Spánek po obědě ve školce. Jak jste řešily bojkot?

nikolaamiminko
8. lis 2020

Dobrý den, prosím o radu. Syn (2 roky 9 měsíců) už asi měsíc bojkotuje spánek po obědě. Což o to, mě to nevadí, ale v jeslích z toho dělají haló a já úplně nevím, jak s tím naložit. Vyslechla jsem si např., že “je snad normální aby děti po obědě spali”, každý den mi tam “nadávají”, ve smyslu, takhle by to nešlo, nespal, brečel, budil mi tam ostatní děti...jestli to takhle půjde dál tak to by byl velkej problém a z jeslí ho vyloučej, taky už mi 2x volali ať si pro něj přijedu, že je k neutišení...Já je chápu, ale co s tím mám já dělat? Také jsem se jich ptala, co pro to můžu udělat, ale nepřišli na nic. Tak jsem se chtěla zeptat, zda měl někdo podobný problém? Jak jste řešily? Děkuji

nikolaamiminko
autor
9. lis 2020

@barunka1408 Diky za tip, nastesti ho vezmou od ledna do skolky kousek od nas, ale i tam musi odpocivat, ale ten pristup je zcela jiny, rikali mi, ze si nejak poradi a ze bude tak utahanej ze padne za vlast (coz tedy ja pochybuju), ale snad to bude vic v klidu...

jade85
9. lis 2020

@nikolaamiminko napíšu sz

astyna88
9. lis 2020

Podobně má tom byl i nás 5letak, prostě spát a bez toho to nejde. Až jsem ve stanovách našla, že jejich třída je už "nespaci", takže jsem měla páku a syn si tam prowte maluje, když děti hraji. Je to jen o ucitelkach, že z toho dělají problém.

drakenn
9. lis 2020

A vydrží si potichu hrát? Nedělal by tam bugr?

alik20
9. lis 2020

@nikolaamiminko a nebylo by lepší ho dat do školky uz?

nikolaamiminko
autor
9. lis 2020

@drakenn Doma ano, tam nevím 🤷‍♀️

nikolaamiminko
autor
9. lis 2020

@alik20 Vzali ho az od ledna, ale ve skolce pry to je stejne - bud spi nebo odpocivaji 😳

alik20
9. lis 2020
ploutvicka59
16. lis 2020

Malá mi nespí snad od roka a půl po obědě a teď ve středu ji budu nechávat spát ve školce poprvé (na začátku listopadu měla třetí narozeniny) a po tomhle z toho mám celkem hrůzu 🤐