• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak vás změnilo těhotenství, porod a mateřství?

26. července 2009 
Mně v těhotenství spolehlivě dojala vánoční reklama na Coca-colu (vánoce jsou tady, vánoce jsou tady, kokakolu si ochutneeej)
:grinning:
6. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě v poslední době dojala ta nová reklama na Kofolu :sweat_smile: jak tam ten kluk vyrábí ty panáčky z klubíčka a knoflíků....je to strašně roztomilý...béééé :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to někdo založtéééé :sweat_smile:
6. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já to jdu udělat :sunglasses:
6. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a koukejte to tam naspat :wink:
6. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mě změna o 360 °... z pařmenky, která nevynechala jedinou párty a byla přesvědčená, že děti možná tak kolem 40... najednou mamina na plný úvazek a druhé mimi na cestě. No upřímně kdyby mi tohle někdo řekl před 5 lety, řeknu mu že se asi pomátl. Nikdy jsem si nedokázala představit, že se vzdám své práce a budu závislá na manželovi.. No a svět se zbláznil a já budu mít další mimčo :dizzy_face: Je to totiž to nejhezčí, co může vůbec být, to co jsem cítila když jsem Fílu poprvé viděla, se nedá popsat. No brečim neustále a kvůli povodním asi nejvíc..
7. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
side : tvůj příspěvek mi úplně mluví z duše. Dřív jsem měla starosti, které mi dnes připadají jako prkotiny. Neřeším nic kromě malýho. Na sebe dbám podstatně míň a když už si jdu na sebe něco koupit, nesu něco pro syna... S jedinou kamarádkou, kterou mám nejblíž se nějak vzdalujeme, protože nemá děti, takže máme trochu jiné okruhy témat :frowning2:
Kdybyste byla některá maminka z Hostivice, ráda bych se seznámila k občasnému popovídání, procházkám apod.... :slight_smile:
10. črc 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj život se rovněž změnil-najednou tu je někdo, kdo je odkázaný jen na mě a mam z toho tak blažený pocit...Tohle je ta největší změna.Na ostatní věci se ale koukám dost stejně.dělám pořád stejně věci, které jsem dělala předtím,sportuju, chodím na kafča s kamarádkami-i s těmi bezdětnými, si mám stále co povídat.Absolutně se nijak neomezuju.Je pravda, že když jdeme s kamarádkama třeba nakupovat, tak největší radost mám z věciček, co koupím malému a manželovi, než sobě.jj,dřív mi stačilo ke štěstí poměrně málo...
24. črc 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, u me nastala taky zmena o 180 stupnu! Krome tech pozitivnich veci jako je materska laska a tak jsem poznala strach o dite, zavislost na manzelovi a vubec na komkoliv kdo prijde domu...jenom si s nima popovidat... Me zarazi a vadi, ze jakoby neridim svuj zivot. Driv jsem presne vedela, co chci a ted?! Jsem na tom mym prckovi strasne zavisla! Na jeho naladach, no na vsem! A to jsem driv byla suverenni klidas, maloco me vyvedlo z miry. Asi je to taky tou unavou, jak pisete...
25. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejne jak SISI, hlavni zmena je unava, driv jsem byla plna energie, ted jsem uz v poledne tuha a vetsinou zalezu s Miriam do postele.

Jinak se na me materstvi podepsalo spis negativne v tom smyslu, ze jsem podrazdenejsi a naopak mi vadi vic veci nez pred tim a vic vsechno resim.
26. črc 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek