Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

blahova_andrea
15. únor 2013

@vladla a leh je jediný tvůj požadavek? to já byla náročnější 😀

kitinka76
15. únor 2013

@vladla no právě!! jednou jsem spěchala do práce, tak jsem jela autem, řidič přede mnou pozdě vyhodil blinkr, tak jsem na břečce měla co dělat, abych to ubrzdila a naprala to do mě zezadu druá řidička. Ty jo, šupka docela malá, ale cuklo to se mnou, že mě týden bolelo za krkem. Kdybych nebyla připoutaná, tak jsem políbila čelní sklo... 😅 do práce jsem dojela o hodinu později, než kdybych šla pěšky 😀

kitinka76
15. únor 2013

@vladla já měla peg perego a byl super

vladla
15. únor 2013

@blahova_andrea 😀 ještě velký nákupní koš! 😀 😀 Chtěla bych ho pořídit na léto,ale aby vyhovoval i přes zimu,tak aby se tam vešel i fusak. 😉

vladla
15. únor 2013

Děkuji za tipy!! 😉

simonceli
15. únor 2013

@vladla já používala tyhle http://www.detskezbozi.com/casualplay-skyline2.... a ještě je teda mám schované, maximální spokojenost.

kitinka76
15. únor 2013

@vladla k tomu mému byl i takový nánožník, takže tam šel dát i fusak, akorát pak nejdou zapnout popruhy

blahova_andrea
15. únor 2013

@kitinka76 my jednou stáli s přítelem na křižovatce na červené a najednou jsme v půlce křižovatky. zezadu to do nás napálil trolejbus. když někdo nechce poutat dítě, nemá s ním jezdit autem. vždyť je proboha poutáme i v těch sporťácích 😀

blahova_andrea
15. únor 2013

my máme lehký sporťák valco zee. co se týká košíku, tak jsem děsně rozmlsaná z původního kočáru a to žádný golfky dotáhnout nemůžou 😀 fusak tam máme, krásně drží, navíc má i nánožník, který jde zapnout až nahoru k boudě, která jde prodloužit, takže dítko je spokojené i v prudkém dešti nebo sněhové vánici.

vladla
15. únor 2013

@blahova_andrea ona si myslí,že je to zbytečnost,že se dítě nemůže pohybovat! 😠
Dala bych jí pár facek a její manželovi taky,že to toleruje!! 😠 😠

vladla
15. únor 2013

@simonceli ještě mám otázku..kolik měříš?Já mám 160 cm,abych neměla ruce moc nahoře. 😀

blahova_andrea
15. únor 2013

@vladla a co se má co dítě pohybovat po autě? na to má snad hřiště nebo pokojíček. někdo by měl chodit na speciální kurzy a testy iq než mu povolí mít děti 😀 tím teda netvrdím, že bych ho občas nepotřebovala sama 😀

vladla
15. únor 2013

je 15 a rodičák nikde!! 😠

simonceli
15. únor 2013

@vladla 163cm a fakt jsem byla spokojená, šly mi pěkně ovládat jednou rukou.

vladla
15. únor 2013

@simonceli děkuji! 😉

renatalen
15. únor 2013

@vladla To nepoutání dětí fakt nechápu. My jezdíme 2 km do školky a že bych děti nepřipoutala, ani nápad. Ale některé maminky to dělají úplně normálně ☹ . Vidím kolikrát, jak jim ty děti vzadu skáčou 😠 .
@simonceli Ty tchánovci jsou fakt mazec! Moji tchánovci jsou v pohodě, teda až na to, jak podporujou svého nejmladšího. Ten si udělá dluhy, oni zaplatí. Lže jim, oni za něj platí všechno (nájem, elektriku, auto, alimenty...) mámě dokonce vyluxoval účet. Ale pořád o něm nikdo nesmí říct křivé slovo 😖

simonceli
15. únor 2013

@renatalen no to je taky mazec, já bych ho hnala......

renatalen
15. únor 2013

@simonceli To já taky. My se tak akorát můžeme bát jak tohle jednou skončí...

