Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nechuť k sexu po narození dítěte

sinysov
8. čer 2018

Ahoj holky..Po narození dcery , mám nechuť k sexu, je to běžné?? Má to taky některá z vás?

calvac
8. čer 2018

@sinysov Ahoj,ja to tak mela celou dobu kojeni,takze dva roky,pak se to postupne lepsilo. Bohuzel. Moc jsem te nepotesila.

sarkoc
8. čer 2018

Ahoj, ano, určitě nejsi sama...já dávám přednost spánku 😁 Opravdu chuť mám málokdy, jinak se spíš občas premuzu kvůli manželovi a klapajicimu vztahu. On ale zase ví, jak to mám, takže nijak často to není...už je to tak přes dva a půl roku a vyhlídky nic moc v tomto směru, čekáme druhé 😀

puresin
8. čer 2018

@sinysov Ja byla prvni rok prakticky frigidni, az me to samotnou stvalo, ale premahat se to fakt nevylepsilo.
Ale bude lip! 😁

normalnimatka
8. čer 2018

a kojíš? jen kojení míchá hormony v těle tak, že na to prostě chuť není... jo, řekla bych, že to je velice běžný.. zvlášť, jestli kojíš. snad se to srovná;) chce to trpělivýho partnera.

evakaspar
9. čer 2018

Takhle, nechut sem mela po prvnim synovy s bejvalym absolutne me prestal pritahovat atd..... S nynejsim manzelem se kterym sem 10 let sem jeste problem nemela ani pri pri tehu se synem a po porodu to sem ani šestinedeli nevydrzela 😳😳 , ani ted pri tehu s dcerou nemam problem sem neuveritelne pri chuti. A tesim se az se zbavim pupiku. Za celych 10 let co jsme spolu se nestalo, ze bych na manzela nemela chut. 😳 Je to o vzajemne chemii. Je o tom i spousta clanku, ze na vine je antiko horm. Ze pred tehu je telo ovlivneno umele a pak po porodu prichazi priroda a partner zacne byt zene nepritazlivy atd... Ja pred manzelem nynejsim antiko nebrala ani celych 10 let co jsme spolu a ani brat nehidlam. U prvniho jsem brala a dopadlo to tak ze sme sli od sebe nefungoval fyzicky vzatah. Asi na tom neco bude.

preiba
9. čer 2018

@evakaspar také si myslím ,že ty hormony dělají paseku ( antikoncepce ), já s mužem také problém nemám a ani teď v těhotenství, naopak, my jsme oba šílení, ale s prvním mužem před synem v pohodě, pak v těhotenství nic a potom to taky stalo za .... Předtím jsem 8 let brala hormonální antikoncepci. Před tímto těhotenství ne. 🙂

helcakab
15. čer 2018

Ahojky, já nekojila a malému je ted rok a můžu ti říct, ze jsi uplne normální. Chut na sex skoro nemám, jsem stále unavená, chut mám maximálne pár dní po menses, nastestí partner je tolerantní nebo si uz zvykl.

eldrag
Autor odpověď smazal
Zobraz
normalnimatka
15. čer 2018

@evakaspar určitě na tom něco je, ale není to pouze o tom. ta nová role a všecky různý řešení si prostě vybíraj svou daň. a když máš dítě na prsu 15x za den, jsi logicky nevyspalá, a ještě dítě pořád řve, atd atd... ta fáze může trvat i dlouho, pak si docela zvykneš na to, že sex prostě není a pak třeba není snadný si na to zas tak nějak "zvyknout".... nevim no, prostě si myslim, že spousta ženskejch na to prostě nemá pomyšlení, a přispívaj tomu dost i ty hormony, a na každýho to má jinej vliv. můžeš bejt jen ráda, jak jsi to měla. ale nemyslim si, že by to bylo většinově kvůli HA, nebo kvůi tomu, že máš blbě vybranýho partnera, kterej tě vlastně moc nepřitahuje.

bruckner
15. čer 2018

Ja to tak mam uz skoro tri roky po porodu, kojila jsem jen ctyri mesice a antikoncepci neberu a chut na sex je absolutne nulova. Uz se ani nepremaham, je mi to jedno a partnerovi jsem rekla at si nekoho na sex najde, at mam klid😂. Asi je to hruza, ale pro me je to ztrata casu a zbytecny vydej energie.

evakaspar
15. čer 2018

@bruckner chudak chlap

letadylkokane
15. čer 2018

@evakaspar asi tak.

preiba
16. čer 2018

@bruckner Někde jsem četla, že chemie mezi dvěma je pořád stejná. Nejde aby zmizela když tam byla, ale je to o hlavě a o tom ,jak to tam je zakódované. Já tomu i věřím. Takový vztah přeci nemůže vydržet, to je mi líto,je to šílené smutný 😐

1nelinka
16. čer 2018

@bruckner no ale nebudes se pak divit az te chlap opustil a pujde za jinou ze ne..mam ve svem okoli hodne pripadu kdy holky takhle na chlapi serou a pak z nich jeste udelaj hajzliky ze je opustil kdyz spolu maji dite..je jasny ze jak se mu u nejake slecny zalibi tak domu uz neprijde

bruckner
16. čer 2018

@1nelinka ja s tim pocitam, jen jsem mu rekla, at si rozmysli, cemu da prednost, sexu nebo rodine? Ja uz se nezmenim.....ale je pravda, ze muj chlap je hodne naruzivy, me to vyhovovalo, kdyz jsme se poznali, ale pak to nejak postupem casu vyprchalo (jsme spolu pet let). Takze o te chemii, ktera trva veky to u nas asi nebude.

