Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

martiinkab
17. pro 2012

@vladla mam stesti zabavi se sam 🙂)) ale takovy ten rytmus muj zavedeny mi rozhodil :D

blahova_andrea
17. pro 2012

a to já bych toho svého doma tento týden potřebovala a on tu samozřejmě nebude ☹ no ale tak snad aspoň pár dní přes svátky nebo po novém roce

vladla
17. pro 2012

Tak jsem zpět z večírku.Přežraná na pár dní dopředu.A co víc,vařil tan jeden chlap!!!Doma jsem oznámila,že ho budu adoptovat!!! 😀 😀
Zůza byla moc hodná na to,že odpoledne nechrněla,byla v naprostém klidu. 😉
Teď jí dám spát a manžela jsem tam poslala,aby ještě s klukama poseděl! 😉

monyliny
18. pro 2012

@kitinka76 Ty jo,ty máš doma šikulu-okna ti umyje 😀 Tiše závidím.Já,kdybych řekla mýmu,ať umyje okna,bylo by zle 😀

renatalen
18. pro 2012

Tak to u nás manžílek umyje občas okna v kuchyni, když už se nemůže na ty upatlaniny od dětí dívat 😀

monyliny
18. pro 2012

Já mám manžela doma od 22.12. na 14 dní.Celý režim u malého bude rozhozený-jako o víkendech.Ještě,že plánuje chodit na kukandu do lesa na zvířátka 😀

zzuzinda
18. pro 2012

U nás tatínek dovolenkuje už od včera. Ale je nastydlej, tak si to dovedete představit 😉 A nejvíc to vadí mojí matce, která se rozhoupala, že za námi přijedou. Už se sem chystají asi měsíc (když se narodila Bára, říkala, že budou jezdit každý měsíc, byli tu 2x, z toho jednou v porodnici, pak si táta zloibl nohu a pak až na Bářiny 1.narozeniny...). A máma mého drahého nemusí, ono je to tedy vzájemné, ale ona se chová fakt dost zvláštně. NO, oc nadělám, příděl rodičů mám vyčerpaný, tak jí asi už nevyměním, mám druhou, tak na 3. už nárok nemám. Tak asi na Mars s ní 😉

blahova_andrea
18. pro 2012

@monyliny ale tak zas pomáhá snad s jinýma věcma...ne?

kitinka76
18. pro 2012

@monyliny sliby se slibujou, blázni se radujou!!!! 😉 minulý rok měl blbý kecy, že kupuju hotové těsto na vánoční cukroví a dělal hrdinu, jak letos napeče. V sobotu jsem těsto opět koupila a pekly holky 😅

monyliny
18. pro 2012

@blahova_andrea Pomáhá s mytím nádobí 🙂

monyliny
18. pro 2012

@kitinka76 Uvidíš,třeba bude z jeho strany překvapení 😉

kitinka76
18. pro 2012

@monyliny to jsem bývala překvapená dost často, když něco slíbil a pak na to zapomněl 😉 teď už mě tím nepřekvapí 😀 😀 😀
každopádně se řídím podle hesla "když chlap slíbí, že něco udělá, tak to udělá a my mu to nemusíme každého půl roku připomínat!!" 😉

monyliny
18. pro 2012

@kitinka76 😀 😀 😀

blahova_andrea
18. pro 2012

@kitinka76 tak to ten můj dělal předevčírem večer těsto na vanilkáče a včera je šoulal a pekl a musím se fakt držet, abych na ně nechodila 😀

renatalen
18. pro 2012

Holky, začínám mít alergii na koledy 😀 😀 😀 . Manžel trénuje už asi měsíc na půlnoční. Ráno se vzbudím a už mi v hlavně hrají koledy 😅

blahova_andrea
18. pro 2012

já koledy všeobecně moc nemusím, ale na to až nám je Sebíček u stromečku zahraje na flétnu se těším

renatalen
19. pro 2012

Jej holky, už mě s tím koncem světa fakt štvou :(, synovec kvůli tomu nespí 😖

cervena_vila
19. pro 2012

@kitinka76 Haha, to s těmi muži fakt sedí. Než jsme pořídili myčku, byl obvyklý scénář, že jsem ho poprosila, zda umyje nádobí, on souhlasil a po třech dnech, kdy se začal ze dna linout sirovodík, jsem nevydržela. Po půlhodině mytí (máme opravdu velký dřez, hodně se toho do něj vejde) slyším z obýváku vyčítavé: "Proč to myješ? Vždyť jsem říkal, že to udělám!"

martiinkab
19. pro 2012

@cervena_vila tovycitave znam, sice ne z nadobim ale tak vseobecne, ale spis je to tak to si clovek sam neudela nema 😖 😀

vladla
20. pro 2012

Ahojky!
Moje heslo je...pomož si sám a bude ti pomoženo!! 😀 😀
Odpoledne nás čeká zubař a už teď mám husí kůži! 😝
@monyliny Co prďola,jak mu je??

kitinka76
20. pro 2012

@vladla tebe, děti nebovšechny??? 😒 S Tete jsme museli chodit na čištění zubu (měla tam nějaký váček/zánět) 14 dnů každé ráno, od té doby si zakrývá pusu rukama když dojdeme k zubaři ☹

vladla
20. pro 2012

@kitinka76 Jdeme celá familie.Ale jen preventivka,tak doufám,že to bude bez řevu a slziček! 🙂

monyliny
20. pro 2012

Mě zubař neva,patřím mezi šťastlivce,ale gynda to je jiná 😝 Malej děs-stále horečky a mrzutý je hrozně moc ☹

renatalen
20. pro 2012

@monyliny přejeme, ať už je malej zdravej...
Dnes zase 2x budíček v noci. Jsem zvědavá, kdy nás už nechají vyspat celou noc 😠

vladla
20. pro 2012

@renatalen Co já bych dala za to,kdyby se malá jen 2x budila! 😀
My jsem minimálně 10x! 😝

vladla
20. pro 2012

@monyliny Snad bude do Vánoc už fit!! 🙂

renatalen
20. pro 2012

@vladla asi jsem čekala, že ve dvou a půl letech už bude spát celou noc 😝

kitinka76
20. pro 2012

@renatalen no moje devatenáctiletá taky nespí celou noc, hlavně o víkendu. To spí až tak ode tří, ale za to do oběda 😀 😀 😀 😀 😀

kitinka76
20. pro 2012

@vladla já nevěděla jak to máš, některé matky mluví o dětech v první osobě množného čísla "my máme průjmík" nebo "nám se tlačí zoubky" 😉

monyliny
20. pro 2012

@renatalen Děkuju🙂No my dnes taky dvakrát za noc budíček,ale včera jsem to přestala počítat 😀 Mám rozporuplné pocity.Nejraději bych byla ,kdyby zůstaly děti malé.Ale už na to asi nemám věk nebo energii,nevím,ale někdy zase se těším až povyrostou a bude víc klid 🙂