Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
11. pro 2012

Ale pozor,jestli někdo ty bounty tyčinky bude dělat a budete vystýlat formu alobalem....po vychladnutí ten alobal sundejte a pak teprve krájejte na tyčinky. 😉
Manžela jsem totiž loni poprosila o pomoc a jak myslíte,že to dopadlo?! 😀
Nakrájel to jak to bylo v té formě a já za boha nemohla ty kostičky alobalu dostat dolů!! 😝

kitinka76
11. pro 2012

@vladla není nad pomocníky 😀 😀

vladla
11. pro 2012

@kitinka76 k nezeplacení!! 😀 😀

renatalen
11. pro 2012

Co mi ta malá cácora zase neprovedla. Vytírám, za chvilku na mě křičí syn, že Adri maluje na zeď. Já to nestíhám ani zamalovávat 😠 . Tentokrát to bylo červenou fixou, která ihned letěla do koše 😠

monyliny
11. pro 2012

@renatalen Zřejmě už ví,čím bude v dospělosti 😀

kitinka76
11. pro 2012

@renatalen když jsme se stěhovali do vlastního, tak starší měla asi pět let. Tak jsme vymalovali dětský pokojík, dali tam stoleček, židličky, hračky, pastelky.... došla mi pomoct kámoška s její dcerkou (ano to jsou ty dvě co zatřely okno indulonou!!) tak jsme je posadily do pokojíku a malovaly obývák. Po hoďce nakouknem, papíry na stole netknuté, zato zdi umělecky vyzdobené!!! Tak jsme je přesunuly do obýváku, daly jim pribiňáka ke svačině a šly přemalovat pokojík.... Když jsme doničily jejich veledílo a vrátily se do obýváku, tak mě mohly omývat, páč tam byly zdi ozdobené pribiňákovýma otiskama dětských ručiček 😠

monyliny
11. pro 2012

@kitinka76 Ty vole! 😀 😀 😀 promiň,ale na to se nic jiného říct nedá😀

kitinka76
11. pro 2012

@monyliny ty dvě měly vždycky úžasné nápady!! V dětském máme patrovku, ale do eLka jako spodní je kolmo k vrchní. A ty dvě kozy z té vrchní skákaly na tu dolní. Tak jsem je zdrbala, že za prvé zlomí rošt a za druhé si zlomí haxnu. A sotva odejdu z pokoje, tak rana jak z děla. Tak vletím zpátky a ony skákaly z vrcní postele na zem!!! Prý jsem jim zakázala skákat na postel, na podlahu jim to nikdo nezakázal 😉

monyliny
11. pro 2012

@kitinka76 😀 Mě by trefilo 😀 Ale že jsou holky mazaný 😀

vladla
11. pro 2012

@monyliny
@kitinka76 Co dítě to umělec!! 😀
Zuza si včera stoupla k tabuli,takové té malé... a začla malovat křídou.Tak jsem se trochu obávala,aby nedělala kroky do stran a nepokračovala na zeď. 😉
Ale přidám....tchánovci malovali (to měla Verča asi tři roky),vymalováno,uklizeno no a Verča vzala razítko a šla...takže všude kam dosáhla bylo orazítkováno!! 😀 😀

vladla
11. pro 2012

@kitinka76 😀 😀 už néééé!!! 😀 😀

kitinka76
11. pro 2012

@vladla asi setěm našim ratolestem zdají ty jednobarevné zdi dost nudné 😀 😀

mataharyy
11. pro 2012

@monyliny No já belgickou dostala, pracovala jsem vedle obchodu s belgickou čokoládou a udržovali jsme přátelské vztahy s vedoucím 😀 😀 Jináč jí nekupuji ani na jedení, to už musí být, nejsem milionář, že... 😀

Ale jináč musíš zkusit, já jestli se na ně letos vrhnu, tak chci půlku dát hořkou více procentní čokoládu 😵 a na půlku nějakou dobrou mléčnou. Mě to chutná a je to opravdu dost podobné, jen 100% chuť nechytíš asi nikdy, na to by jsi doma musela mít minimálně chemickou laboratoř 😀 😀

renatalen
11. pro 2012

@kitinka76 to zdají, to si ale nemohla vzít aspoň pastelku, ta červená jde přemalovat fakt blbě 😠 . Ty jo, ty cácory bych asi rozthla 😀 . Minule měla malá taky dokonalej nápad. Na stoleček si dala židličku a vlezla na židličku. Samozřejmě rána jako hrom. Měla jsem chuť stoleček se židličkou hodit z okna. Nakonec letěly jen do naší ložnice. Ona je hrozne horolezec, Domík takový nápady vůbec neměl...

renatalen
11. pro 2012

Tchánovcům maloval vnouček po zdi traktůrky. Jeden si tam nechali dodnes na památku 😀

cervena_vila
11. pro 2012

Baby, tak jim ty čmáranice na zdech nechte, až se jim samotným budou zdát ošklivé, je teprve čas na vymalování. Jsou to přeci jejich pokojíky, ne?

maximaty
11. pro 2012

Ahoj jsem zde nova, ale plne se ztotoznuji se uvodnim prispevkem. Muj syn je neuveritelne inteligentni, umi byt uzasne milej, je to mamanek jak vysitej, ale.... Je to maly Tyran... Neco tak panovacnyho, sobeckyho, vzteklyho a egocentrickyho jsem jeste v zivote nepotkala... Delame pro nej s pritelem vsechno, snazim se udavat hranice, mluvim s nim, atd atd, ale vsechno marne.... nekolikrat za den se ten muj blondatej andilek promeni v besnici stvuru, ktere je lepsi jit z cesty... Pro okoli uzasny inteligentni mily dite... Pro nas co s nim zijeme za zavrenymi dvermi... no... Posledni akce, ktera stoji za zminku byla v obchode: mami ja te nenavidim ty jsi ta nejhorsi a nejhnusnejsi na svete!!! a obleceni litalo z vesaku.... no doma lita porad neco, hracky, dvere, atd... Snazim se z hluboka dychat a rikam si, on neni uplne normalni, neposedi, uz ve ctyrech cetl, psal, pocital, je to dvoujazycne dite, proste mu panbuh nekde pridal, jinde ubral, to se srovna :D.... Jak se se svyma ratolestma vyrovnavate vy, kdyz vypnou mozecky? Zdravim

kitinka76
12. pro 2012

@cervena_vila no kdyby malovali jen v pokojíčku 😉 ta kamarádka mojí starší dcery pomalovala (naštěstí u sebe doma a ne u nás) celý záchod propiskou co tam měli na luštění křížovek 😀 😀

kitinka76
12. pro 2012

a holky co vaše děti a jiné výtvarné techniky??? Malování (po zdech) jsme probrali a co třeba stříhání???? Já byla takový parchant, že jsem si při výtvarce nastříhala sukni na třásně 😀 😀 😀 a neteř Vika se pravidelně stříhá sama, už asi od tří let. Vždycky jak se jí zdá, že má moc dlouhou afinu, tak ji sestřihne 😀 😀 pak vypadá jako by spadla pod sekačku na trávu 😀 😀

vladla
12. pro 2012

@kitinka76 Lucka se ostříhala jednou sama asi vedvou letech.Ticho v pokojíčku,tak se jdu podívat....ona klečí na zemi,koukne na mě a povídá...maminko číhám vlásky!!! 😀 😀
od té doby na sebe nesáhly.Ale mám tu před sebou rozstříhanou kůru z mandarinky a Verča z ní prý bude nalepovat panáčka. 😀 Asi nějaká aktivita ze školy. 😀

vladla
12. pro 2012

@kitinka76 Ale ta sukně... 😀 😀 😀

kitinka76
12. pro 2012

@vladla jj, já jsem byla taky kvalitní Marťan 😉
a když jsme byli na prvním táboře pro maminky s dětma, tak tam byl chlapeček - Šimon a ten taky rád stříhal. Při příjezdu rostla u vchodu mírně vzrostlá tůjka a při našem odjezdu tam byl holý kmen 😅

vladla
12. pro 2012

@kitinka76 😀

vladla
12. pro 2012

Naše Verča má ráda koně a protože ho nemáme,tak si na něj aspoň hraje!
Takže vše co má na sobě a má dlouhé nohavice je po čtrnácti dnech nošení úplně rozervané!! 😠
Nové rifle....na kolenech díry jako prase,že tak velké nažehlovací záplaty snad ani nejsou!! 😉
Řekla jsem jí,že nové kalhoty kupovat nebudu.....
Záplata je pro ní svým způsobem trest....ale za chvíli je jí to stejně jedno. 🙂

vladla
12. pro 2012

Teď se mi tu válí na stole kus toaletního papíru....vezmu ho,že ho vyhodím a ono je to nalepené jako čelenka na plastové hračce.... 😀 😀
LPS má půl metrovou čelenku!! 😀

kitinka76
12. pro 2012

@vladla tak jí toho koně kup 😉
moje holky chtěly žirafu 😀 😀 ale měly to promyšlené!! Pod naším bytem má děda garáž, tak by se žirafa strčila do garáže a ve stropě by se udělala díra, tím pádem by měla žirafa hlavu v dětském pokoji, tam by ji krmily a hrály si s ní a nohy a zadek by měla v garáži, takže by kakala dědovi do garáže a o to by se už starat nemusely 🙂

vladla
12. pro 2012

@kitinka76 😀 😀
Ona to má taky promyšlený...tedy částečně.
Hříbě by se nám na zahrádku ,ale mami vešlo 🙂
Nedošlo jí,že z hříběte bude jednou velký kůń.
😀

monyliny
12. pro 2012

@vladla Mariánce je devět a taky miluje koně.Dvoje rifle jsem už vyhodila-měli na kolenou nažehlováčky a stejně šli do pryč 🙂 navíc má dcera bojuje se zlozvyky,tedy já bojuji s jejími zlozvyky 🙂 Nejdřív ráda strkala prst do nosu 😝 Pak cucala vlasy a teď si začala okusovat oblečení 🙂 Okusuje tak dlouho,dokud nemá díru jak vrata-nejvíce jí jedou nová trička a elasťáky 😀 A to bych pak vraždila 😉

vladla
12. pro 2012

@monyliny Tak s okusováním naštěstí zkušenosti nemám. 🙂
Ale ty rifle dopadly uplně stejně!!
Já se snad přestanu rozčilovat,když je to jinde to samé! 😀 😀

kitinka76
12. pro 2012

@vladla je to všude stejné 😉 Kiti mladší takhle chodila ze školy. Kolena uplně vydřené. Pak jsem jednou náááhodou viděla, jak chodí ze třídy. Otevřeli se dveře, napřed letěla aktovka a pokud dostala správný švih, tak seběhla sama i ze schodů, za ní děcko. Napřed rozběh a pak skluz po kolenách až ke schodišti!! Výsledek - děravé kolena a pastelky a tužky co už nikdy nešly ostrouhat 😠