Jak uspat 10m. dítě???

revmelin
27. lis 2020

Máte někdo nějaký tip jak uspat 10 měsíční dítě bez toho, abych přišla o nervy? Když dám malou do kočáru a jdeme na procházku, mám jistotu, že brzy usne. JENŽE já někdy prostě potřebuji být doma a netrajdat po venku s kočárem. Navíc večer odmítám s kočárem jít ven. Abych malou uspala (stále spí 2x denně) tak nastává naprosto šílený maraton a na konci mám vždycky pocuchané nervy. Buď uspávám v šátku / nosítku, ale musím houpat nebo chodit po bytě. Případně rovnou skáču na balóně. Někdy zase zabere houpání v závěsném pytli. Několik měsíců mi malá krásně usínala večer v postýlce při hudbě a promítání hvězd na strop. Od doby co stojí, už v klidu neusne. Každé uspávání se mění v mou noční můru. Zkoušela jsem večer uspávat ve velké posteli při hudbě. Malá se dlouho převalovala a pak usnula. Jenže to taky nejde pokaždé. Protože postel musí být zabezpečena že všech stran. Dítě se totiž donekonečna válí a nejvíce těsně na hraně postele. Takže já mám nervy, ať nespadne, protože ať nohou nebo svou váhou odsouvá židle atd. Myslím, že už jsem vyzkoušela vše - šátek /nosítko, skákání na míči, houpání v závěsném pytli, usínání ve velké posteli, při hudbě, zpívám ukolébavky, nechat vyřvat nemám srdce. Vždycky tak do max. 10 min přijdu. Tohle fakt nedávám. Malá usíná se svým usínáčkem, v pokoji je vyvětráno, je tam chladno a stejně je usínání horor. Přes den to dejmetomu ještě nějak ukočíruju, ale večer už mám nervy nadranc. Máte prosím nějaký tip jak uspat dítě? Děkuji

jakreb
28. lis 2020

@mdch91 Kazdy ako uzná za vhodne. Ja teda nezaspavam so svojím skoro 13rocnym synom.
@journals Tvoj nazor plne rešpektujem. Ale ako som uz pisala nielen o stasti to je.😉 A ešteže ty vies o com ja ani netusim.👍

veroniqess
29. lis 2020

@jakreb Souhlasím ☺️