• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antimatky :-)

15. července 2015 
@vladla :angry: :angry: :angry: Bréca,hazarduje s nejcenějším životem....
2. bře 2013 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyliny Já bych jí přála jen malý ťukaneček,aby věděla co to s dítětem může udělat!!Jen jí vystaršit,aby se nikomu nic nestalo samozřejmě! :wink:
A argument jako ...já jedu pomalu....to bych jí nafackovala!!! :angry:
2. bře 2013 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vladla Ona může jet pomalu jak chce, ale když to do ní někdo narve, tak to bude fuk :cry: . Já poutám děti i když jedeme uklidit auto do garáže, což je pár desítek metrů...
2. bře 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vladla Jakou jsi nakonec kupovala tu autosedačku? Tu Fisher price? Čeká mě taky výběr autosedačky pro malou...
3. bře 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatalen Jj nakonec tu Fisher price.A dnes premiéra. :wink: Barvička hnědá s puntíkama. :grinning:
Vypadá dobře i v autě pěkně seděla. :wink:
Takže po pervní jízdě zatím dobrý! :slight_smile:
3. bře 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hezký den všem!! :wink:
@monyliny Pro Prokůpka :slight_smile:
4. bře 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2013 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vladla Teda ta je úžasná..... :grinning: :astonished: :astonished: Moc děkuji,jsi hodná a šikovná. :slight_smile: pak písni do IP a řekneme si,co a jak :slight_smile:
4. bře 2013 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladla teda tu tvoji kamošku léčit akupunkturou!!! píchnout vidlema do zadele :angry:
4. bře 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vladla jo ta byla na objednávku??? fakt je suprová :wink:
4. bře 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
prosím o popis cesty do nějaké hodně vzdálené galaxie :sweat_smile: dnes jsem dostala od nebožtíka po roce a půl alíky na Tete. Celých 200 káčé :angry: :angry: :angry: :angry:
4. bře 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kitinka76 To si děláš prdču?!! :astonished: Tolik?!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych mu snad vrátila zpět.Že mu není hanba!! :angry:
4. bře 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vladla Jéééé, já chci taky na objednávku čepičku :slight_smile: :wink:
5. bře 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatalen Jéééé jakou?? :grinning:
5. bře 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kitinka76 hele nechybí tam nula, nemělo to být 2000? i tak by to na takovou dobu bylo směšný
5. bře 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepibubu no jo!! on je nějakej ten dyslektik, tak jen zapomněl napsat nulu!! a já ho podezřívala, že držgrešla krkoun hamoun :sweat_smile:
5. bře 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
ono i dva tisíce je trapně málo.... ale dvě stovky by se mu ani nevyplatilo posílat..... to by pomalu poslání bylo dražší...
5. bře 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
tak on FAKT poslal dvě stovky? já myslela, že ty ses nám tady v euforii z peněz :grinning: sekla o nulu....
škoda že tu není blicí smajlík...
5. bře 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pepibubu Blicí smajlík!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
U nás nebožka chtěla zaplatit půlku hor co jela holka se školou......ta dostala půlku peněz od dědy...,tak jí manžel řekl,že tedy půl má zaplaceno a ona hned,že potřebuje zaplatit i druhou půlku!!Tak ať jí ty peníze dá!!
Manžel jí řekl,že tu druhou dostane proplacenou od pojišťovny,tak zmlkla.
Manžel jí kupoval vybavení na hory a ona má drzost si říct o prachy!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vladla Nějakou holčičí :grinning: . Jen ne bílou, mé děti jsou čuňátka :grinning: . Písnu míry potom...
5. bře 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kitinka76 Nemožtík na vystřelení na měsíc...
5. bře 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kitinka76 Pošli ho ke mě,dám mu jednu mezi oči :grinning: To je ale blb krkavčí :angry: Já také čekám už rok a 4 měsíce.Tak třeba mi za dva měsíce taky něco příjde:grinning:
5. bře 2013 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@renatalen písni i barvičky,jaké by na ní mohly být. :wink:
5. bře 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka,kde jste? :slight_smile: Tady pusto,prázdno.... :slight_smile: Marí opět marodí,má zase 38,3:frowning2:Ach ju....Jinak musím pochválit veřejně VLADLU,čepička je krásná a moc se Ti povedla :grinning: Děkuju...
7. bře 2013 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyliny Ty brďo děkuji za pochvalu!! :grinning: :grinning: A Marí posíláme pohlazení pro brzké uzdravení!!!Tak snad bude na prázniny už zdravá!! :wink:
7. bře 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U nás se taky marodí. Naštěstí bez teplot... Zlobí jinak ale jako čerti. V pokojíku to před obědem vypadalo jako po výbuchu...
7. bře 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@renatalen Tak výbuch je u nás každodenní záležitost!! :unamused: Všechno vyndyjí z krabic a nechápu,jak si se vším stíhají najednou hrát! :slight_smile:
7. bře 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky,můj malej má zarudlá varlátka,citlivá na dotek.Nemáte s tím některá z Vás zkušenost.Zítra jdu s ním k dr. :frowning2: Do toho Marí, :frowning2:
7. bře 2013 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyliny Držím palečky,aby to u doktora dobře dopadlo!! :wink:
8. bře 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek