Po porodu k manželovi nic necítím. Máte zkušenost?

alterna
14. kvě 2008

ahoj, mate nekdo zkusenost?
po porodu sčeb mi uplne zmenil vztah k manželovi, vůbec k němu nic necítím... ☹

korpic
22. říj 2017

@shine2015 snazim se co se da. Bohuzel tomu chtely okolnosti, ze jsem byl pryc. Pomaham ji se vsim s cim se da. Jenze jsme se proste my dva nevideli skoro vubec a najednou se semnou citi jakoby ve stresu. Pro ni jako pro zenu jsem se snazil byt kazdou chvilku, jak to jen slo.

korpic
22. říj 2017

Pred porodem jsme meli nadherny vztah, samo problemy byly, pac jsem se musel prestehovat do nove zeme, ucit se jazyk, nemel jsem praci, a kdyz prisla tahle byli jsme stastni a snazil jsem se s ni mluvit o vsem co to prinese. Ale asi to necham byt pujdu ji z cesty a uvidim.

shine2015
22. říj 2017

@korpic a ty ses stěhoval do nove země sám?

shine2015
22. říj 2017

@korpic a jinak samozřejmě lidé se odcizi pokud spolu nežijí....nelze to brát však tak ze ji znovu sbalis.... jediná možnost je čas,trávit spolu čas a pomáhat ji co to jde.... narovinu ji říct ze se chceš snažit věci změnit ze ji milujes a ze té mrzí to jak to je teď....

A pak se snažit a nechat ji prostor....

shine2015
22. říj 2017

@korpic a trosku mi přijde napsat asi ji nechám .... nevím.... to mi nevyzni jako muž který miluje a záleží mu na ženě i rodině...... to neber ve zlem....

korpic
22. říj 2017

Ano sam jsem se stehoval, prave za ni.
Neberu to ve zlem, spis je to o tom, ze jestli ji nenexhat cas o samote, tak jak szma chce?

shine2015
22. říj 2017

@korpic to bych nedělala... musíte se opět szit....odloučení by ji jen víc utvrdilo být sama.... js bych za ni sla a řekla narovinu ze mě mrzí jak to mezi ani je ale ze bych tomu chtěla dat čas a pak se snažila..... ale tak nějak nenásilne...žádné dolejzani ale snaha o to aby to doma fungovalo

korpic
22. říj 2017

@shine2015 uvidime jak to dopadne. Treba snad dobre 😉

shine2015
22. říj 2017

@korpic no pokud budeš mít postoj je mi to jedno, což na mě tady tak trochu působí tak nevím nevím...
Ale přála bych ať jste spokojený oba. Mej se !

semisovamys
19. bře 2018

Ráda bych obnovila diskuzi. Take mam pocit, ze po narozeni druheho syna nemam v srdci pro manzela uz misto. Malému je 1.5 roku a od te doby co se narodil tak mam 80%doby pocit, ze mne manzel jen stve, ze bych byla radsi s detmi sama. Uz nekolikrat jsem si hledala byt, zr pujdu pryc. Chtela jsem se vas holky zeptat, jak se to u vas zmenilo? Zlepsilo se to? Obcas se hadame ale to proto ze mne snad fakt skoro vse vadi. Vadi mi jeho lenost, manualni nesikovnost, zlozvyky..proste vse co mi predtim vubec nevadilo. Nedokazu uprimne říct ze bych ho milovala.. postavili jsme spolu dum, nevim zda mam vetai citove pouto k tomu nebo k manzelovi..vim, je to strašné a stydim se za to..on si to nezaslouží..
Ted o vikendu mne vylozene rozciloval. Byl jak muj ocasek. Furt na mne sahal, lisal se, chtel mne hladit, byl furt metr za mnou..jezis mne to tak vytacelo nez abych si to uzivala...

@miriska
@korpic

miriska
19. bře 2018

Já se rozvedla, mám s novým manželem tříletýho syna a jsem šťastná. Rozvodu jsem nikdy nelitovala 🙂 jsme spolu 5 let a miluju ho pořád 🙂

semisovamys
19. bře 2018

@miriska Moc děkuju za odpověď a jsem strašně rada ze jsi šťastná. Ani jsem nedoufala ze odpovis, ze sem ještě chodíš 🙂
Muzu se prosím zeptat? Kdyz jsi se odstehovala, zadala o rozvod, rozvadela se..nemela jsi pochybnosti jestli ses rozhodla dobre? Jestli to neni je nnejaky rozmar, jestli by se to s nastupem do prace nezmenilo a ty nezacala mit ted uz ex opet rada? Vis, porad o tom premyslim a bojim se abych neudelala nejake unahlene rozhodnuti..ale porad premyslim o odchodu..moji rodice o nasich problemech vi a uz nemaji meho manzela ani radi, nechteji ho videt atd..my spolu mame skvele vztahy a vzdy mi dobře poradili tak si rikam ze treba i ted maji pravdu..

korpic
19. bře 2018

@semisovamys rekni mu pravdu. Jak se citis, treba jdete od sebe a uvidis.
Jak jsi tu cetla, co jsem tu psal, tak draha mela na to konto paralelni vztah. Pry prisla na to ze chce byt semnou po tom co jsme re oddelili (v te dobe jsem stale nic nevedel, jen cetl nejakou konverzaci omylem ulozenou v nasem PC). Ted mi pry rekla celou pravdu a zase ne.

Poradim ti, rozmysli si jestli chces zit ve chvilkove bolesti a treba se dat dohromady a pokud je tvuj muz ten pravy tak te pochopi a podpori. Pokud ano, budete spolu. Ale lzi mohou vse zmenit,,,