• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antimatky :-)

@kitinka76 Tak nějak. Normálně jednou běžela z kopce dolů a samozřejmě žuchanec. Za chvilku koukám, že se jí vybarvuje pod okem móňo. A to spadla na trávě a široko daleko nic jen tráva :sweat_smile:
26. únor 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jóó tak to znám....Marí -tříletá si kráčí po cestičce zakopla-obličejem přímo na kámen.Ještě štěstí,že měla na očích sluneční brýlečky-zřejmě ji zachránili oko.Byli pěkně křáplí a Marí to odnesla jen se škrábancem,ale dodnes má jizvičku.Pak jela na odrážedle po chodníku a byla tam prasklina v asfaltu....Přelítla s motorkou na obličej-no,co budu povídat,ve mě by se krve nedořezali.Marí měla krev snad všude a během chvíle místo očí škvírečky a nos modrofialovou bambuli... :frowning2: Fuj....
27. únor 2013 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!
Od úrazů raději pryč!! :wink:
Tak jsme měly pár karambolů a když si na to vzpomenu,tak se mi ještě dnes zastavuje srdce!! :slight_smile:
27. únor 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
27. únor 2013 v 15:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tu chvilku nebyla. Bylo toho moc..... Co nového?
28. únor 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli Ahoj u nás naštěstí nic nového!! :wink:
Děti nemarodí,tak snad do jara vydržíme bez chřipky.
Dopoledne má Verča se školou bruslení a mám za úkol se na ní jít podívat! :grinning: :grinning:
Co nového u vás?
28. únor 2013 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vladla U nás se stalo docela dost věcí. Ne zrovna příjemných. Ale naštěstí je Kája už zdravá a to je to hlavní.
Dcerka se musí podporovat, se chce před mamkou vytáhnout, to je správné :grinning: Jinak dělám čepičku z toho vzorku, co jsi mi poradila, zatím to vypadá dobře, ale není moc času,tak snad do jara bude hotová....
28. únor 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli Jo jsem na ní zvědavá,jak bude šmatlat po ledě.Já včera doháčkovala další zimní čapku. :grinning: Hnědo oranžovou.Vlastně opačné barvy...jako mám tu zimní v albíčku.
Až budeš mít hotovo,přilož foto.Jakou kombinaci barev jsi zvolila?
28. únor 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladla zatím dělám takovou tyrkys a s čím to udělám nevim... :grinning:
28. únor 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli Včera mi přišly objednané klubíčka a ještě čekám na knoflíky.Tak se těším! :grinning:
28. únor 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den Vám přeji :slight_smile: U nás rutina.Malému rostou tři zuby najednou,už aby byly venku....jinak se z toho hučení a vztekání zblázním.Chci jaro!!!!!Chci ven,nechci inverze!!!!! :angry:
28. únor 2013 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyliny Už aby se to začlo zelenat a šlo se rýpat v zemi kolem kytiček! :wink:
28. únor 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonceli teď jsem viděla kominaci tyrkys s lososovou.A vypadalo to moc pěkně. :wink:
28. únor 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vladla tak asi vyzkouším.... díy za tip
28. únor 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladla Tak takové věci sem ani nepiš :grinning: Tiše,ale opravdu jen tiše závidím....je to můj sen-mít domeček,zahrádku.... :dizzy_face: Ale nevím,zda se svým mužem se ještě na něco zmůžeme.Manžel má strach se zadlužovat-což chápu,ale bez toho to asi nepůjde.Já bych šla klidně i odtud pryč,ale zase co práce.Tady máme oba jistotu-aspoň já(jsem státní zaměstnanec)Jéééé,rýpat se v zemi-kytičky,vůně zeminy.... :dizzy_face: KRÁSA :wink:
28. únor 2013 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyliny no těším se na to moc. :slight_smile: Kávička na sluníčku... :grinning:
1. bře 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vladla já už mám knoflíky doma!! :wink:
1. bře 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyliny
@vladla rýpání v hlíně nesnáším!!! mám jen na balkoně truhlík s bylinkama :slight_smile:
Pro moji omluvu - vyrostla jsem uprostřed vinohradů s motykou v ruce místo chrastítka :angry: ani víno už radši nepiju a zajdu si do hospody na pivo :sweat_smile:
1. bře 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jinak bych dnes vyslala na mars zaměstnance české pošty :slight_smile: nebožtík mi psal v neděli, že v pondělí pošle alíky a ti pošťáci darební mi je někde zašantročili!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo že by byl zakopaný pes někde jinde??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kitinka76 to znam me to byvaly posila uz dva roky a stale nic takze bakani postaci:wink:
1. bře 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@znmatenka76 podáme hromadnou stížnost na pošťáky co nenosí složenky :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kitinka76 Mě přišly včera a už mám jeden na čapce! :grinning:
1. bře 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vladla já začala pro Tete bolerko, tak dva přijdou tam :dizzy_face: a další na kytičkové gumičky...
1. bře 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kitinka76 také nesnáším rýpání v hlíně :D, kvůli dětem se ale obětuji a zasadím cibuli, mrkev a řepu :D.
Jinak holky, vy jste tak šikovný! Já mám rozmalovaná dvě trika a nějak se nemohu dokopat je dodělat :sweat_smile:
1. bře 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatalen já teď dudu muset namalovat na černé legíny a černé triko kostru :sweat_smile: mám čas do května, ale napřed musím to triko koupit (legíny máme) kde kupuješ jednobarevné trička?? když se mi poštěstí tak v Kiku, ale nemají pořád ani všechny barvy....
1. bře 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renatalen já se loni překonala a zasadila na balkon i dva keříky cherry rajčátek :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já taky aspoň pro můj dobrý pocit vysazuji truhlíky na balkóně-muškátky,už se těším.A bylinky bych taky chtěla zkusit,ale mám okna na západ,tak snad půjdou. :slight_smile:Jinak se tady normálně začnu stydět a snad na stará kolena se naučím nějakou ruční práci:grinning:
1. bře 2013 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kitinka76 Trika nakupuji v Kiku. Nebo na netu na MMB, tam se dají taky sehnat, ale to musí člověk hledat. Na co kostru? :sweat_smile:
1. bře 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatalen na mrtvou nevěstu.... bude s tím v květnu vystupovat :sweat_smile:
1. bře 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Právě ode mne odjíždí ta kamarádka a opět dítě nepřipoutané! :angry:
1. bře 2013 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek