Kašel a průjem. Poradíte, prosím?

22. kvě 2024

Ahoj, syn má třetí den tak trochu průjem, jde třeba jen 1x - 2x za den, ale prostě je to tekutý. Dávala jsem mu Hylak a dietu. Má k tomu ještě kašel, ale nechtěla jsem mu kvůli tomu průjmu na ten kašel zatím nic dávat, jenže dneska se mu dost zhoršil, tak jsem mu na noc radši dala sirup a on se mi chudák ze spaní pokakal.. myslíte, že to může být po tom sirupu? Případně nemáte radu, co by mu nemuselo vadit? A co případně ještě na ten průjem? Zkusila jsem mu ještě dát smectu, ale tu málem vyvracel 🙈 a teď leží, spí a co 10 vteřin kašle a já přemýšlím, jestli mu mám něco dát. Co myslíte Fenistil? Vadil by?

me_druhe_ja
22. kvě 2024

Nějaká střevní viróza....na průjem mám nejlepší zkušenost s Enterolem. Fenistil zkus. Na kašel davam na noc tussin.

Ale teda u nás proběhla nějaká střevní viróza před měsícem, chytli jsme to všichni, bylo tam i zvracení a tam prostě enterol ani nic nepomohlo....syna se to drželo přes týden, skoro 10 dní...dcera asi 5 dní...

autor
22. kvě 2024

@me_druhe_ja ty jo, tak to jste měli náročné, chudáci.. tak doufám, že to bude mít brzy lepší. Fenistil už jsem mu dala, tak snad aspoň pořádně usne. Zkusím zítra ještě koupit ten Enterol. Jen mi šlo o to, aby mu zas léky na kašel nezhorsily ten průjem no 😕

palja
23. kvě 2024

Tasectan duo Kids je dobrý, jsou tam i probiotika.

monikos
23. kvě 2024

Tasectan duo Kids nás zachránil, malej 2,5 roku, taky průjem 8-10x denně, za dva dny měl klid

autor
23. kvě 2024

Děkuju holky, dneska koupím 🙂

autor
23. kvě 2024

V noci teda ještě zvracel, ale to si myslím, že bylo spíš z toho kašle..