• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Antimatky :-)

15. července 2015 
Prosím, máte ještě místečko :D ?
9. črc 2015 ve 12:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice starší téma,ale aktuální je a bude. Někdy bych už ty dva klidně vystrelila i dal než na Mars, ale brzo by se mi musely vratit. A někdy bych odletěla do teplých krajů já,přibližně milionkrát za rok :grinning: děti nám zpestřují život, maji veeelkou výdrž a představivost. Ale kde brát tu trpělivost porad ze jo mamky.
13. črc 2015 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
také se hlásím :grinning:
15. črc 2015 v 05:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem nějaká vycuclá...opravdu na dětech není nikde nějaké tlačítko off?? stačilo by, kdyby se dalo vypnout třeba jen jednou za dva týdny...
15. črc 2015 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vrabcak0007 :grinning: marně ho poslední 2 dny hledám a zatím jsem nenašla, ale našla jsem ho asi u sebe a nechtěně zmáčkla, protože jsem total death...:grinning:
15. črc 2015 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evelp ja teda taky...ale ne fyzicky, coz se divim, protoze vcera synek nemohl dospat v 5.30 a dnes dokonce od 4.30...normalne vstava okolo sedme...ale rostou mu 3 stolicky najednou...takze uz takhle jeho velka tvrdohlavost dosahla jeste vetsi level..do toho se budeme co nevidet stehovat, z cehoz taky neskacu do nebes...a tak mam pocit, ze mam uvnitr takovy odevzdany zmuceny neco...a chtela bych byt chvilku SAMA...nekam se zavrit a tupe cucet na tv nebo knizku a totalne vypnout...
15. črc 2015 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “spam”
20. lis 2016 v 11:19 • martinavlk
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek