Hystericky pláč večer před spanim

martinato1989
8. led 2019

Ahoj mamky, nemáte některá zkušenost? Malá 11m, zvykla usinat se mnou, vždycky během chvilky usne. Před par dny ale začala večer vyvadet. Úplně hystericky záchvaty pláče a vezmu když ji chci dat napít, najíst, přebalit a pak jakmile se přiblížíme k ložnici. V sobotu a v neděli měla vysoké horečky, zřejmě od zubu, tak nevím jestli to má spojitost. Každopádně, přes den je úplně v poho ale jak padne večer a blíží se spánek tak začne peklo 😔

jana31990
8. led 2019

My máme to a same dcerka 9m večer ji dám spát a zhruba za hodinu je vzhůru a taky hystericky pláč a je skoro k neutiseni. Nám docela pomáhá když se vzbudí a vím že nemá hlad,žízeň a nebo pocuranou plenku tak ji k sobě silněji pritisknout samozřejmě ne moc ale aby byla pevněji ke mě pritisknuta plus pustit nějakou ukolebavku a nebo ji něco povídat po chvíli cca půl hodině se většinou uklidní. Taky mám to začalo nedávno asi taky právě že zoubky. Zkus ji k sobě pevněji privinout u uvidíš. Držím palce a preji klidne noci a at to malou brzy přejde

martinato1989
autor
9. led 2019

@jana31990 to u nás bohužel nejde, čím pevněji ji vezmu tím víc se vzteka a sije sebou 😔 jediný co ji uklidní je pustit písničky 🙄

no_title
9. led 2019

U nás na to pomáhalo kojení 😉

leymea
9. led 2019

Malej mel taky obdobi, ze pri pokladani do postylky zacal jecet. Ale za chvili se uklidnil, jen jsem tam musela byt s nim (treba i dve hodiny nez usnul). Myslim, ze se mu proste nechtelo spat. 🙂

giraffe183
20. led 2019

@martinato1989 nás malej to má teď taky, jakmile cokoliv pripomene, že je čas k spánku, vyvádí jak pominutej. Večerní rituál prorve, jak ho vyndám z vany začne řvát, když vynechán koupáni, stačí převlékání a je zle, nesmí být dokonce ani moc tma a k ložnici se taky nesmím přiblížit. Takže my dáme tichou diskotéku na 2 písničky z YouTube, pak mu začnu zpívat Holka modrooká, to přivírá oči už únavou,, ale snaží se nespat, takže zpívám pořád dokola, a při tom různé po bytě zhasínání, zpívám dokud neusne, vše probíhá v náručí. Dávám do postylky až přestane dudlat, to je znamení že už spí tvrději a neprobudí se jak ho tam dám. Někdy to trvá celé 15 min, včera jsem takhle trajdala 1,5 hod. A nechodí spát dřív jak v osm. Máme to takhle asi týden. Řekla bych, že to je nějaké obdobi, doufám, a časem se to zlepší. Držím palce, zkus proste oblbovat, že se spát nejde, na něco přijdeš 😉