Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaký je vaš denní rozvrh?

mysljaja
25. zář 2014

zajímalo by me jak fungujete,co se týče času s dětmi ,péči o manžela,vaření ,čas pro sebe jak to zvládate?

konidana
25. zář 2014

S dětmi 24h nonstop, péče o manžela když přijde 1x nebo 2x týdně domů, vaření manžel, čas pro sebe 0 a nervy v kýblu:D

chatwenna
25. zář 2014

Moje materska je opravdu dovolena a to i pres to, ze chodim dvakrat tydne do prace 🙂 Vstaneme v sedm, pustime pohadku, maly mliko, ja kafe a cigaro, pak posnidame. Lehky uklid, umyti nadobi, pracka, popripade sbirani pradla, priprava obeda, jdeme na hriste za barakem, vetsinou to spojime s mensim nakupem ve vecerce naproti 🙂 Po obede spime cca tri az ctyri hodiny... Pokud spat nechci, tak si delam svoje. Kolem ctvrte jdeme zase ven, tam posvacime. Vracime se kolem sedme na koupani, veceri... Kolem osme s malym lezime u telky, v devet usina, ja chodim kolem pulnoci. Chlapa nemam, mam dve kocky 🙂 Jake si to udelas, takove to mas.

pavlapl
25. zář 2014

Můj den začíná o půl 7 kdy musím vzbudit nejstarší dceru a vypravit jí do školy. Pak udělat snídani pro syna a pro mě, nakojit mimčo, všechno obléct, jít ven na procházku, rychle udělat oběd, v mezičase kojení, odpoledne pro holku na trénink, úkoly do školy, pak musím za klientama, rychle večeře, všechny děti umýt, dát spát a padnout vyčerpáním do postele. A v noci vstávat na kojení.

eimmy
26. zář 2014

Malé budou za 2 měsíce 3 roky.ráno vstáváme okolo půl 8, všichni se nasnídáme, manžel odjede v 8:15 do firmy. my si pustíme pohádku já si uvařím, většinou malá vaří se mnou vezme si stoličku a "krájí" mi zeleninu, mýchá těsto.... pak uklidím kuchyň a pak si spolu hrajeme (kreslíme, stavíme puzzel, zkoušíme vodovky a práci s nůžkami. Po oběděj sme většinou na zahradě, hrajem si na písku, ona "cvičí" psy do té doby než jí sežerou to co má v ruce :D. Když je ošklivo tak jsme doma hrajeme si, zpíváme, když kouká na pohádku já si dělám svojí práci , připravuji se na jednání, schůzky. Nebo jdeme k sousedce má o půl roku staršího chlapečka. Teď celkem často jedeme na 2 dny k ségře má o 7 měsíců mladší tak si spolu holky vyhrajou. Pokud jsme doma, tak připravím večeři a okolo půl 7 všichni večeříme, pak jde manžel koupat maloua čistit zoubky, já uklidím kuchyň, hračky, zapnu myčku apod. ve 20:00 ležíme v posteli, já s manželem si děláme něco na notebooku a malá si pouští pohádky na tabletu a vybírá si dárky :D. malá usíná mezi 21:00 - 21:30. já pak koukám na telku a jdu spát okolo půlnoci. Pondělky máme jiné, malá chodí od 8-13 do školky, já zajdu na nehty, pokoupím co potřebuji vyzvednu jí a celý den si povídáme jaká byla školka.

hansed
26. zář 2014

Vstávám před 5 ráno, udělám sobě i manželovi svačinu do práce, vyprovodím ho, nasnídám se, před 6.hodinou budím mladší dcerku (starší bývá od 4 vzhůru), udělám starší dceři léky, kaši k snídani, vytáhnu mladší z postele.... vyvenčím psy, připravím tašky (sobě do práce, holkám do školek), mezi 6,15 a 6,30 odjíždíme do školek a do práce, kolem 7,10 - 7,20 přijíždím do práce. Kolem 14,30 z práce odjíždím (většinou mám práci ještě na doma).... jedu pro holky a na nákup. Kolem 16h jsme konečně doma, vypustím psy, ohřeju manželovi oběd, poklidím, trochu se najím a už se chystáme spát.... víkendy jsou volnější, ale i tak je to zápřah 😀

elvira
26. zář 2014

Na mateřské - vstávání kolem 6, snídaně, hygiena atd., pak na chalupu poklidit zvířenu, do obchodu, na procházku, domů vařit oběd, uložit malého, šití jako přivýdělek asi hodinu, dvě podle možností, návrat muže - oběd, káva, pokec, ven s malým a večerní akce - koupání, večeře, nádobí, v průběhu dne hraní s malým a debordelizace.

