Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

kitinka76
27. bře 2013

@renatalen od té doby co mi spolužáci (ještě na základce) poblinkali dětský pokojík, tak na Velikonoce neotvírám a odjíždím s holkama na výlet (letost fakt leda lyže) 😉

monyliny
27. bře 2013

@kitinka76 Jsme na tom podobně...mě kluci na základce tak zbili,že jsem probrečela noc a kamarádka na tom byla stejně☹měli bužírky a byli to hovada 😠 Od té doby mě nikdo nezajímá a můj muž mě symbolicky jen tak lehce sešvihá proutkem.....Jinak neotvírám☹

monyliny
27. bře 2013

@vladla Jo taky zkusím berana-jestli mu upadne hlava,tak ho zaškrtím😀😀Mazanec taky upeču a zkusím jidáše....Tak snad se mi z jidášů nestane něco mazaného a z mazance Jidáš 😀 😀

renatalen
28. bře 2013

@monyliny někteří kluci (chlapi) jsou fakt hovada ☹ . Já otvírám jen těm malým a musím říct, že jak už jsem pro ně "starší pani", tak dostanu vždy jen symbolicky 🙂 .
@kitinka76 To je super nápad se na Velikonoce vypařit 😀

monyliny
28. bře 2013

Holky,sice velikonoce nemusím,ale kvůli dětem jsem aspoň trochu vyzdobila byt 🙂 A přeji krásný Zelený čtvrtek😉

vladla
29. bře 2013

Krásný den! 😉
Tak jsem včera zkusila mazanec a dobrý,takže ho zítra upeču na čisto.A vyzkoušela jsem i domácí paštiku z kuřecích jater.Výborná! 😉
Manžel ochutnal a povídá...taková hodně játrová! 😀 😀

renatalen
29. bře 2013

@vladla Ty seš šikovná... Já mám zrovna mazanec v troubě a doufám, že z něj nebude jen placka :D a že bude k jídlu 😀

monyliny
29. bře 2013

@vladla
@renatalen Ahoj děvčata...jste pilné včeličky....už napečeno🙂Já včera myla okna a dnes trochu více poklidila a jsem kantáre 😝 Mazanec upeču zítra dopoledne.Z mražáku jsem vytáhla dvě porce svíčkové,prcek má ode dneška.Jen udělám knedl a můžu se vrhnout na pečení🙂manžel si přeje bramb.salátek na svátky,tak udělám ještě ten a pak alou k našim na oslavu máminných 55.narozenin:-)Manžel nemůže,musí s myslivci postavit krmelec a mají krmení zvěře 😒 Tak mi taky držte palce,ať nemám s mazanci ostudu🙂

renatalen
31. bře 2013

Přeji všem Veselé Velikonoce. Mazanec se docela povedl, beránek snad taky bude k jídlu. Vejce mi tradičně zase popraskaly 😀

monyliny
31. bře 2013

Taky se připojuji s přáním VESELÉ VELIKONOCE 🙂 Tak poprvé jsem pekla mazance... 😝 No,dopadli děs běs 😀 Byla jsem aktivní a nařízla na nich křížek,tak že mi popraskali 😀 ,ale chuťově jsou dobrý 🙂 Tak se děvčata připravte psychicky na zítřek a já bych už mohla mít pondělí odpoledne 😉 Co změna času-zvládáte?

vladla
2. dub 2013

Ahoj!! 🙂
Tak berana jsem nepekla,ale upekla jsem zajíce!Sice měl stát,ale chudák pořád přepadával dozadu.Takže jsme měli ležáka!! 😀 Ale chuťově dobrý.
Holky běhaly od jednoho okna k druhému a vyhlížely koledníky. 🙂
Manžel nalejval whisky koledníkům a já se válela u TV.
Takže takové to byly u nás Velikonoce! 😀

vladla
2. dub 2013

@monyliny Co se týče změny času,tak mě víc dává zabrat ten opačný posun.:o(

monyliny
2. dub 2013

@vladla Tak že Velikonoční pohodička 😀 U nás bylo jen pár koledníků,tak jsem to přetrpěla a byly hodní,tak to šlo 😉Manžel odpočíval a já nalévala koledníkům a podarovala děti společně s Mariánkou....Mě právě vadí tenhle čas.posun....Večer se nějak nemůžu rozhoupat dělat večeři a vykoupat děti,jsem tak nějak pozadu 😀Dokonce to dělá problémy i dětem...večer špatně usínají 😒

