Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

vladla
15. únor 2013

@kitinka76 za a) k mamince
za b) do hospody :o))
Hádám prvně k mamince a hned potom ho hospody!! 😀 😀
Dvě děti mám ve škole a třetí usnulo!!Tak jsem si uvařila kávu a odpočívám!! 😀 😀

vladla
15. únor 2013

Ale 40 let takhle žít?!! Co byla v minulém životě,že musí takto trpět!! 😀 😀

kitinka76
15. únor 2013

@vladla to nevím, ale v minulém životě musela být Hitler nebo tak někdo ☹ ono kromě toho, že je tchýně děsná a manžel mamánek, tak je taky agresivní. Dřív ji bil, teď už ne. Její rodiče umřeli když byla mladá, tak neměla s třema dětma kam jít 😒 a její prostřední syn (můj bývalý ) zdědil otcovu povahu...

kitinka76
15. únor 2013

@vladla jo jinak jsi to trefila naprosto přesně!!!

vladla
15. únor 2013

@kitinka76 zakoplexovaní chapi!!! 😒

vladla
15. únor 2013

Holky juKněte...potřebuji koupit autosedačku a našla jsem tuto bazarovou.Nemáte zkušenosti s touto značkou...kvalitou?
Mamince co prodává se tímto omlouvám za vypůjčenou foto.

kitinka76
15. únor 2013

@vladla nebožtík si na mě zkoušel vybít svoje komplexy jen jednou 😠 ale protože jsem hrozný rapl (po svém tatínkovi) tak jsem mu to vrátila aj s úrokem, vykopala ho za dveře a bunda a boty mu letěli z okna 😅

vladla
15. únor 2013

cena tuším 1400 Kč

vladla
15. únor 2013

@kitinka76 to jsi dobrá!!!Takový přístup by kolikrát potřebovali,on by jim ten hřebínek rachle spadl!!!Zmetkům.Teď když to ženská fakt nedokáže.
Já mám taky takovou povahu,jako že s**** na hlavu jako ne ne!! 😀 😀

kitinka76
15. únor 2013

@vladla http://autosedacky.heureka.cz/fisher-price-beli... těch 1400 je za použitou sedačku?? podle heureky se dá nová koupit od 1220 😝

simonceli
15. únor 2013

@vladla no Radek naštěstí stojí vždy za mnou a rodiče na něm už taky napáchali docela dost křivd. Takže on když nemusí tak k nim vůbec nejede a prostě je nevyhledává. U nich to je docela komplikované, oni žijí 20 let v milostném trojúhelníku, takže tam je fakt lepší nejezdit.

kitinka76
15. únor 2013

@vladla stejný typ jiná barva - víc recenzí http://autosedacky.heureka.cz/fisher-price-beli...

simonceli
15. únor 2013

@vladla já prodávám romer duo+ amanda, původně mě stála asi 6600, ale teď ji chci dát pryč tak za 3000,- no musíme pomalu koupit větší.....

Jinak teda dneska malá vyfasovala antibiotika, musim je dávat po 8 hodinách, tak čekám na ten správný čas, ať jí je dám, abych sebe a Káju nemusela v noci budit na léky.

simonceli
15. únor 2013

@vladla takhle vypadal nová, dala bych reálnou fotku, ale mám auto na firmě.

kitinka76
15. únor 2013

@simonceli to je rozumné!! taky vždycky počítám, který čas je nejvýhodnější 😉

simonceli
15. únor 2013

@kitinka76 no akorát se nějak nemůžu dneska dopočítat 😀 😀 😀

kitinka76
15. únor 2013

@simonceli milostný trojúhelník? 20 let?? to je mazec, na to já nemám žaludek 😅

simonceli
15. únor 2013

@kitinka76 no já taky ne i pro to tam moc nechci jezdit. Sedíme u oběda a tam jsou Radkovi rodiče a ještě milenka u jednoho stolu a všichni se tváří jako šťastná rodina a přitom by se navzájem všichni tři nejraději pozabíjeli.

vladla
15. únor 2013

@kitinka76 taky jsem teď na to koukala na mimibazaru mají novou za tuto cenu. 😒

vladla
15. únor 2013

@simonceli Až tak?! U jednoho stolu?!To je divný!! 😀

kitinka76
15. únor 2013

@simonceli až tak!! jako fakt u jednoho stolu?? jako ta milenka tam i bydlí, nebo co???

kitinka76
15. únor 2013

@vladla skoro stejný příspěvek 😉

kitinka76
15. únor 2013

@vladla já jsem tak před svatbou koukala na bazárek na beremku kvůli nějakým dekoracím a holka tam nabýzela zbytky (organzy, stužky..) za vyší cenu než byla normálně na eshopu 😒 jako nechápu něco prodávat dráž než jsem koupila 😒

vladla
15. únor 2013

Teď jsem vybafla na kamarádku,že hledám po internetu autosedačku....že já blbka nedržela hubu.Ona hned.že mi jí půjčí....jenže ona jí má v autě a svoje dítě do ní nikdy nepřipoutala!!! 😠
Kolikrát jsme jí s manželem říkali,aby si tu holku uvázala a ona na to,že jezdí pomalu a holka prý ráda mává z okna!!! ☹

kitinka76
15. únor 2013

@vladla to snad ani není možné?!?!? já mám v autě připoutaného i psa 🙄

simonceli
15. únor 2013

@kitinka76 no milenka pracuje na firmě, kterou vlastní Radek s otcem a tráví tam každý den od rána do večera, jen spát chodí k sobě do bytu. No je to o dost složitější na vysvětlování
@vladla jo jo u jednoho stol...... tý jo, nepřipoutat dítě v autě? to je mazec, já malou poutám i když jedeme jen dvě ulice do školky a já pak pokračuju do práce, tak prostě i ty dvě ulice je připoutaná. Mávat z auta snad může i když je připoutaná, ne? I naše psiska jezdí v přepravní kleci.

blahova_andrea
15. únor 2013

@vladla tak to fakt nechápu. kdyby ji stavěla kontrola, tak je to jako kdyby tu sedačku vůbec neměla. nehledě na bezpečnost. co je to za blbou výmluvu, že jezdí pomalu?!

vladla
15. únor 2013

@blahova_andrea
@simonceli
@kitinka76 Taky nechápu.Ona může jet pomalu,ale přilítne někdo zezadu a co?!Strašný ale já jí to říkám pokaždé,když od nás odjíždí! 😠
Tak jsem objednala tu Fischer price novou i s poštou za 1900 Kč.Tak doufám,že bude v pohodě.

vladla
15. únor 2013

Jo a ještě pokukuji po golfkách.Aby se daly polohovat do lehu.Nemáte nějaké rady? 🙂

maribea
15. únor 2013

@vladla Baby active Slapi 😉 já je měla a byly super!