1nelinka
16. čer 2018

@bruckner tak ono jedno souvisi s druhym..a chlapy sex ve vztahu proste potrebujou a pro vetsinu je to 70% spokojeneho vztahu..kdyz to doma nemaji driv nebo pozdeji jdou jinam..muj muz je taky hodne naruzivy a ja jsem od prirody spis frigitka ale zas ho miluju a chci aby i on byl v nasem vztahu tak stastny jako jsem ja tak mi nedela problem mu ho treba obden vyh...t nebo vyk..... t kdyz nemam chut na vzajemne mazleni..neprijde mi to jako nejaka obed nebo delani neco prez moc milujuho a rada mu udelam dobre..jsme spolu 8 let mame 16mesicni holcicku a druhe na ceste a nedovedu si zivot bez nej predstavit.

preiba
16. čer 2018

@1nelinka my teď kvůli komplikacím v těhotenství (hematom ) máme sex zakázaný na pár týdnů a oba jsme z toho teda na prášky...ale nenapadlo by mě se na partnera vykašlat a pomáháme si i jinými praktikami ... Nedokážu si byť jen pár týdnů bez jakéhokoliv druhu mazlení život s mým partnerem představit.... potřebujeme to oba a myslím ,že je to pro vztah důležité...

helcakab
16. čer 2018

no já osobne si myslím, ze mít partnera extrémne naruziveho je pro dlouhodobý vztah totálne naprd, pokud jsou oba takoví, tak je to ok, ale co si budeme povídat materství a tehotenství zacloumá at uz víc nebo méne s kazdou zenou a mít potom chlapa kterej kdyz to nemá, tak jen prudí a je otravnej je teda tak akorát na mašli.

dominikaromanova
16. čer 2018

@sinysov, je to normální, má to tak spousta žen, srovna se to, neboj. 😉

dominikaromanova
16. čer 2018

@bruckner, asi mě Tvé příspěvky na MK nikdy nepřestanou bavit, protože názory jako Ty má málokdo. Chlapa klidně pošleš za jinou ženskou, ale žárlivého a agresivního psa bys nikam neposlala. 😂

Njn, když ten chlap je pro některé ženy jen dárce spermatu a banka v jednom. Je to smutné.

bruckner
16. čer 2018

@dominikaromanova no jo no, já to tak mám😁. A můj chlap pro mě určitě není jen dárce spermatu a banka - já děti nechtěla a nedostávám od něj ani korunu......

cherris
19. čer 2018

@bruckner co vás u sebe drží? Zní to všechno strašně prapodivně. Že by se tady někdo jenom bavil, jak se ostatní rozcčilují?

letadylkokane
19. čer 2018

@cherris nemyslim si, ze by trollila. Spis je proste takova a jednou fest splace nad vejdelkem.

cherris
19. čer 2018

@letadylkokane Já si to prostě neumím představit, když nemám náladu, tak se muž stáhne, ale tváří se jak nakopnuté štěně 😂, kdo by to vydržel že... Asi nejsem z dostatečně odolných materiálů, ovšem nakonec mě to nijak zvlášť nemrzí, až budeme staří a impotentní, budeme mít aspoň na co vzpomínat 😀

pecinkaandulkova
24. črc 2018

@dominikaromanova nemyslim ze takove nazory ma malokdo,akorat toto rekla slecna nana plnou hubu a nepretvarela se,jak strasne po chlapovi neslinta..
Me to po porodu bralo,pripadala jsem si jako nynfa..a ted? Otocim a spim..jsem unavena nevyspana jeste kolem baraku,vareni atd behat a budu energii davat jemu? Kdyz si chlao neudela cas na dite abych si ja jako matka odpocla,proc ja bych mela svuj cas a silu venivat jemu? 👍 neber tomobile zle..👌😂😂jevisjevis jak tobudu ma doma..👌😊😊😂

dominikaromanova
25. črc 2018

@pecinkaandulkova, poslední větu jsem nedokázala přelouskat.
No, tak každá z nás ví jakého má doma muže a s kým si dítě pořizuje. Také každá ví, ze starání se o dite není prochazka růžovou zahradou. Každá z nás vaří, stará se o děti, muže atd.. Ono by to možná dodalo energii i Tobě, jen chtít, nehledě na to, ze ženské bez sexu jsou časem příšerně protivne, ale každého věc. No, a nevím jak moc jsi četla nebo nečetla příspěvky oné dámy, ale ona je bohužel mimo.

bruckner
28. črc 2018

@dominikaromanova mimo jako v čem? Nevím, jestli se tento příspěvek týká mě, ale já si rozhodně mimo nepřipadám😁. Jen pro to, že mě nebaví oddávat se sexu, resp. plýtvat na něj energií, kterou radši věnuji jiným aktivitám a na rovinu jsem to řekla partnerovi, ze mě nutně nemusíte dělat magora😁. Myslím, že to není nic výjimečného, ba naopak, je to celkem běžné. A co se týká mých jiných příspěvků, jako že bych na ulici nevyhodila psa jen pro to, že je nevychovaný a rozmazlený, to mi také mimo nepřijde. Spíš si myslím, že by takhle měli uvažovat všichni, ne?

Sem začni psát odpověď...

Odešli