Nenávist ke kočárku. Máte radu?

pampeliska74a
8. lis 2023

Hezký den,

opět si jdu pro radu. 🤷‍♀️😞 Naše malá (5 měsíců) nenávidí, opravdu nenávidí, kočárek. Pokud ji neuspím v nosítku, tak v kočárku jen řve.
A rady o tom, že ji mám nechat vyřvat prosím 🙏 NE. Mně nevadí nosit ji v nosítku, ale teď na zimu je to komplikovanější a sbalit ji, sebe a psa dá zabrat, takže většinou vyrážím naštvaná a úplně zpocená.

Máme TUG2.

Moc děkuji! 🩷🌸🩷

uzivatelkapetra
8. lis 2023

A zkusit sporťák, co jde do úplného lehu?
Třeba lépe uvidí na okolí, možná vadí pocit stísněnosti v korbě.

barbora1102
8. lis 2023

Taky bych zkusila sporťak co jde do úplného lehu, více uvidí a bude se jí to líbit ☺️

klchudik
8. lis 2023

@pampeliska74a měla jsem s malým to samý, v 6 měsících jsem ho prendala do sporťáku s úplným lehem a byl klid 🙂

pampeliska74a
autor
8. lis 2023

@klchudik Moc děkuji! 🙏 To je pro mě vidina lepších (a hlavně delších) procházek.
Mohu se zeptat, co jste měla za kočárek? Thule do úplného lehu jde, tak to mohu vyzkoušet. 🤗

pampeliska74a
autor
8. lis 2023

@uzivatelkapetra Děkuji 🌸

pampeliska74a
autor
8. lis 2023

@barbora1102 Moc děkuji 🌸

malytlustyhroch
8. lis 2023

@pampeliska74a jeste je varinta jezdit v korbe na brisku bez strisky. Nejlepe s ksirama. Nektere deti to miluji.

moonulka
8. lis 2023

Tak to měla i moje starší, holt jsem ji celou zimu nosila v šátku. 🤷‍♀️ Do sporťáku šla, až když v roce seděla.

klchudik
8. lis 2023

@pampeliska74a já měla Kunert rotax, ale pak jsem přešla na Graco 🙂

jana_zofie
8. lis 2023

Starší v korbičce na zádech ani náhodou. Neskutečný řev. Na bříšku to tam milovala. Pak přešla někdy v sedmi, osmi měsících na sporťák, který nesnášela dalšího půl roku, což vyšlo přesně přes zimu...

palja
8. lis 2023

@pampeliska74a moje první dcera nesnášela kočárek. Takže jsem jí uspala v ruce a pak dala spící do kočárku. Ta vzala zavdek aspoň nositko. V kočárku chtěla být asi až kolem 4 měsíce.
Ale druhá dcera, tak ta nesnášela kočárek ani nositko, takže tu jsem půl roku nosila jen v ruce a kočárek jsem používala na nákup a to fakt nelžu. Teď má 2 a z kočárku chce pořád vylizat, mrmle, je nespokojená, nadává, když tam je, ale chodit po svých taky nechce 🤦‍♀️😄

kleio
8. lis 2023

Přes jednu celou zimu jsem chodila jen s nosítkem, jinak to nešlo

kristyn86
9. lis 2023

@malytlustyhroch Tak mi jezdily obe deti 😃

skarma007
9. lis 2023

@pampeliska74a dcera to mívala taky jeden čas, takže venku řvala a já ji musela nosit nějaký ten km :D , později si na to zvykla a do teď (2 roky) se ráda v kočárku povozí, když jedeme dálky...

vikinkav
9. lis 2023

Nositko, pokud mas jen 1 dite tak pohoda 😄

prejeta_zaba
9. lis 2023

Bohužel s tím asi nic moc neuděláš, můžeš zkusit na bříšku, ale stejně jak teď bude navlečená a s fusakem, asi se ji to moc líbit nebude. Někomu pomůže sporťák, nám ani ten nepomohl. 🙈

kubesovaadelka
9. lis 2023

@pampeliska74a dala bych sporťák, můj první kočárek šel polohovat i jako hluboká korba a jakmile začala hodně vnímat okolí, tak už ležet prostě nechtěla, po 5mesici jsme přešli na sporťák, i jsem ji dala občas sednout, přeci v židličce nebo ve vajíčku apod tak neleží ale sedí. Samozřejmě jsem s ní nezrejdala půl dne v sedě. Ale prostě jinak bychom se ven ani nedostali. My jako malé taky byli v kočárku obeslané polštářky abychom seděli a viděli a jsme zdraví bez následků. Takže bych zkusila klidně sporťák

kosi_cek
9. lis 2023

@pampeliska74a však vyrazit s nošencem je o dost jednodušší, dítko se nemusí navlékat, dá se pod bundu a je to, navíc je člověk hodně průchozí různorodým terénem i skrz překážky (horší je, když se k tomu musí oblékat/svlékat a obstarávat další děti, ale i to lze).Jinak já mám nejmladšího taky neodložitelného (ne, že by starší odložitelní do kočárku byli, to až o několik měsíců později), tak to ani nezkouším, nepomohlo by, ani kdyby z kočárku viděl (máme vozík a takové to lehátko), takže..Ale nebála bych se, čas toho kočárku, co máte, ještě přijde a určitě ho ještě dost využijete na ty delší procházky, zatím bych to fakt přes koleno nelámala 😉