Večerní pláč u 3měsíčního dítěte. Kdy to skončí?

lidija1234
7. led 2024

Prosím o radu zda někdo nemá zkušenosti. Malej budou mu teprve 3 měsíce skoro každý den od 18 hod do 22 pláče a nepomáhá nic. Celkově je i přes den neklidný. Máme spesl mlíko pro alergiky ale stejně je furt hrozně plactivej. Já už nevím co sním dáváme espumisan nastridacku i babycalm a probiotika má biogaia s Vitamínem D. Já už nevím jak mu pomoci ( používáme rourku). Je tohle normální ? Já už nevím co dělat něho jestli prostě musím vydržet než tohle období skončí? Mám doma i dvouletého takže večerní uspavnai bývá dost problém hlavně jsem na to večer sama.

cilkat
7. led 2024

Nosit v šátku jste zkoušeli? Oběma dětem to pomáhalo spát... Prostě odmítaly spát samy, ale v šátku mi prospaly několik hodin za den, což výrazně snížilo večerní únavu.

palja
7. led 2024

@lidija1234 holky mi takhle řvaly obě cca rok. Zkusila jsem všechno a pomohlo jen nošení v ruce.

lidija1234
autor
7. led 2024

Zkoušela a nechtěl furt se hrozně zaklanel a koukal takže jsem mu musela přidržovat hlavičku a stejně jsem volně ruce neměla. Jinak zkouším nosit u v rukou když pláče ale ani to kolikrát nezabírá. Do toho mě dneska askorobvubec nepije mléko 🤷

konidana
7. led 2024

@lidija1234 vecerni plac je celkem normalni. Dite zpracovava dojmy za cely den

lidija1234
autor
7. led 2024

@konidana teď je to převážně večer někdy to bývá i přes den. Většinou má v příběhu dne několikahodinové okno kdy pláče