Co si myslíte o prdění před partnerem?

adriana1314
1. led 2019

Ahoj , mam dotaz 😅. Pred pritelem jsem nikdy neprdela za prve mi to nepřišlo vhodne , abych jako žena upoustela nějaké pachy v místnosti kde je partner a také jsem nebyla ten typ ženy co by nejak často prdela . Převážně jen na záchodě 😀 Takže vse Ok , jenže jsem otěhotněla a vse se změnilo , prdim jak o život a přítel to bere sportovně 😅 Rika at si prdim kdyz potřebuji , abychom s malou netrpěli. Za par týdnu rodim a premyslim jestli me to prdeni zase přejde a jestli ne , tak zda mi to bezproblémové prdeni pred partnerem vydrží 😀😀 přeci jenom uz se nebudu mít jak obhájit a nechci se tim partnerovi znechutit. Jak to mate doma vy ??

snahnah
19. led 2019

Řehtám se, že musím číst něco nahlas 😂 Taky máme společnou koupelnu s WC, takže soukromí máme jen když je partner v práci (předpokládám, že jemu na wc kolegové nelezou😆). Starší 10 letý taky potřebuje řešit problémy zrovna když sedím. Snad ho to do 15 let přejde. Stačí uvařit zelňačku a v prdění závodíme 😂

xxxdeny
27. únor 2019

Jsme spolu 9 let... A neprdime pred sebou, ani ted, kdyz jsem v 7.mesici tehotenstvi. Jako jednou mi to ujelo pred nim...
Me to proste prijde nechutny a vztah degradujici....taky pred sebou nemocime a nekadime...

barulina
27. únor 2019

Zrovna vcera mi muj rika, vsak ty furt zeres nebo seres ;D a joo jim rada a urvaf bok si nenecham. Jisteze to nedelamw naschval ale kdyz se stane tak se stane ;)

gabrriel
18. bře 2019

My s dětma prdíme furt :D

babanci
21. říj 2019

U nás to neexistuje. Ani po třiceti letech. Ne. Jen na toaletě. Odhlučněné. 😀

vladienka
21. říj 2019

No ja neviem ale zit doma s tym ze si nemozem prdnut pred partnerom, to by sme sa niektore dni ani nevideli 😂 myslim ze v tehotenstve/pri porode/po porode si s chlapom zazijeme take veci ze nejake prdenie je uplne suma fuk.

babanci
21. říj 2019

@vladienka Člověk je většinu času v zaměstnání, s kolegy. Jak potom tam? 😀😀

apoquel
21. říj 2019

U nás to taky není běžné, přijde mi to nechutné a jak pak si mě má vážit jako ženu, když dělám před ním tyto zvuky? 😀 To je můj názor, když musím, jdu někam jinam, já myslím, že už nejsme deti, abychom museli prdet hned nebo nás bude bolet břicho. Manžel to toleruje a taky přede mnou neprdi.

vladienka
21. říj 2019

@babanci prave preto pridem domov a chcem sa uvolnit 😁

sobist
21. říj 2019

Taková blbost a jaké je to téma a každý to vnímá úplně jinak! :D

My před sebou prdíme normálně, řešila jsem to akorát na začátku vztahu, pak můj zájem o "utajení" dost slábl až se úplně vytratil a žije se mi tak nějak líp, když se nemusím hlídat ani nuceně trpět a stahovat půlky. :D

sylvka
13. bře 2021

Zajímavé téma 😁za mě ne,moje máma před tátou neprdela,já to také nedělám 😬

codal
13. bře 2021

Cíleně to neděláme, když to jde, řešíme to v soukromí, ale když se stane, stane se.

hapajo
13. bře 2021

Me partner vždycky strašně rozkošně přikryje uši, abych to neslyšela - tak se mu směju, protože to třepe posteli/gaucem a tak 😂😂
Je to taková naše tradice už asi 😂

jade85
13. bře 2021

Když se tomu dá vyhnout, tak se tomu vyhneme. Když ne, tak se z toho ani jeden nehroutíme 🙂 nějak mi prdy v dlouhodobém vztahu nikdy nepřišly jako téma 🙂

ai30
13. bře 2021

@marticcelli Tak to neni o tom, ze by jsme my prdici k sobe nemeli uctu, jenom tu uctu nemame tak tesne navazanou na ty prdy, no.. 😀

jsme
13. bře 2021

Mám léta v háji žlučník a prdim i po vodě, manžel jako malé dítě obrovská operace střev (zauzlované, jinak uložené) takže my v podstatě od začátku vztahu prdime kde to přijde. Nevšimla jsem si že by mě bral méně jako ženu. Mámě takhle na zaražený prd museli dávat injekci na pohotovosti 🤣 za to mi to nestojí 🙈🙈🙈🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️