Antimatky 🙂

pepibubu
27. lis 2012

Pro všechny mámy, které vědí, že své děti sice milují, ale občas (a klidně několikrát za den) by je s chutí vystřelily na Mars....

renatalen
4. únor 2013

@kitinka76 Tak to sem zvědavá na toho našeho hrdinu. Injekce taky moc nemusí. Minule jsme byli na očkování s ním a s malou a on řval víc než malá 😅

kitinka76
5. únor 2013

@renatalen já když jsem nechávala holkám očkovat žloutenku a encefalitidu, tak jsem taky napřed brala Tete, ta si pochvalovala, že jí doktor dal "tetovačku" - náplast s obrázkem a pak až Tinku, páč ta u toho vždycky dělá scény 😒

vladla
5. únor 2013

Verča bude mít skoro 8 let a zbořila by ordinaci! 😀 😀

vladla
5. únor 2013

No ona ta nejstarší je na tom podobně.Před 14 dny jsme byly na očkování proti rakovině děložního čípku a musela jsem jí držet za ručičku!!Křečovitě,aby ten vpich prý nevnímala!!!Malinká! 😀 😀

monyliny
5. únor 2013

@vladla
@kitinka76
@renatalen Tak tuhle,když byla malá ještě menší 😀 byla na očkování a i když má sklony k hysterii(propichování uší byl zážitek),tak se u dr.celkem držela a jen tak si spustila pár slziček.Jenže sestra,která jí měla píchnout to zpozorovala a vyjela na ní:"Neřvi,nikdo ti nic nedělá" 😠 A i když jsem tam chodila hodně dlouho a dr.je fajn ženská,kvůli téhle pipině jsem z fleku odešla a teď si nemůžu stěžovat.Sestra dokonce chlácholí tím,ať si klidně popláče,že má na to nárok 😉

renatalen
5. únor 2013

@monyliny Tak to se nedivim, že jsi odešla. Sestřička obzvlášť dětská by měla být milá, příjemná a ne taková "ježibaba". Já byla včera unešená z nové mlaďoučké zubařky jak to zvládla s dětičkama. Adri tam šla s tím, že pusu neotevře a jak pak hezky otevřela. 🙂

monyliny
5. únor 2013

@renatalen Zubař? 😕 Ten nás čeká tento měsíc a na křesílko s mamčou půjde i nejmenší,tak jsem zvědavá 😉 Mám zubaře,tak uvidíme,jestli bude přesvědčivý😉

kitinka76
5. únor 2013

@monyliny jo, tak to injekce se Tinka bojí jak čert kříža, ale piersing pupíku a tetování už tolik nevadí 😉 😀 😀 😀
jinak my máme tokovou protivnou doktorku (ona teda jen zastupuje našeho dr.) 😠 vždycky mě za něco seřve 😠 minule mě seřvala už mezi dveřma když Terku bolelo ucho, že jsem ji na to nedala studený obklad, poslala nás na ORL a když jsem se tam po třech hodinách čekání na ORL vrátila, že chci vypsat paragraf, tak mě seřvala podruhé, prý jestli jsem to nevěděla hned 😠 no kruci nevěděla!! když jsem nevěděla co s tím uchem má a že dostane atb. 😠 😠 😠 moje nervy vždycky 😝

vladla
5. únor 2013

Moje děti mají jednu dětskou doktorku....a jak mám přece jen více dětí,tak s jedním řeším to s druhým řeším to a se třetím zase ono.....do toho jedno s těch tří začne řvát,že není slyšet vlastího natož doktorky nebo sestřičky slova......připadám si pak jak debil,protože zapomíním termíny prohlídek a očkování....různých doporučení,takže pak volám,kdy jako máme přijít a co s sebou přinést......no vždy odtud vypálím spocená jako myš!! 😀 😀

simonceli
5. únor 2013

Ahoj holky, to je teda zase jednou týden. Neskutečný množství práce, do toho mě zlobí otec a babička a malá má rýmu jak trám. Všude se válí posmrkaný kapesníčky..... a to máme jet o víkendu lyžovat. No naštěstí si Káju vezme babička. Tak jsem celkem v klidu. Ale má to i světlou chvilku, pochovala jsem si sestřino miminko ( má asi týden ) , to je neuvěřitelný jak jsou mimča mrňavý a jak krásně voní 😀

monyliny
5. únor 2013

Den blbec☹Malému se zhoršil atopický ekzém,do toho mu zase začala růst stolička-tak že jen hučení,kňourání,málo spánku,návaly vzteku 😖 jsem zralá na dovču někde v tichu u lesa 😉

kitinka76
6. únor 2013

@simonceli mimča jsou úžasné!! hlavně ty cizí, když začnou řvát, tak je vrátíš mamince 😉

kitinka76
6. únor 2013

@monyliny Terka měla dneska sypat do školy a začala znovu zvracet 😒 slíbila jsem, že se pojedeme v únoru koupat do Laa, ale vzhledem k tomu, že je furt někdo chcíplý, tak to vidím na příští únor... možná přespříští ☹

vladla
6. únor 2013

Ahojky..u nás taky noc nic moc.Malá se vzekala,takže já nevyspalá a bolí mě palice jak střep!! 😠
@monyliny

@kitinka76 posíláme dětičkám pohlazení! 😉

kitinka76
6. únor 2013

@vladla co dětičky!! já potřebuju pohladit!!! 😀 😀 😀
mě bolela včera hrozně hlava 😒 posvačila jsem i tabletku, ale vůbec to nezabralo, v sedm jsme s Tete ležely v posteli a sledovaly telku

simonceli
6. únor 2013

@kitinka76 jo jo přesně tak. Však já taky v pravou chvíli vrátila. Ale jak voněl, to bylo perfektní.

vladla
6. únor 2013

@kitinka76 také posílám pohlatení!!! 😀 😀
Já si vzala prášek a přestává to! 🙂
Zase jste se při telce užily.Kdy naposledy jste spolu takto ležely? 😉

kitinka76
6. únor 2013

@vladla no už pár let asi ne, ale letost skoro pořád 😒

vladla
6. únor 2013

@kitinka76 nemyslela jsem kvůli nemoci....asi jsem se špatně vyjádřila. 😕

kitinka76
6. únor 2013

@vladla tak to chodíme každý týden na hodinku do solné jeskyně, ležíme na lehátku a čteme si pohádky 😵 úžasný relax 😵

monyliny
6. únor 2013

@kitinka76 😒 No máte taky veselo 😖 Ale už máš výhodu v podobě rozumného soběstačného věčně neukňouraného dítěte 😉 Ale taky sis tím prošla,tak co tady machruju,viď? 😀 Miluji miminka,těhotenství,klidně bych si to dala ještě jednou a že s tou představou bojuju,ale ,že bych byla odvázaná z dalších probděných nocí a jiných krásných zážitků,které mimi do rodiny přinese,to už neee 😀 Asi si počkám na vnoučátka 😀 Jo a posíláme pohlazení oběma 🙂

monyliny
6. únor 2013

@kitinka76 Ty se máš 😅 já chci taky relax 😀

monyliny
6. únor 2013

@vladla jo ty naše dětičky 😅 třeba nám to vrátí,až budou dospělé-uklidí,uvaří,přidaj sem tam nějakou vyšší korunku,zaplatí dovču a maséra 😀

kitinka76
6. únor 2013

@monyliny já měla obě těhotenství blinkací a obě děti protivné nespavce ☹ tak si taky počkám na vnoučata!! ale Tinka se k tomu moc nemá, jezdí jako vedoucí na naše tábory pro maminky s dětma a tvrdí, že je to dostačující antikoncepce 😅

kitinka76
6. únor 2013

@monyliny to je jak z té reklamy na penzijko "až budu bohatý a slavný, tak se o vás postarám" 😀 😀 😀

monyliny
6. únor 2013

@kitinka76 Já měla krásná těhotenství-žádné blinkání,nic,jen únava a ta se nepočítá 🙂 marí byla i úžasné mimčo,tak jsem tajně doufala,že Prokop bude stejný-haha 😕 Ten mi vynahrazuje vše,co Marí nestihla. 😒 Poprvé se těším do práce,ale tam mě zase čekají další dětičky-tak 28 a to bude teda relax jak prase 😀 😀

monyliny
6. únor 2013

@kitinka76 Jojo 😀 😀

novynka
6. únor 2013

mě teď napadá zážitek mý švagrový s 1,5 letým kloučkem - loni na podzim někde našel starou petku se sladkou vodou, která má nachytat vosy ze stromů, a co myslíte, napil se... :D když si ho mamina všimla, tak mu ty mrtvé vosy koukaly z pusy.... ale doteď se u toho všichni náramně bavíme :D mimoto, tadyto fórum mě taky hrozně baví ;)

ilonne
6. únor 2013

Musím napsat nebo jí roztrhnu. Naučila se lézt na kuchyňský stůl a mě z toho málem ranila mrtvice. Tak jí nejdřív domlouvám, že bude mít "bebí". Chechtá se a vyleze tam znova. Tak ji snad 1000 sundavám a pořád a pořád. Tak už dostane na zadek a co myslíte - chechtá se a vyleze tam znova. Tak jsem schovala židle do kuchyně, jdu pověsit prádlo a naše slečna tady po dlažbě běhá bez punčošek a bez plíny. Obléknu ji a zjistím, že vyházela veškerý tříděný odpad, rozsypala sušenky a špagety, které měla k obědu skončily všude možně, jen ne v jejím žaludku. Fakt kudy chodí, tudy škodí.
Minulý týden jsme byly u kamarádky a za 30 minut tam stihla obrátit barák na ruby. Její manžel jen koukal a říkal:"Tohle za půl hodiny? Vždyť je tak malinká a vypadá jak andílek."

monyliny
6. únor 2013

@novynka 😀😀😀tak teď nevím,jestli se smát nebo se poblinkat😀Šikovný klouček😀