Teď - v 6 budíček, vypravení do školky, práce, odpoledne vyzvednout malýho, dodělat pozdní oběd pro sebe a muže, debordelizace a čas strávený s malým - hry, venku, kolo atd. a večerní kolečko... 😉

outeq
26. zář 2014

Vstavame v pul9. nasnidame se a jdeme i se psem se projit na namesti pro "druhou" snidani. Pak poklidim, maly si hraje, v pul 12. se naobedvame a jdeme na hriste/na vylet/prochazku/vetsi nakup. Koncem odpoledne na chvilku usne, tak zas poklidim a zacinam varit veceri. Manzel se vraci po 19h, najime se, hrajeme, koukame na tv a je cas se koupat a vsichni chodime spat okolo 22.h

mafeska
26. zář 2014

vstáváme v půl osmé, dcerka si dá ranní dávku mléka, já lehce pokidím, oblékneme se a jdeme nakoupit. Po návratu si stoupnu do kuchyně a vařím, dcerka v 11:30 obědvá, pak ulehá, já dovařím, poklidim nádobí, sedám si ke snídani, vstává kolem 14 hod, sbalíme se a jdeme na celé odpoledne ven. V 19 hod probíhají přípravy do postele vč. večeře a ve 20 h ulehá do postýlky. POkud mám uklízecí den tak gruntuju za asistence malé dopoledne a vařím odpoledne nebo druhý den.
Přítele vidíme hodně málo, téměř vůbec, odchází ráno v 8, vrací se po půlnoci.

frantiska85
26. zář 2014

Až se probudím já nebo syn, vstanu, dáme si snídani. Až dostaneme chuť na svačinu dáme si ji a stejně je to se všemi jídly za den. Jednou za den jdeme běhat s kočárkem a jednou až dvakrát vylezeme z domu na krátkou procházku. Po páté přijede z práce muž a zase děláme co chceme a kdy chceme. Na nějaké rituály a časy si nehrajeme, nejsme autisti 😎

tifanyt
26. zář 2014

Dělím svůj čas mězi dvě děti 2 a 3 roky, práci, manžela a sebe. Ani starší dcera nechodí do školky. Chodí jen na tancování. Doma se jim věnuji tak normálně-čteme z knížek, stavíme z lega, učíme se písničky, opakujeme tanečky z kroužku, učíme se anglicky. Ale nepřeháníme to-nechávám jim i čas pro sebe, ať se také zabaví sami.
To mám pak většinou čas na práci, nebo chvilku pro sebe na vypití kafíčka, zkouknutí drbů na internetu.
Další čas pro sebe mám, když je manžel z práce doma (dělá na směny), to buď pracuji a nebo jdu někam s kamarádkou na kafe a nebo dospávám probděnou noc s dětmi 🙂
No a na manžela mám čas většinou až večer. Uspíme děti, dáme si společnou vanu, připravíme si dobrou večeři k televizi a pouštíme si film, nějaké společné seriály, dokumenty.
Ale pokud manžel není v práci, chodíme společně s dětmi na procházky, nakoupit...mám v něm velkou oporu a nebýt jeho tolerance a péče o děti, tak bych pro sebe neměla vůbec žádnou chvilku a nemohla bych si dovolit ani pracovat.

lrg
26. zář 2014

No my máme takový nestandardní rozvrh dne, protože dcera má zvláštní stravovací režim - téměř nejí 🙂 Takže děláme velké rozestupy mezi jídly, aby vyhládla. Ráno vstaneme kolem 7h, vypije trochu mlíčka, chvíli se válíme, koukáme na tablet na Amálku. Po 8h jdeme do obýváku, udělám si pro sebe snídani a ona ode mne uždibuje a díváme se na Ulici z předchozího dne. Mezi 9 - 10h sní pacholík nebo jogurt, jdeme nakoupit, nebo dávám prát prádlo, uklízím kuchyň z večera apod. a Ema mi asistuje, nebo si najde vlastní zábavu. Po 11h chodí spát, před spaním vypije mléko a spí tak necelé dvě hodiny. Jak usne, zapínám počítač a pracuju, dělám z domova práci, kterou jsem dělala před mateřskou. Když mám občas méně práce nebo o víkendu tak uklízím, nebo si taky zdřímnu. Až když se dcera vzbudí, teprve připravuju nebo dodělávám oběd, najím se, zkusím nakrmit i jí, když nechce jíst, tak ještě chvíli počkám a dám jí brzkou svačinu. Pak jdeme ven samy, s mojí mámou, nebo s tchýni. Když je doma manžel, tak většinou máme naplánovaný větší výlet. Po 19h je večerní očista, večeří v pyžamu a po 20h jde spát, někdy usne lépe, někdy hůře. Ale i v 18 měsících se budí po třech hodinách na mléko, vzhledem k její váze zatím neřešíme.

janapavlik
26. zář 2014

Každé ráno vstáváme kolem sedmé, budím starší dcerku a vypravím ji do školy. Pak mladší po 7.30 h. snídá mléko, já se nasnídám taky, jdu nám udělat oběd, pak jí dám v 9.30 h. svačinu a spí většinou do 11 h. Někdy dopoledne jdeme ven, ale většinou ne, protože je zvyklá usínat v postýlce doma. Malé dám oběd v 11.30 h., pak sobě, dám ji vyběhat (už začíná chodit), ať se unaví, pak chodí kolem 13.30 h. spát a spí většinou do 15 h. Starší dcera chodí kolem 15.30 h. domů z družiny (2x týdně ale po obědě, vodím ji do ZUŠ), jdeme všechny ven a jak se vrátíme z venku, tak si dělá úkoly do školy (většinou s ní dělá manžel - přijíždí domů z práce okolo 16.30 h.). Chystám nám večeři a svačinu na druhý den starší (dávám v krabičce do ledničky, ať nemusím chystat ráno), v 19.30 h. se holky jdou koupat a mladší si dá před spaním kaši a jde okolo 20 h. spát. Starší si chvíli čte nebo dívá na pohádku a v 20.30 h. jde spát. Snažím se to dodržovat, podobný režim se mi vyplatil i u starší 😉

edeltraut
26. zář 2014

Vstávám v šest na lince mám kávu od manžela, co chodí v půl šesté krmit zvířata (máme hospodářství), připravím snídani a svačiny pro děti a manžela do práce. V půl sedmé budím děti, vrací se manžel, do sedmi posnídáme a pak všichni odjíždějí. Budí se Adélka. Nasnídá se a jdeme ven (kolem osmé). Krmíme zvířata a dojíme. Pak jdeme na procházku nebo pracujeme na zahradě. V deset se vracíme a připravujeme oběd (případně zpracovávám mléko) a v rámci možností poklidíme. Po dvanácté jde Adélka spát. Spí tak hodinku, buď hodím nohy hore nebo poklízím 🙂. Vrací se děti ze školy, naobědvají se, udělají si úkoly a jdou ven. My s Adélkou jdeme většinou za drůbeží a na zahradu nebo jedeme na nákup. Ve čtyři se vrací manžel, nají se a jde za zvířaty, já s Adélkou ho následujeme a společně pokrmíme, podojíme. Mezi šestou a sedmou jdeme zase domů, připravit s dětmi učení, navečeřet se a pomalu se připravovat na klidový režim.... spát chodí všichni kolem deváté - i manžel. Já chodím mezi desátou a dvanáctou... 🙂. Večer ještě poklízím nebo připravuji vaření na druhý den... Volný čas pro sebe - hodinka když Adélka spí nebo občas jedu na rychlou kávu ke kamarádce... 🙂

fionka2000
9. bře 2015

Náš rozvrh je takový - mám 3 holky a takto 11,5 , 8,5, 3 . Vstávám v 7 hodin nejdřív je zhůru nemladší vstane a jde do pokoje ustlat si a vzbudit starší ségry, ty se oblečou vyčistí zuby a učešou atd. příjdou sníst snídani. Pak nejstarší ji obleče ( věčinou je na mě malá naštvaná :D) nachystám jim svačiny a vyprovodím je ( i malou nejstarší dcerka ji vede do školky a pak přejde do školy) to tak 7:20 - 7:30 jak kdy nachystám se do práce a ve 7:50sednu do auta a jedu. V 11 se vrátím a jdu vařit u toho pouklízím. Ve dvě se všechny vrátí domů ( už po obědě , mají ve školce- škole) příjde manžel ve 2 a pojíme, nejstarší a nejmladší jdou dát jídlo králíkům a morčatům ( máme 2 zakrslé králíčky a 2 morčata) jedeme nakoupit, nebo na výlet na zahradu atd. ve 6-7 jak kdy se vrátíme.Jdou si udělat ukoly, nejstarší okoupe malinkou a dá ji do pyžamka já jim nachystám večeři a jdu se s ní dívat na pohádku - do půl osmé spí a holky se jdou do půl desáté dívat na TV pak jdou spát a já si užiju s manželem.

Sem začni psát odpověď...

Odešli