monyliny
15. únor 2013

@simonceli No to si děláš legraci,viď? 😅 😕 To snad ani není možný....nevím,zda mám tvojí tchýni obdivovat nebo si říct,že je divná,že to snáší 😖

monyliny
15. únor 2013

@renatalen S těmi tchánovci to máme stejný.Manžel má bratra a ten je zadlužený-exekuce,vymahači a teď přišli o byt.On je na ulici.Denně nám volá,žádá o peníze-no na palici. 😠 A jeho matka za něj platí přes 8000 kč měsíčně a ještě mu sem tam dá chudáčkovi na jídlo a to nemaká ani on ,ani ta jeho(mají dvě děti)NECHÁPU!!!!! 😠 Ale nedej bože,kdyby jsme o něm řekli křivého slova..... 😠 A my jsme od nich neviděli ani korunu na plenky 😒

monyliny
15. únor 2013

@vladla U nás taky ještě nedošel-ať se jdou bodnout.... 🙄

simonceli
15. únor 2013

@monyliny ne ne je to tak, no já bych to nazvala, že nikdo nechce ustoupit ze svého luxusu. Kdyby to mělo prasknout, tak buď milenka příjde o prácí, nebo tchýně povalí s rodinného domku a nebude si moct užívat peněz jako teď.

renatalen
16. únor 2013

@monyliny U nás to dopadne obdobně. Jen s tím, že on naštěstí maká, ale zase hraje automaty... Je jen otázkou času, kdy skončí též na ulici.
Já mám taky "prímového" bratra. Bylo mu osmnáct, po základce zůstal doma s tím, že na žádnou školu chodit nebude. Od té doby se válí doma...Já s ním ani nemluvím.

simonceli
16. únor 2013

@renatalen
@monyliny no ženy a já mám takového otce, kterého tahám z problémů, starám se o jeho nemocnou mámu. Otec chlastá jak duha, hraje automaty, dluhů má jako prase a bydlí v mém bytě a řekl mi, že do konce tohoto roku musí zaplatit jakýsi dluh. Z jeho částky jsem nespala asi týden a nebo jde rovnou do exekuce a vzhledem k tomu, že má trvalé bydliště na mém bytě, tak vyvrabčí mě. Mu nemají co vzít, maximálně hotovost, kterou má na účtě. Takže taky srandy kopec.

renatalen
16. únor 2013

@simonceli No to je teda paráda. Jsi měla nechat tátu napsat jako bezdomovce. Moje babička žila s automatovým závislákem a musela ho nechat napsat na chajdu. Jinak by nic neměla. To je hrůza, člověk aby měl schovaný veškerý paragony, faktury a dokazoval, že to a to je jeho 😖

simonceli
16. únor 2013

@renatalen no ono to nikoho nezajímá, jestli předložíš doklad, že to je tvoje. Prostě tam má trvalý pobyt, dnes už ani nemusí mít trvalý pobyt, stačí, když exekutor zjistí, že se někde zdržuje a jdou tam kde ten dotyčný je a tam to vyvrabčí.

monyliny
16. únor 2013

@renatalen
@simonceli Holky,vůbec Vám to nezávidím.Máte nemilé starosti,fakt ☹ Já naštěstí až takové problémy řešit nemusím.Ono všude je něco,ale ve vašich botách bych chodit nechtěla 😒 Držte se a pokud možno klid a pohodu 😉

renatalen
16. únor 2013

@simonceli To mi povídej. Známé syn nadělal dluhy. Samosebou nic neplatil. Ona měla stejný trvalý pobyt, co on, ale bydlela u přítele. A co se nestalo? Exekuce se objevila u dveří jejího přítele. Tohle je fakt horor!
Přeji hodně síly! A pevné nervy!

vladla
17. únor 2013

@renatalen
@simonceli holky toje strašný!!Taky nic takového nezávidím!! 😕
Nejhorší,že i když takovým lidem člověk pomůže,oni si toho stejně neváží!! 😒

blahova_andrea
17. únor 2013

@simonceli tak si pro jistotu pohledej a zajisti doklady od všech cennějších věcí, že jsou tvoje, tobě darované nebo půjčené, na ty pak exekutor nemůže, ale musíš to vždy nějak doložit. také bych asi otci zrušila trvalý pobyt.