Hysterické záchvaty před spaním - 29 měsíců. Co s tím?

klarak12
26. zář 2023

Dobrý večer, už píšu ze zoufalství. Syn necelých 2,5 roku je od včera jako vyměněný. Jeli jsme v době spánku s dcerou na kroužek a myslela jsem, že usne v autě, ale bohužel. Pak byl celé odpoledne protivný, sice už víckrát nespal přes den, ale takové záchvaty nikdy neměl. Večer usl po 19:00 hod a od půl 12 do půl 6 do rána jen hystericky brečel a nedal se nijak utišit. Jakmile jsem se ho zeptala zda ho něco bolí, nebo se ho snažila dotknout či říkala pšt bylo to ještě horší. Pak usl asi do 9 hod. Odpoledne v jeho čas, zase nechtěl spat a měl hysterické scény z plných plic a to stejný teď večer, že nechce ležet utíká a šíleně řve. Zkusil to i manžel jít s ním do postele, pak oba dva a dokonce jsme změnili i místnost a šíleně hysterčí. Spali jsme snad 2 hodiny s manželem a nevíme si rady a jsme zoufalí :,( Nemáte někdo zkušenost, co s ním nebo co dělat? Se spánkem nikdy problém nebyl, krom pár probrečených nocí a když už, tak neřval nikdy tolik hodin. Děkuji předem za rady :,(

slecnami
26. zář 2023

@klarak12 Ahoj, zkušenost naštěstí nemám, ale napadlo mě, jestli nemá třeba rýmu, že by měl zánět středního ucha..? Mám pocit, že to bolí hlavně v leže, teda jestli jsem to nepopletla... 🤔Snad bude brzy líp 🙏🍀❤️