• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antimatky :-)

29. září 2017 
@monyliny Tak to je teda něco :grinning: :grinning: :grinning: . Já občas vyhrožuju manželovi, že ho na tom wc vyfotím a někam to vyvěsím :grinning: :grinning: :grinning:
@kitinka76 Tak to se nedivím. :sweat_smile: . Se tu chlámu u počítače :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@renatalen ty hippiesácké bych si prosila nějaké oranžovo hnědé, aby mi ladily k sukni :wink: a na kuličky se zeptám holek (ale vidím to na růžou nebo fialovou) a dám ti vědět. Díky :wink:
4. dub 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatalen jak teď měla Tete vši, tak seděla s nějakým tím sajrajtem na hlavě a na tom naraženou takovou tu igelitovou čepku, tak jsem jí taky říkala, že to vyfotím a vyvěsím na xichtbůku :wink:
4. dub 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kitinka76 A stačí obyč háček? Se ptám, protože ho někdo nesnese a dá se případně dát i ze stříbra...
4. dub 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatalen jestli si můžu vymýšlet, tak radši ten stříbrný, nebo nějaký co nezpůsobuje alergie :slight_smile:
4. dub 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kitinka76 To víš, že můžeš :slight_smile:
4. dub 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatalen takže už máme jasno - pro mě hipiesácké oranžovo - hnědé
pro Tete kuličky a chce je žluté a pro Tinku ty kuličky dvoubarevné tmavě hnědo - modré (nejlépe tyrkysové)
jsme my to ale skromné děvčata :sweat_smile: a na všechny prosím hypoalergení háček
4. dub 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kitinka76 Krásné:slight_smile:
4. dub 2013 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatalen Tak jestli můžu prosit,taj mě se líbí ty srdíčkový z fota 10 a prosím je v nějakém světlém skleněném provedení a pak bych prosila jedny kuličkový tyrkysový pro Mariánku:slight_smile:A jelikož jsme obě dvě alergické na obyč. kov,tak taky prosím hypoalergenní háček.Děkuji.... :slight_smile: Je těžké se to naučit?Od koho,čeho jsi se učila? :slight_smile:
4. dub 2013 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyliny Učila jsem se z netu, napoprvé jsem s tím sekla, zdálo se mi to težký. Pak jsem se do toho pustila znovu :slight_smile: . Chce to jen trochu zručnosti a trpělivosti.
5. dub 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hezký den!!
Konečně sluníčko!! :wink:
8. dub 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vladla Taky přeji krásný sluníčkový den....:slight_smile:A hodně pondělní pohody:wink:
8. dub 2013 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A sluníčko zase fuč :(, holky, některé náušky snad budou do konce týdne hotové :slight_smile:
10. dub 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renatalen tady ten vzácný úkaz vydržel akorát v pondělí :frowning2: od úterního rána je pod mrakem, sem tam poprchá... no ale lepší než sníh :sweat_smile:
až budeš mít hotovo písni do IP cenu atd a já ti napíšu adresu :wink:
10. dub 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem!! :wink:
Tak nám začlo období,kterého jsem se obávala....malá našla fixu a maluje na co se jí zlíbí!! :grinning:
A aby toho nebylo málo začla lést po výškách! :unamused:
10. dub 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vladla Přidávám se do klubu:wink:Prcek sice šahá jen po propiskách a pastelkách a zatím zkusil jen na plovoučku,tak snad nechytí uměleckou a nebude zkoušet malovat na zeď:slight_smile:O výškách mi povídej...Včera mi zbuchnul z postele na zeď a hned boule:frowning2:Si myslel,že hrajeme na honěnou a nějak to nestačil zarazit :sweat_smile:
10. dub 2013 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyliny Ty brďo mě šmejkne.Já z těch výšek mám hrůzu! :unamused:
Ona si to šlape a udělá krok do prázda...no fuj! :unamused:
10. dub 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladla Jojo:frowning2:Je to nebezpečný,ale snad tohle období zvládneme,než se dobře naučí vnímat výšku a slézt z postele a z gauče....Malej je divoch,Marí byla jiná-opatrnější:slight_smile:
10. dub 2013 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladla voskovky jsou horší, nejdou přemalovat :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kitinka76 :grinning: :grinning: tak jo,vezmu to z té lepší stránky!! :grinning: :grinning:
10. dub 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyliny Já doufám,že to bude za námy brzy.Už aby mohly běhat venku a na takovéhle kraviny neměly čas! :grinning:
10. dub 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyliny
@vladla když byli Tince necelé dva roky, tak jsem hlídávala ještě jednu stejně starou holčičku a ta neměla žádný pud sebezáchovy, jak se rozběhla, tak běžela a jestli je před ní díra nebo jí stojí něco v cestě ji vůůůbec nezajímalo!!! :unamused:
10. dub 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kitinka76 no jéje!Snad takový raubíř nebude.I když ona se začne řechtat a klátí se,že padá na znak a taky je jí jedno kam nebo na co! :unamused:
10. dub 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kitinka76 Tak přesně takového znám chlapečka. Ufff, ještě že už takové období máme za sebou... A k tomu malování... Pěkně blbě jde zamalovat i červená fixa :D
10. dub 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, hodím pár fotek a je na vás, aby jste si vybraly :slight_smile: Provázků si nevšímejte :D
11. dub 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@renatalen Krásné!Šikula!! :wink:
11. dub 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatalen žluté pro Tete jsou super!! a Tince dám vybrat jestli ty víc modré nebo víc hnědé :wink:
11. dub 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatalen Já prosím pro Mariánku ty MODRÉ DOLE VPRAVO:slight_smile:jsou krásný,bude mít radost:slight_smile:
11. dub 2013 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatalen tak prosím ty víc hnědé
11. dub 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kitinka76 a s tmavým nebo světlým korálkem uvnitř?
@vladla děkuji :slight_smile:
11. dub 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek