máš 👍to je normálka, že ti lozi po hlavě,zvykej si a diagnózy za tím nehledej 😉