Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

renatalen
4. dub 2013

@monyliny Tak to je teda něco 😀 😀 😀 . Já občas vyhrožuju manželovi, že ho na tom wc vyfotím a někam to vyvěsím 😀 😀 😀
@kitinka76 Tak to se nedivím. 😅 . Se tu chlámu u počítače 😀 😀 😀

kitinka76
4. dub 2013

@renatalen ty hippiesácké bych si prosila nějaké oranžovo hnědé, aby mi ladily k sukni 😉 a na kuličky se zeptám holek (ale vidím to na růžou nebo fialovou) a dám ti vědět. Díky 😉

kitinka76
4. dub 2013

@renatalen jak teď měla Tete vši, tak seděla s nějakým tím sajrajtem na hlavě a na tom naraženou takovou tu igelitovou čepku, tak jsem jí taky říkala, že to vyfotím a vyvěsím na xichtbůku 😉

renatalen
4. dub 2013

@kitinka76 A stačí obyč háček? Se ptám, protože ho někdo nesnese a dá se případně dát i ze stříbra...

kitinka76
4. dub 2013

@renatalen jestli si můžu vymýšlet, tak radši ten stříbrný, nebo nějaký co nezpůsobuje alergie 🙂

renatalen
4. dub 2013

@kitinka76 To víš, že můžeš 🙂

kitinka76
4. dub 2013

@renatalen takže už máme jasno - pro mě hipiesácké oranžovo - hnědé
pro Tete kuličky a chce je žluté a pro Tinku ty kuličky dvoubarevné tmavě hnědo - modré (nejlépe tyrkysové)
jsme my to ale skromné děvčata 😅 a na všechny prosím hypoalergení háček

monyliny
4. dub 2013

@kitinka76 Krásné🙂

monyliny
4. dub 2013

@renatalen Tak jestli můžu prosit,taj mě se líbí ty srdíčkový z fota 10 a prosím je v nějakém světlém skleněném provedení a pak bych prosila jedny kuličkový tyrkysový pro Mariánku🙂A jelikož jsme obě dvě alergické na obyč. kov,tak taky prosím hypoalergenní háček.Děkuji.... 🙂 Je těžké se to naučit?Od koho,čeho jsi se učila? 🙂

renatalen
5. dub 2013

@monyliny Učila jsem se z netu, napoprvé jsem s tím sekla, zdálo se mi to težký. Pak jsem se do toho pustila znovu 🙂 . Chce to jen trochu zručnosti a trpělivosti.

vladla
8. dub 2013

Hezký den!!
Konečně sluníčko!! 😉

monyliny
8. dub 2013

@vladla Taky přeji krásný sluníčkový den....🙂A hodně pondělní pohody😉

renatalen
10. dub 2013

A sluníčko zase fuč :(, holky, některé náušky snad budou do konce týdne hotové 🙂

kitinka76
10. dub 2013

@renatalen tady ten vzácný úkaz vydržel akorát v pondělí ☹ od úterního rána je pod mrakem, sem tam poprchá... no ale lepší než sníh 😅
až budeš mít hotovo písni do IP cenu atd a já ti napíšu adresu 😉

vladla
10. dub 2013

Hezký den všem!! 😉
Tak nám začlo období,kterého jsem se obávala....malá našla fixu a maluje na co se jí zlíbí!! 😀
A aby toho nebylo málo začla lést po výškách! 😒

monyliny
10. dub 2013

@vladla Přidávám se do klubu😉Prcek sice šahá jen po propiskách a pastelkách a zatím zkusil jen na plovoučku,tak snad nechytí uměleckou a nebude zkoušet malovat na zeď🙂O výškách mi povídej...Včera mi zbuchnul z postele na zeď a hned boule☹Si myslel,že hrajeme na honěnou a nějak to nestačil zarazit 😅

vladla
10. dub 2013

@monyliny Ty brďo mě šmejkne.Já z těch výšek mám hrůzu! 😒
Ona si to šlape a udělá krok do prázda...no fuj! 😒

monyliny
10. dub 2013

@vladla Jojo☹Je to nebezpečný,ale snad tohle období zvládneme,než se dobře naučí vnímat výšku a slézt z postele a z gauče....Malej je divoch,Marí byla jiná-opatrnější🙂

kitinka76
10. dub 2013

@vladla voskovky jsou horší, nejdou přemalovat 😉 😀 😀 😀

vladla
10. dub 2013

@kitinka76 😀 😀 tak jo,vezmu to z té lepší stránky!! 😀 😀

vladla
10. dub 2013

@monyliny Já doufám,že to bude za námy brzy.Už aby mohly běhat venku a na takovéhle kraviny neměly čas! 😀

kitinka76
10. dub 2013

@monyliny
@vladla když byli Tince necelé dva roky, tak jsem hlídávala ještě jednu stejně starou holčičku a ta neměla žádný pud sebezáchovy, jak se rozběhla, tak běžela a jestli je před ní díra nebo jí stojí něco v cestě ji vůůůbec nezajímalo!!! 😒

vladla
10. dub 2013

@kitinka76 no jéje!Snad takový raubíř nebude.I když ona se začne řechtat a klátí se,že padá na znak a taky je jí jedno kam nebo na co! 😒

renatalen
10. dub 2013

@kitinka76 Tak přesně takového znám chlapečka. Ufff, ještě že už takové období máme za sebou... A k tomu malování... Pěkně blbě jde zamalovat i červená fixa :D

renatalen
11. dub 2013

Tak holky, hodím pár fotek a je na vás, aby jste si vybraly 🙂 Provázků si nevšímejte :D

vladla
11. dub 2013

@renatalen Krásné!Šikula!! 😉

kitinka76
11. dub 2013

@renatalen žluté pro Tete jsou super!! a Tince dám vybrat jestli ty víc modré nebo víc hnědé 😉

monyliny
11. dub 2013

@renatalen Já prosím pro Mariánku ty MODRÉ DOLE VPRAVO🙂jsou krásný,bude mít radost🙂

kitinka76
11. dub 2013

@renatalen tak prosím ty víc hnědé

renatalen
11. dub 2013

@kitinka76 a s tmavým nebo světlým korálkem uvnitř?
@vladla děkuji 🙂