vladla
3. dub 2013

Dobré ráno! 🙂

renatalen
3. dub 2013

@monyliny
@vladla Nám teda ta změna časů dává... Večer děti nechtějí jít spát a ráno zase vstávat... Velikonoce jsem přetrpěla. Adrianka když už po několikáté slyšela zvonek, tak křičela: Já nechci koledníky! 😀 . Takže jsem tam musela lítat sama. Můj milý manžílek šel na návštěvu za kamarádem, kde svátky jara náležitě zapily, já byla naštvaná, protože jak přišel domu, tak padl na gauč a vzbudil se až večer 😠 .

monyliny
3. dub 2013

@renatalen Tak to by mě manžel taky nakrkl.... 😉 Můj byl zase víkend před Velikonocemi a opil se tak,že nedošel domů☹Já strachy nemohla ani spát....V půl 3 ráno mi psala tchýně,že spí u nich(pitka byla u nich ve vesnici a kamarád ho odvedl k nim)No tak byla ten den tichá domácnost 😀

vladla
3. dub 2013

@monyliny 😀

renatalen
3. dub 2013

@monyliny Ještě, že ti to tchýně oznámila 🙂, U nás je to to samé, já pitomá nespim a strachuju se a on si vesele popíjí 😠 . Nu což, chlapi jsou chlapi 😝

monyliny
3. dub 2013

@renatalen Jo to jo,je to hodná paní😉No,ale v tomhle mě překvapila🙂Jo a udělat tohle chlapovi mi,tak s námi nemluví celý týden🙂

vladla
4. dub 2013

Hezké ráno!!
Tak můj chlap se jednou unavil takovým způsobem,že usnul vedle záchodové mísy.
A dodnes,když nato přijde řeč mi vyčítá,že jsem ho jen překročila,udělala potřebu a zase odkráčela. 😀
Nechala jsem ho spát na záchodě a hlavně nelitovala,když blinkal a hekal,že je mu špatně!! 😀 😀

Taková prý jsem!! :o))

renatalen
4. dub 2013

@vladla 😀 😀 😀 Tak jsem se zasmála 😀 . Tak já taky přidám něco pro zasmání. Můj drahý velmi často usíná na záchodové míse. Jedou měl úžasný nápad se v "takovém stavu" vykoupat ve vaně, kde usnul.
@monyliny přesně tak, občas se mi zdá, že muži zapomněli, že už je dááávno rovnoprávnost 😅

kitinka76
4. dub 2013

@monyliny změnu času nesnáším!! jako by nestačilo, že se jaro někde zapomnělo (dnes tu po týdnu poprvé nesněží) ještě musím do práce vstávat zase potmě 😠

kitinka76
4. dub 2013

@vladla 😀 😀 😀 můj tata, když se zpumprlíkoval, tak došel dom a začal dělat hygienu a koupat se atd..... většinou si pustil vodu do vany a pak v té vaně usnul, aniž by zastavil vodu 😒 no a mamka za to byla jednou tak naštvaná, že přišla a zastavila vodu.... ale jen tu teplou 😀 😀 😀 😀 za čtvrt hodiny byl vzhůru a uplně zmrzlý 😀 😀 😀

kitinka76
4. dub 2013

@renatalen uděla bys mi naušničky??? ty hippiesácké a pro holky nějaké ty kuličky??? prosííím 🙂

monyliny
4. dub 2013

@kitinka76 😀😀😀

monyliny
4. dub 2013

@renatalen Je mi trapně,ale taky prosím o udělání náušniček.... 😅

monyliny
4. dub 2013

Můj se jednou vrátil z tahu a pozvracel se ihned jakmile zavřel dveře od bytu☹☹A pak si do toho lehl a usnul 😀 😀 😀 Sice jsem pak uklízela a prala,ale ten pocit zadostiučinění stál za to 😀

kitinka76
4. dub 2013

@monyliny jsou nádherné, že??? 😉

kitinka76
4. dub 2013

@monyliny jeden kolega doma po flámu zalehl a usnul, v noci se vzbudil, nadzdvihl polštář, vyzvracel se pod něj, dal ho zpátky a spokojeně usnul. A ráno se divil, že se s ním chce manželka rozvést 😀 😀 😀 😀

renatalen
4. dub 2013

Udělám holky, udělám. Jen napište které a jakou barvu, budu objednávat korálky 😉