• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antimatky :-)

15. července 2015 
@renatalen toho jsem si vůbec nevšimla :wink: tak asi radši světlým
12. dub 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata....Jak se máte?
Já od včera 38,zimnice a vše mě bolí:frowning2:Snad to nechytnou děti....
Chlap v práci,dcera se skautkami na výpravě a já odpočívám,aspoň chvíli než se prcek vzbudí :slight_smile:
13. dub 2013 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyliny Jéé jéé brzy se uzdrav! :slight_smile:
Já byla s malou ve čtvrtek na očkování,jedna nožička Hexa druhá nožička Prevenar 13.Odpol. jí vylítly teploty na 39,3 a má je dodnes.Tak doufám,že to pomalu opadne.Chudinka je taková bez úsměvu :cry:
13. dub 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladla Fuj,očkování:frowning2:Chudinka....A dokonce dvě včeličky:frowning2:Tak ať se brzy uleví...já jdu s malým 23.4. na očkování-Priorix.Představa té reakce mi nahání husinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2013 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vladla
@monyliny kamarádka byla s prckem na očkování (nějaká ta trojkombinace) v půl roce a pediatr ji po očkování upozornil, že po vakcíně do nožičky může prcek kulhat!! viděly jste někdy půlroční dítě kulhat???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kitinka76 Tak kdyby teď prcek zrovinka neusnul,tak se smíchy neudržím:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Na jednu to ještě jde,ale co kdyby kulhal na obě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2013 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyliny Ať jsi brzy fit.
@vladla chuděrka malá. Toho jsem se vždycky bála, naštěstí u obou žádné reakce na očkování nebyly. Mně malá už nechce ani chodit k doktorce. Jakmile vidí sestru, tak spustí. Chodíme tam jen na očkování. Nejdřív povinné... A teď klíšťovka... Jsem říkala manželovi, že tentokrát půjde s ní on, ať si nemyslí, ta máma je zlá, furt mě tahá na nějaký očkování... :unamused:
14. dub 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kitinka76 mě teda upozorňovala mudra na kulhání taky, ale až na tom pozdějším očku :grinning: teď za sebou máme spalničky a spol., tak čekáme jestli bude nějaká ta reakce, ale snad ne.
14. dub 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kitinka76 Někdy ti doktoři stojí za to :grinning: . Brácha byl teď na vyšetření srdce, odhalili mu nějakou malou vadu a doktor mu řekl, že to se srovná, že musí cvičit a hlavně běhat. Třeba i 3 hodiny běhat. No chápete to :fearful: To jsem zvědavá, co mu na to řekne mudra, až s těmito výsledky za ní půjde :sunglasses:
14. dub 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@blahova_andrea Tak pak písni,jestli byla nebo Vás minula...budu držet palce :wink:
14. dub 2013 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatalen Pan dr.je zřejmě frajer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2013 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatalen tři hodiny běhat?? kde bych na to vzala čas?? bych musela běhat u mytí nádobí a žehlení.... nehledě na to, že když náááhodou dobíhám na autobus (tak 100 metrů) tak pak nemůžu deset minut popadnout dech :sweat_smile:
15. dub 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kitinka76 :slight_smile:Já ani nemusím dobíhat,stačí,že kráčím a tlačím do pidi kopečku kočár....To pak mám co dělat,aby si kolemjdoucí nevšimli,že funím:slight_smile:
15. dub 2013 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kitinka76 Brácha mu řekl, že nemůže ani vyjít schody, jak se dusí.
@monyliny Když jsem tahala do kopce sáňky, tak jsem to taky málem nerozdejchala :slight_smile:
15. dub 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kitinka76 koukni, jestli si vybereš. Hnědé korálky jsou asi momentálně nedostatkové zboží :(
15. dub 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@renatalen nejvíc se mi líbí ty uplně navrchu :dizzy_face:
16. dub 2013 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kitinka76 Mně taky :grinning:
16. dub 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@renatalen krásné! :wink:
16. dub 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata....Po včerejším teplém dni,tady máme mírné ochlazení.Nevím,jak vy,ale já ho vítám:frowning2:Prokop už zase sálá-38.4:frowning2:Se na to....chudinka malý, můj milovaný :astonished: Dr.říkala,že je to z toho počasí,ach ju a pravděpodobně to dostal ode mě:frowning2:Co vy,ok?
19. dub 2013 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyliny Ahojky,at to malého brzy přejde.
Já se včera trochu přismahla ve výstřihu! :grinning: Jinak malá (ťuk ťuk) po očkování už v pohodě,ale zase se nám dere jeden zoubek,tak máme řídčí ee :grinning: :grinning:
Dnes si sáhla do plínky a než jsem stačila vytáhnout vlhčený ubrousek měla opatlanou celou hubu!Blééé! :grinning:
19. dub 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vladla No nene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A bylo po obědě :grinning: :grinning:
Tak už opálená spálená :wink: Dej si na to tvaroh,pomůže :wink:
19. dub 2013 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky! Balíčky poslány :slight_smile:. Počásko bylo včera téměř letní. Též jsem se kapku přismahla....
@monyliny Malej... Ať je brzy zase jako rybička...
19. dub 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@renatalen Děkuju a těším se:grinning:
19. dub 2013 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se z tý holky snad zblázním... Mám připravenou vodu na vytírání a co myslíte, že ona udělá? Vezme si lžičku a jde ochutnávat pěnu :angry: . Člověk by řekl, že už ve třech letech bude mít kapku rozum... :angry:
20. dub 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
no tak máme už druhý den teploty a včera prcek vyzvracel oběd i večeři, takže očkování ho trápí :frowning2: dneska bude na UM a křupkách, chudáček
20. dub 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, super téma, můžu k vám? Mám prcka a někdy se mi zdá, že i ten Mars je blízko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. dub 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@miska85 Vítej mezi nás :grinning:
20. dub 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@blahova_andrea Malej...
@vladla Čepička, co jsi háčkovala pro Adrianku byla tak krásná, že nám ji někdo šlohnul :rolling_eyes: . Já myslela, že budu vraždit....
20. dub 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. dub 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renatalen Aby jim ruce upadli :angry: :angry: Okrást dítě,to je pěkný humus :angry:
20. dub 2013 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek